Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nadawca kanłów Cyfry+, spółka Canal+ Cyfrowy wyszła na swoje w 2006 roku i nie jest biedna mimo, że straciła pozycję lidera wśród platform cyfrowych w Polsce. Właściciel Canal+ Cyfrowy – Telewizyjna Korporacja Partycypacyjna SA (TKP) – zakończyła 2006 rok osiągając 150 mln zł zysku netto.

 

więciej tutaj: https://satkurier.pl/?cyfra+/&kat=44&id=35659

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widać Cyfre stać na wiele dobrych rzeczy. Czyli na TP też ich będzie stać, na biuro jakoś uzbierają, ale po trochu będą płacili wykonawcy i będzie ok. A za TP to wcale chyab nie taka wielka cena dla nich. A właściwie to ktoś wie ile oni płacą na nie, albo ile kosztuje jeden TP :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mediasaty to też z lekka przestarzałe. no a więc kto się ze mną zgadza :?::?::?:

Ja się zgadzam i to nie z lekka. Mediasaty a zwłaszcza te z niższymi numerami, to stare przepalone złomy. Dziw bierze, że zaprzestali sprzedaży za symoliczną zlotówkę. Widocznie "wujek de france" pogroził palcem. Skoro nie sprzedają, to widocznie będą na nich "jechać" aż do XXII wieku :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile zarabiają, dokładnie pokazuje ile się przepłaca korzystając z ich oferty.

A co do transponderów i nowych kanałów - to gdyby chcieli i nastawiali się na jakość to już dawno mogli je uruchomić. Przecież jeszcze niedawno były dostępne transpondery na HB.

Mam wrażenie że Cyfra nastawiła się na to że w tej chwili jako jedyna ma kanały premium.

Co do filmów to ta przewaga konkurencyjna wkrótce zniknie.

VOD + PVR na N-ce jest zdecydowanie lepszą metodą oglądania filmów.

Co prawda repertuar jesszcze nie jest pierwszych lotów, ale się zmieni.

Z HD Cyfra też jest do tyłu i trudno jej będzie dogonić konkurencję.

Jeden kanał który w tej chwili proponuje to śmiech na sali.

Film w HD, nawet starej daty to zupełnie inne przeżycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja co do tunerów to powinni zaoferowac jakies nowe a nie przestarzałe Mediasaty choc nienarzekam od 7 lat nie zepsuł mi sie ani razu

 

Przecież nikt ci nie każe brać tunera z C+ możesz kupić własny .

Ja tak zrobiłem oddałem starego Medisata miałem go 6 lat a kupiłem z dwa lata temu nowego Radixa obraz dużo lepszy, a lista kanałów sobie sam tworzysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej to nie będzie tylko 1 transponder po TPS, a 2-3. Jeden na kanały HD, a reszta? Co z kanałami tematycznimi TVP i innymi? Przecież już nie ma miejsca. Nikt nie chce tych transponderów za darmo, wystarczy, że Cyfra weźmie na siebie opłate za dzierżawe i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie nowości w C+, ale to nie jest takie proste. Nie ma miejsca na nowe kanały. Albo czekać na nowe TP albo tak jak z Hbo Comedy nadają "gościnnie" z innego TP. Denerwują już mnie ludzie, którzy jęczą, że C+ ma mało nowości niż konkurencja. Ale jak nawpychają kanały na maksa na obecne TP, przy czym jakość drastycznie zmaleje kanałów, to dalej będziecie narzekać, ale tym razem że słaba jakość. Poczekajcie jak C+ dostanie nowe TP, to dopiero pokaże konkurencji jak się robi platforme :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do filmów to ta przewaga konkurencyjna wkrótce zniknie.

 

Co prawda repertuar jesszcze nie jest pierwszych lotów, ale się zmieni.

.

 

I tak od zawsze: poczekajcie...zobaczycie...już niedługo....

a jak nie było tak nie ma platformy porownywalnej z Cyfrą.

Ja nie jestem szalikowcem Cyfry - gdy powstanie coś lepszego pierwszy zmienię barwy :wink: ale mam apel do abo P2C i "N" - nie nabijajcie licznikow postami typu: Zobaczycie - za .... lat nasza platforma będzie lepsza bo dołączą ............. . To po prostu przestaje być śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyfra podchodzi do dodawania nowych kanałów bardzo strategicznie dodała jeden /nie oszukujac sie/ ale za to najlepszy kanał /HBO Comedy/ który o klase przebija te kanały co dodała konkurencja /np.polsat z trzema miernymi kanałami/Mysle ze polsat z chcią oddałby trzy cztery kanały wzamian za jeden HBO tylko kto by je zechcial dołaczyć..............?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie nowości w C+, ale to nie jest takie proste. Nie ma miejsca na nowe kanały. Albo czekać na nowe TP albo tak jak z Hbo Comedy nadają "gościnnie" z innego TP. Denerwują już mnie ludzie, którzy jęczą, że C+ ma mało nowości niż konkurencja. Ale jak nawpychają kanały na maksa na obecne TP, przy czym jakość drastycznie zmaleje kanałów, to dalej będziecie narzekać, ale tym razem że słaba jakość. Poczekajcie jak C+ dostanie nowe TP, to dopiero pokaże konkurencji jak się robi platforme :D

 

 

Zgadzam się z tym użytkownikiem! Nie narzekajcie, Cyferka najlepszą platformą, a to że droga, no cóż, jest dla ludzi, którzy mają trochę w portfelu lub dla ludzi, którzy lubią porządne kino i ofertę sportową. Cyferka się dopiero rozkręci jeszcze bardziej gdy dostanie nowe tp. Dołączą kanały TVP oraz Superstacja, to pewne. Cyferka na razie siedzi cicho, żeby nie zdradzać nic. A się będzie działo... :D

Ja, james_b oraz Rychu_PL świetnie się rozumiemy i myślę, że chłopaki jesteście mniej więcej tego samego zdania co ja :wink:

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jasne Sajmon. Cyfra jest najlepsza, też uważam, że oni czekają cicho jak myszka pod miotłą, a jak będą mieli dużo niespodzianek dla nas to wychuną jak lawa z wulkanu, kuraszą z kpyta, że aż będzie się za nimi kurzyło. A konkuręcja znowu zostanie w tyle :wink:

 

Pozdrowienia ode mnie 8):D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety będziecie rozczarowani z tymi transponderami - wiem co mówię (po rozdaniu na złość zacytuję te wasze posty i się pośmieję :P ). Nawet CP na tym zyska pośrednio, bo T-Systems zgarnie jeden po TPS, w ten sposób zwolni 12,265V, który dostanie... CP właśnie. Sky Italia szykuje się na przejęcie conajmniej dwóch na potrzeby HDTV i PPV. Wygra kto da więcej, a Cyfra + jest właśnie na straconej pozycji, bo Francuzi udostępniając je nam byliby właściwie stratni, bo to nadal oni musieli by je utrzymywać, a chodzi o to, żeby właśnie nie musieli - teraz jasno to opisałem? Tak więc nie popadać w hurra-optymizm, bo będzie tylko większe rozczarowanie później.

 

PS: Ja też bym chciał, żeby sobie nawet te 6 wzięli, ale bądźmy realistami Panowie i Panie - ja w to nie wierzę i tyle.

 

Cyfra + owszem dostanie coś może, ale w porywach 2, a możliwe, że będzie to tylko jeden, gdzie wpakują HDTV i przeniosą tam Canal + HD zwalniając z tp. 110 miejsce na 4 kanały SDTV - i to będzie na tyle (ale najprędzej dwa - jeden dla HDTV, jeden dla SDTV)

 

Niestety jak zwykle wszyscy mi uwierzą jak już będzie "po ptokach". No z n-ką to samo było. Odrobina sceptycyzmu by co niektórym nie zaszkodziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tu nie zarzekam, że wierzę bezwzględnie w to, iż Cyfrze uda się wyłapać większą część TP... :D

Co nie oznacza absolutnie tego, że nie mam takiej niepohamowanej nadziei... :)

Zobaczymy...

 

p.s. puknt widzenia zależy od punktu siedzenia- mam C+, stąd tak uporczywie wmawiam sobie, że może być już tylko lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można włączyć się do dyskusji, to ja jako nowy użytkownik tego forum chciałbym troszeczke swojej prawdy tu wprowadzić:) Dziwi mnie że w Polsce tak ludzie zachwycają sie telewizją naszą rodzimą. Ja od jakiegoś czasu jestem przerażony tym co widze ale zaznaczam że to jest tylko moje spojrzenie na temat i prosze żeby nikt nie obrażał i nie kłucił sie ze mną że ja to to czy tamto.. Moim zdaniem skromnym wszechobecny kicz pokazywany w środkach masowego przekazu niszczy całą naszą kulture. Niewiem kto tam siedzi i zarządza tym wszytkim ale wyglada mi na to że jest to jak by to ująć paredziesiąt osób a jeden muzg... Ludziom brak pomysłów brak ideałów, wolnomyśicieli, inwencji twórczej. Telewizja naziemna jedna przez drugą ściąga z siebie pomysły dominuje polityka, weselna rozrywka, telenowele i treści o tematyce kryminalnej i brukowej rodem z faktu czy super expresu. Nie będe sie tu moze za duzo rozwijał o telewizji naziemnej bo temat w koncu jest satelitarno cyfrowy wiec moze przejde do konkretu. Wiem że gusta są naprawde zróznicowane i ludziom moze sie podobać to co mi sie nie podoba i odwrotnie ale chciałbym tez przypomnieć forumowiczom że horyzonty są przecież szerokie dlatego moje słowa krytyki są jakgdyby apelem do was forumowiczów żeby troche więcej wymagać. Spojrzeć na temat szerzej a nóż zagląda ktoś wpływowy na to forum i widzi co oferuje swoim klientom i co mógłby poprawic ewentualnie. Jeśli sie płaci ok. 100 zł miesięcznie za telewizje płatną trzeba wymagać. Sytuacja od lat wygląda tak że mamy cyfre+ francuskiego operatora który nie szasta pieniędzmi na telewizje bo mysli widocznie ze Polaczkom wystarczy narazie to a to narazie to pare ładnych lat i co najgorsze wydaje im sie ze dyktują standardy telewizji płatnej w Polsce co też jest bzdurą bo to nawet nie są standardy. Cyfra od lat zarabia duzo mało dając w zamian (wystarczy spojrzeć na ich ostatni wynik finansowy). Ja tam wielce nie ucieszyłem sie gdy na rynek wszedł Polsat bo to był i jest także kicz tego samego pokroju. Nie cieszyłem sie gdy wszedł N bo również marnie, miernie, słabiutko to wygląda. Ale zawsze jak to Polak cecha wrodzona miałem nadzieje Pamiętam czasy Wizji TV jeszcze przed wchłonięciem przez Cyfre. Był okres że platforma rozwijała sie w tempie burzy, Cyfra nie mogła sobie dać z tym rady więc wchłoneła to co dobre redukując oferte, robiac jednym słowem znowu tani syf i została na chwile monopolistą az do czasu gdy dorównał jej Cyfrowy Polsat. Wracając do nadziei to miałem nadzieje zawsze że jak wejdzie ktoś nowy to bedzie zdrowa konkurencja jestem ekonomistą z wykształcenia może stąd ta nadzieja:) No ale po latach widze co jest grane. Polsat i Cyfra stanęły na tym samym poziomie weszła N dorównała im poziomem i to im pasuje. Każdy narazie zarabia. A wiecie co jest najgorsze? to że stagnacja trwała własnie do czasu wejscia N-ki. Polsat i cyfra rosły w siłe z dnia na dzień. Dopiero jak N-ka weszła najpierw głośne z usługi hd no i popatrzcie odrazu znalazły sie na to pieniądze w innych platformach, n-ka wprowadziła nowe kanały na rynek popatrzcie odrazu znalazły sie na to pieniądze w innych platformach. Także zawsze najzdrowasza jest dla abonenta zdrowa konkurencja ale poziom jest niestety nadal niziutki i prosze w miare waszych możliwości nie kłućcie sie jak dzieci o to co jest lepsze wymagajcie więcej rodacy. Ja wiem kiedyś nam wystarczył maluch i to nam pozostało... Jak sie nie ma co sie lubi to sie lub co sie ma:) NIe? I niech mi nikt nie mówi że w Polsce nie da sie robić dobrej płatnej telewizji bo nie ma pieniędzy albo bo dobra telewizja to przeciez juz jest któras z dostępnych bo znowu zaczne przypominać czasy wizji TV i to jeszcze te gdy właścicielem była firma Entertainment... jak jej nie pozwolono rozwinąć skrzydeł itd.. Ktoś sobie pomyśli czcze gadanie zwyłe nażekanie jakiś Dawid 350 z postępującą depresją i nabazgrał coś na forum co itak nic nie da. A ja wam powiem tak nam prostym ludziom została właśnie ta wolność słowa którą dużo mozna zdziałać i dzięki własnie takim forum można sie wypowiedzieć i chwała za to tym co trzymają w garści całą tąstrone sat kuriera bo naprawde pozytywnie wam to wychodzi... pozdrowionka- walczcie o swoje i wymagajcie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musimy być optymistami. Musimy lub nie musimy wierzyć, że Cyfra zgarnie ponad 3 TP. Ja wierzę, mam nadzieję, że wkońcu doczekamy się tego co powinno być już kilka lat temu(więcej HDTV, nowe dekodery, lepsza jakość techniczna kanałów, poprzez mniejszą ich ilość na jednym TP). Kto się ze mną zgadza :?::?::?::?::?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jeśli jest tak jak piszesz Mr. Orbita to C+ i tak dostanie nowe tp a konkurencja to chyba będzie musiała własne wystrzelic bo nic już nie zostanie :)

 

Ps. C+ groupe jasno powiedziała kto przede wszystkim dostanie nowe TP np.C+ , DOM TOM sami o tym pisaliście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety będziecie rozczarowani z tymi transponderami - wiem co mówię (po rozdaniu na złość zacytuję te wasze posty i się pośmieję ). Nawet CP na tym zyska pośrednio, bo T-Systems zgarnie jeden po TPS, w ten sposób zwolni 12,265V, który dostanie... CP właśnie. Sky Italia szykuje się na przejęcie conajmniej dwóch na potrzeby HDTV i PPV. Wygra kto da więcej, a Cyfra + jest właśnie na straconej pozycji, bo Francuzi udostępniając je nam byliby właściwie stratni, bo to nadal oni musieli by je utrzymywać, a chodzi o to, żeby właśnie nie musieli - teraz jasno to opisałem? Tak więc nie popadać w hurra-optymizm, bo będzie tylko większe rozczarowanie później.

 

PS: Ja też bym chciał, żeby sobie nawet te 6 wzięli, ale bądźmy realistami Panowie i Panie - ja w to nie wierzę i tyle.

 

Cyfra + owszem dostanie coś może, ale w porywach 2, a możliwe, że będzie to tylko jeden, gdzie wpakują HDTV i przeniosą tam Canal + HD zwalniając z tp. 110 miejsce na 4 kanały SDTV - i to będzie na tyle (ale najprędzej dwa - jeden dla HDTV, jeden dla SDTV)

 

Niestety jak zwykle wszyscy mi uwierzą jak już będzie "po ptokach". No z n-ką to samo było. Odrobina sceptycyzmu by co niektórym nie zaszkodziła.

 

Dlaczego T-Systems ma dostać jeden TP :?: A jeżeli z TP 110 zostanie usunięty Canal+HD i przeniesiony na inny TP to czy będzie tak, że niektóre kanały z innych TP przeniosą na ten :?: Czy coś innego zrobią. Jak myślicie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Dawidzie..

 

Podobnie jak Ty uwazam ze bardzo duzo brukowej produkcji znajduje sie w ofercie tv dostepnej w Polsce. Tylko nie za bardzo rozumiem Twoje narzekania. Chcialbys platnej telewizji ktora by moga sprostac Twoim wymaganiom i nie mozesz jej znalesc. No to juz zaden kanal z Cyfry+ nie pokazuje tego co chcialbys ogladac ? Czego mamy wymagac konkretnie ?

 

Widzisz

.. chcialbym chcial ogladac Fox News zamiast jakis badziewnych i stronniczych programow informacyjnych rodzimej produkcji - tyle ze predzej Cyfra zmniejszylaby abonament niz doda do swojej oferty ten amerykanski kanal ..

.. chcialbym chcial ogldac Sky Sports zamiast fatalnej jakosci transmisji glownie w Tvp - musi wystarczyc C+ Sport (swoja droga dla mnie extra)

.. chcialbym pare innych kanalow .. te same albo jeszcze inne chcieliby inni uzytkownicy ..

 

 

Realia mamy jednak takie jakie mamy i za przyslowiowa stowke mozemy narzekac jednak uwazam ze kazdy znajdzie cos dla siebie..

 

a juz wielkie halo z HDTV z 3% gospodarstw posiadajacych odbiorniki do odbioru takiej TV uwazam za fakt bardziej medialny niz obiektywny..

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...