Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie całe to HD jest przereklamowane. Mi w zupełności wystarczy obraz taki jak jest na kanałach ARD, Sat 1, czy ProSieben i to nadawany w SD. Polacy szybko dali się nabrać na HD bo tutaj jakość SD jest słaba, żeby nie powiedzieć, że fatalna. Oglądając film dokumentalny np. na kanale MDR, to mam wrażenie, że obraz ani trochę nie ustępuje National Geographic HD. Polski NGC SD to już wogóle porażka jeśli chodzi o obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej, a jednak wyjdą na to samo. :jupi: Mogą stworzyć oddzielny pakiet HD za wyższą cenę. W cenie tej, byłaby wkalkulowana cena podstawowa + opłata zwyżkująca za HD. Jeszcze na to nie wpali - a przecież mogli mnie zapytać, to bym im to, podpowiedział, :lol2: ku zadowoleniu wszystkich abonentów. :> Jaka z tego korzyść :roll: - żal wtedy, byłby mniejszy :lol2:

 

To taki pakiet powinien kosztować ok 70 PLN.

Wcale nie mówię, że nie. Drogo? - cóż to za cena, dla "konesera" :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl, jak by dali kanał HD do zwykłego pakietu to 90% klientów by zaczęła się awanturować że nie chce płacić za kanał którego nie może oglądać bo jest to kanał HD, a 90% klientów nie ma dostępu do HD :) A nikt ci nie da HD za darmo, więc dla tego jest dodatkowo płatny, 90% forumowiczów chciało płacić za każdy kanał z osobna, to teraz mają taka możliwość :)

W przypadku N, każdy mimo że nie ma TV z HD to i tak musi płacić za kanały HD, czy mu sie to podoba czy nie, ale zaleta jest że nawet jak nie chcesz kanałów HD to i tak masz do nich dostęp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tobie to chyba cyfra płaci za adwokaturę; naprawdę nie wnerwia cię że za każde HD każą płacić? albo śpisz na kasie albo pracujesz w cyfrze; poza tym rzeczywiście HD jest przereklamowane; ludzie dali się nabrać na wielkie halo; ale to typowe dla tej nacji... nie umniejsza to jednak faktu że wymaganie dodatkowych opłat z HD jest bezczelne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~KwiateK No to dla abonentów HD niech będą pakiety Podstawowy HD, Komfortowy HD i Prestiżowy HD w tej samej cenie co zwykłe i sprawa załatwiona. Jak się jakiś abonent przyczepi to mu powiedzą, że np. on odbiera Komfortowy, a nie Komfortowy HD i już. Nie usprawiedliwiaj Cyfry gadaniem, że n-ka jest zła, bo czy chcesz czy nie to musisz płacić za kanały HD. Ja chcę oglądać Eurosport 2, to czy mi się to podoba czy nie to muszę płacić za Cartoon Network...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko "przychodzi" nowy kanał w HD to dają jakiś oddzielny pakiet, ok niech tak robią, ale po jaką chol*** dają takie ceny? Eurosport HD jest kolejnym kanałem i co? Znowu 5 zł, niedługo dojdzie HBO HD i znowu kolejne 5 zł? To już jest lekka przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie - chociaż pewnie masz rację. Szkoda bo już w tym momencie w Cyfrze pakiet HBO jest najdroższy, dodatkowo jeszcze jak trzeba będzie płacić za HBO HD dodatkowo no to już cały pakiet HBO będzie kosztował 35pln... Ja mam jedynie nadzieję, że cena trochę spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny będą takie (i już nie które są):

Canal+ HD 6zł (tylko z Canal+ Multi)

NGC HD 6zł

ESP HD 5zł

MTV HD 5zł

HBO HD 6zł (tylko z HBO Pack)

Discovery HD 5zł

 

Tak mi sie wydaje...

Mówicie drogo, ale jeszcze nie znamy cen za HBO HD i Polsat Sport HD w Polsacie...

Nie wykluczone że i pozostałe kanały HD znajdą się w CP

Więc cena tez moze być powalająca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to właśnie powinny być zlikwidowane Canal+Film HD i Canal+Sport HD a zrobiony jeden kanał Canal+ HD. Jak tak patrzę to trochę mało na razie tych pozycji HD na obu kanałach, to mogliby na tym Canal+ HD puszczać pozycje z obu kanałów. Byłby tak jakby jeden kanał więcej, a i miejsca na inne kanały było by więcej bo przecież zamiast 2 HD byłby 1... Ktoś już o czymś takim pisał, nie pamiętam kto. Moim zdaniem to b. dobry pomysł. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tobie to chyba cyfra płaci za adwokaturę; naprawdę nie wnerwia cię że za każde HD każą płacić? albo śpisz na kasie albo pracujesz w cyfrze; poza tym rzeczywiście HD jest przereklamowane; ludzie dali się nabrać na wielkie halo; ale to typowe dla tej nacji... nie umniejsza to jednak faktu że wymaganie dodatkowych opłat z HD jest bezczelne

 

Skoro uważasz HD za "przereklamowane", nie interesuję Cie ono, to po co się udzielasz ? Uważasz że twoje zdanie obchodzi kogokolwiek ?

 

 

Cyfra to się nigdy nie może nażreć tej kasy, jakoś n-ka potrafi dać ten kanał za darmo... Niedługo se będą życzyć za FTA po 5 zł...

 

Mówisz o takiej sytuacji jaka jest w "N" gdzie niektóre kanały FTA są w płatnych pakietach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej trzeba płacić aby obejrzeć kanał FTA...

Mylisz się. Każdy może oglądać kanały FTA. Np. ja mając pakiety film i sport mam możliwość oglądania np. Vivy albo 4fun.tv, które są w pakiecie Style, moda muzyka, ale są FTA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja nowej generacji n w maju 2008 roku poszerzy swoją ofertę o kolejny sportowy kanał - Eurosport HD, nadający w jakości High Definition. Dostęp do kanału otrzymają abonenci pakietu "Sport i motoryzacja", którego cena nie zmieni się.

Eurosport HD ruszy 25 maja 2008 roku, w dniu startu wielkoszlemowego turnieju French Open na kortach Rolanda Garrosa.

 

Eurosport HD będzie jednocześnie jedynym kanałem, który pokaże w jakości High Definition zarówno finały Euro 2008, jak i igrzyska olimpijskie w Pekinie.

 

Nowy kanał wzbogaci pakiet "Sport i motoryzacja" w telewizji n . Cena pakietu po dołączeniu kanału nie ulegnie zmianie. Eurosport HD będzie odpowiednikiem programowym Eurosportu .

 

Wczoraj o dołączeniu Europsort HD do swojej programowej oferty poinformowała także Cyfra+ , jako opcji dodatkowej w cenie 5 zł miesięcznie.

 

A Ty uzytkowniku Cyfra+ płać i płacz :/

 

Bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko,że jakby leciał mecz w HD i film w HD to co? Musieli by coś wybrać. Dlatego lepiej, że są 2 kanały :D

Chodziło mi raczej o tak jakby zrobienie nowego kanału, z inną ramówką, żeby nie było ciśnienia, że film musi być o tej samej porze co na C+Film. Meczu nie da się przełożyć, ale film owszem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest też taka, że pewnie Nka ma lepszą cenę za ESP HD, bo ten kanał dadzą "ogólnodostępnie" :) No ale to nie jest usprawiedliwienie dla C+...

Ale przykład z tymi kanałami HD pokazuje, że płacenie za dany kanał wcale takie różowe nie jest jak to większość przedstawia 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra to zawsze były złodzieje, porównywalne do tych z TP.SA.. Odkąd z nimi jestem(na początku nie z własnej woli, jestem byłym abonentem Wizji TV) to już kilkukrotnie chcieli mnie wydymać, więc ja już od nich na żadne prezenty nie liczę. Trzyma mnie tutaj tylko to, że jak na razie są najlepszą platformą w Polsce i pewnie pozostaną, głównie przez Canal+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...