Skocz do zawartości

Rozwiązanie umowy - TVN Gra


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ot i kolejna ciekawostka. Najpierw dzięki stracie przez C+ BBC Prime można było rozwiązać obowiązującą umowę bez konsekwencji i podpisać nową promocję. Teraz dzięki likwidacji TVN Gra (wchodzącego w skład pakietu Style, Moda, Muzyka) będzie można rozwiązać umowę z N. Przydatne dla kogoś komu kończy się darmowy okres/nie ma pieniędzy/chce zaoszczędzić/albo po prostu znudziła mu się ta platforma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że wykazu kanałów wchodzących do pakietu nie ma NIGDZIE... Ani w umowie o świadczeniu usług, ani w cenniku, ani w warunkach promocji, ani też w regulaminie. Jest tylko na ich stronie internetowej, a tam jak byk jest napisane, że TVN Gra wchodzi do pakietu "Style, moda, muzyka". Zatem na podstawie jakiegośtam punktu w regulaminie, od momentu podania newsa, że znika mamy 7 dni na rozwiązanie umowy. Mogą się oczywiście kłócić, że to FTA, itd. ale moim zdaniem mogli nie dawać tego kanału do pakietu. A skoro dali to niech teraz nie narzekają. Podejrzewam, że jak się ich postraszy sądem to zrezygnują (a może w ogóle nie będą robić problemów?)... Pamiętam, że era też coś próbowała kombinować, ale poprzegrywała kupe spraw w sądzie i przestała się mądrzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał beznadziejny - fakt. Chyba mi się nigdy nie zdarzyło go oglądać dłużej niż 10 sekund. No ale powód do zerwania umowy jest ;).

cidik --> Podstawą jest regulamin, gdzie jest napisane, że można zerwać umowę, jeśli zniknie kanał z pakietu. Jak mi powiedzą, że TVN Gra nie jest w pakiecie, łatwo im będzie można udowodnić, że był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby go zostawić, tylko zmienić jego profil, np. ze 2-3 dziennie te interaktywne teleturnieje. a resztę dnia coś o grach komputerowych, konsolach itp., jakaś konkurencja dla Hypera, bo po polsku to nic nie ma z takich i to też od 21 chyba dopiero Hypera można oglądać, a tak fan gier musi szukać jakieś FTA po rumuńsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

No to dobra myśl... Co więcej sama nazwa pasowałaby do profilu kanału o grach komputerowych... Myślę, że kanał mógłby nadawać np. 20 godzin, a resztę czasu mogłyby stanowić te telegry :lol2: znane z tego kanału od jakiegoś czasu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie możecie rozwiązać umowy ponieważ

1.Ten kanał jest FTA nie jest w ofercie platformy tylko darmowy

 

Znowu chcecie się spierać jak było w przypadku mojej info o możliwości rozwiązania umowy z Cyfrą+. Szczerze nie obchodzi mnie co powiedzą mi w n. TVN Gra nie jest wyszczególniona w spisie kanałów FTA, jest natomiast w pakiecie "Style, moda, muzyka". A takim przypadku regulamin mówi wyraźnie, że mogę rozwiązać umowę w ciągu 7 dni od daty umieszczenia informacji o likwidacji kanału na stronie http://www.n.pl. I naprawdę nie powinniście się przejmować tym co powiedzą Wam "mądre" panie/panowie z BOA. Macie prawo do rozwiązania umowy i już. W razie czego niech Was podadzą do sądu - przegrają i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że zastąpią TVN Gra innym kanałem. Wówczas (wedle regulaminu) abonenci nie mają podstaw do rozwiązania umowy (bez konsekwencji oczywiście). TVN Gra była fta i zamiast niej moga przesunąć do pakietu np World Fashion (również FTA) i problem z głowy... Nie ma podstaw do rozwiązania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawo to prawo. Co mnie obchodzi, że powszechnie wiadomo, że TVN Gra jest FTA?? Ja np z domu nie wychodze, innych platform nie mam, w n mam wszystkie pakiety, na ich stronie nic nie jest napisane, a na inne nie wchodze, nie mam telefonu, kontaktu z innymi osobami, itd ;) W takiej sytuacji nie wiem, że T Gra jest FTA. I skąd mam się dowiedzieć? Ano stąd, że na stronie N w wykazie kanałów FTA powinna się znaleźć odpowiednia informacja. A jak jej nie ma to ich problem. Kierujcie się ściśle tym co jest napisane w regulaminie a nie wymyślajcie jakieś historie i "fakty powszechnie wiadome". Nie na ich podstawie podpisujecie umowę. Dekodery też Wam dali na ładne oczy czy musieliście pokazać dwa dokumenty?

 

PS. Jakby się jeszcze przyczepić, to w regulaminie jest napisane, że N nie odpowiada za kanały FTA innych. Nic o swoich nie napisali zatem w myśl prawa za nie odpowiada. Ponadto jest napisane, że rozwiązać można umowę przy zmianach w pakietach. Żadnych adnotacji o tym, że to nie dotyczy kanałów FTA nie ma, zatem logicznie procedując każda zmiana w pakietach - niezależnie czy kanał był FTA czy nie - umożliwia rozwiązanie umowy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby się jeszcze przyczepić, to w regulaminie jest napisane, że n nie odpowiada za kanały FTA innych. Nic o swoich nie napisali zatem w myśl prawa za nie odpowiada. (...)
No właśnie, jak to jest z abonentami, którzy nie mają wykupionego pakietu "Style, moda, rozrywka'? Odbierają TVN Gra, czy nie? Nie posiadam n-ki, więc nie znam odpowiedzi na te banalne dla Was pytanie, ale czytając wielokrotnie posty w tym dziale, jestem przekonany, że nie mogą oglądać.

 

Poczytałem sobie Regulamin tej platformy i myśląc logicznie, na platformie n, TVN Gra jest płatny (nie darmowy jak w przypadku innych operatorów!). Gdyby był FTA, zostałby dopisany do ogólnej listy kanałów FTA (tam gdzie promocja.tv, Tele5, Polonia 1...). A więc umowę chyba można rozwiązać... Oczywiście sami się wpędzili w te "bagno" i pewnie teraz będą próbowali to jakoś odkręcić tłumacząc się jakimiś punktami regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że się będą wykręcać. Z tego co mi wiadomo to można oglądać nie mając tego pakietu, ale oficjalnie tego nie wiem, bo mam aktualnie wszystkie pakiety. Sami się wpędzili i to ich problem. A wystarczyłoby nie dodawać tego badziewia do pakietu i już...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN Gra jest odkodowany dla wszystkich abonentów, niezależnie od posiadanych pakietów.

 

Jakby się jeszcze przyczepić, to w regulaminie jest napisane, że n nie odpowiada za kanały FTA innych. Nic o swoich nie napisali zatem w myśl prawa za nie odpowiada. (...)

 

Jakby się przyczepić to N nie odpowiada za TVN Gra, bo to nie ich kanał (tj. ITI Neovision), tylko TVN-u ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...