Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to wspolczuje takiego podejscia! Ale gratuluje samokrytycyzmu.

Ja polecam kanal FB HD bardzo dobra jakosc obrazu chyba najlepsza z dostepnych kanalow filmowych mimo, ze duzo powtorek jak ktos nie siedzi nonstop z nosem przy TV to bedzie zadowolony.

A dla chcacych robic porownania jakosci obrazu to Taxi 4 mozna zobaczyc na C+HD i FB HD.

W C+ bedzie za 15zl a w n jest za niecale 10zl/m-c (w poromocji przez 6 miesiecy).

 

O kanalach SD z paczki FB nawet nie wspominam bo nie ma czym sobie glowy zawracac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Tak spytam na których są pozycjach w dekoderach C+? Mam w tej chwili odłączonego Phila HD od C+... :P Lenistwo mnie dopadło i nie chce mi się go załączyć. Dajcie znać panowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Air Box jest na kanale 107

 

Pozdrawaim

jest na 108 a na 107 jest ru tv i po problemie kolegi "wski" wszystko ok :smile:

 

 

sorki za monotematycznosc ale na moim philipsie wciaz

 

107 kanal RU TV

108 kanal RTL TV:)

pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pojawiły się kanały FILMBOX,FILMBOX EXTRA I FILMBOX HD,ciekawe jaka będzie ich cena?

Jakie są częstotliwości nadawania tych programów?

Są już informacja podane na sat kurier no ale tak na wszelki wypadek:

Hot Bird 7A (13E)

tp. 10 (11,393 GHz, pol. V SR=27500 FEC=3/4)

Filmbox

PID V=516

PID A=690

PID PCR=132

SID=4315

 

Filmbox Extra

PID V=515

PID A=680

PID PCR=131

SID=4314

 

tp. 13 (11,449 GHz, pol. H SR=27500 FEC=2/3 DVB-S2/8PSK)

 

Filmbox HD

PID V=531

PID A=731

PID PCR=531

SID=15034

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Potwierdzam, że na prestiżu smigają wszystkie Filmboxy :jupi::brawo: Jakość bardzo dobra... To mamy 6 kanałów w HD... Cyfra+ ostatnio zaczyna mnie pozytywnie zadziwiać :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że FilmBoxy nie ruszą na Cyfrze+ od 1 czerwca gdyż nie potwierdzili oni oficjalnie do chwili obecnej tych kanałów na swojej platformie a 1 czerwca już za kilka dni.
I po co kol.te zgryźliwe teksty.27.07 ruszyły na C+.Odnośnie HD nie wypowiadam się bo nie mam.Wg.media 2 ma być półroczny rabat na pakiet Film Box-7,5 zł.Pozdrowienia Jest oficjalna promocja FB ze strony C+: http://www.cyfraplus.pl/cyfraplus_240.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotroaza2008, dlaczego odpowiadasz na stare posty? :> Zapraszam do lektury Regulaminu - nie odkopujemy starych wątków dyskusji. Żeby mi to było ostatni raz - przy okazji witam nowego użytkownika :)

 

 

Chciałbym się z Wami podzielić na temat ostatniej aktualizacji na forum w pakietach Cyfry ;) czyli jednocześnie takie podsumowanie ostatnich nowości sprzed dwóch miesięcy w Cyfrze. Zmiany jakie musiałem uwzględnić:

 

  • - podwyżki w pakietach: powitalny, podstawowy, komfortowy, prestiżowy
    - dołączenie trzech kolejnych opcji (opcja HBO HD, opcja HBO Digital, opcja Eurosport HD) - dwie z nich są dodatkowo płatne, VOD do końca roku gratis -brawo!
    - obniżka ceny za opcję NGC HD (o symboliczną złotówkę)
    - podmiana loga i nazwy dla kanału Discovery World
    - dwa kanały polskie FTA (TVS, AirBox)
    - opcja FilmBox - będzie dodatkowo płatna - wyjątek dla prestiżowego - tu dadzą za friko :jupi:
    (trzeba będzie znowu skorygować i dopisać już oficjalne info...)

 

Po tych nowościach zauważam, iż Cyfra+ idzie w kierunku dodawania nowości programowych jako dodatki dodatkowo płatne, które można nabyć do istniejących pakietów... No cóż... chyba czasy wzbogacania kanałami w poszczególnych pakietach mamy już za sobą...

 

PS: Tylko nie wytykajcie mi, że nie tak dawno też został dodany Comedy Central (oczywiście w zamian za inny kanał :lol:). Wniosek powstaje taki, że teraz mamy tylko nowości, za które trzeba dodatkowo płacić. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...