Skocz do zawartości

T-Mobile Magenta


Gość bgmnt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pracownik na infolinii jest od sprzedaży obecnej oferty tu i teraz. O planach może mówić, aby uspokoić klienta i zachęcić do retencji umowy. 

Konsultant nie jest menadżerem i product ownerem. Nie wie kiedy pojawi się nowość. Sam dowiaduje się na miesiąc przed lub nawet w dniu premiery nowej usługi.

Na tej samej zasadzie mogę pisać bajki, że T-Mobile planuje wprowadzić w najbliższym czasie dekoder i kanały w 8K. Możemy spodziewać się Eurosport 8K, gdzie pojawią się transmisje z Olimpiady. Jeszcze do końca nie wiadomo, czy w 2037 czy w 2041. A, T-Mobile ma być jednym z operatorów z nadajnikami DVB-I, gdzie te 8K ma być dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Hoborym napisał(a):

Jak dzwoniłem na infolinię do dopytywałem się o Multiroom to kobitka mówiła iż jest dużo zapytań o Multiroom i planują wprowadzić tylko nie wiadomo kiedy bo na obecną chwilę cisza.

Jakbyś nie wiedział/a to tak mówią od ponad 1,5 roku czyli od początki Magenty Dom. Ta sama śpiewka o apce na Android/Google TV tudzież systemy Smart TV. Mają to w du..e bo im się na razie kasa zgadza. Jak pisałem wcześniej chcesz multiroom to kup sobie dekoder. Za 200 mozna znaleźć. To w sumie nie jest duży koszt jak się rozłozy na miesiące umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, swordfish napisał(a):

Brak apki na urządzenia zewnętrzne jest ich największym zacofaniem. 

Apka jest na Androida, iOS, przeglądarki.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2024 o 07:14, Hoborym napisał(a):

Czy w T-Mobile są kanały AXN ? W niektórych wykazach jest na innych brak więc to pytanie do użytkowników Magenta TV

 

Są, ale w najwyższym pakiecie. Biorąc pod uwagę że 2 z 4 kanałów AXN jest w SD, to moim zdaniem średni deal. No ale co kto lubi... ;)

 

W dniu 30.03.2024 o 17:36, Hoborym napisał(a):

Jak dzwoniłem na infolinię do dopytywałem się o Multiroom to kobitka mówiła iż jest dużo zapytań o Multiroom i planują wprowadzić tylko nie wiadomo kiedy bo na obecną chwilę cisza.

 

Potwierdzam, ma być - nie wiadomo kiedy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mclusky napisał(a):

 

Są, ale w najwyższym pakiecie. Biorąc pod uwagę że 2 z 4 kanałów AXN jest w SD, to moim zdaniem średni deal. No ale co kto lubi... ;)

 

 

Potwierdzam, ma być - nie wiadomo kiedy...

To bardziej sensownie jest powiedziec że nie będzie i nie wiadomo jak długo a raczej że nie bedzie biorąc pod uwage że prawie od 2 lat obiecują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam T-Mobile magenta dom jakoś chwilę od początku promocji. Telefon+ tv + światełko 300/300. 1-12mies po 50zl miesięcznie a od 13-24 za 115zl miesięcznie. Żaden operator nie dawał takiej oferty. Liczyłem całość w skali 2lat i wyszło 82,50 miesięcznie więc jest petarda 

 

Podczas montażu rozmawiałem z technikiem z fiberhost jest to wydzielona firma z INEA odpowiedzialna za światłowody i powiedział że tylko INEA ma prawo do Multiroom pozostałe firmy nie mają wykupionej tej opcji więc nie mogą stosować chyba tylko Orange dogadało się na max 2tv. Żeby T-Mobile mógł wprowadzać Multiroom musi płacić większą opłatę za dzierżawę światłowodu i tu jest problem bo wtedy ich ceny nie będą tak fajnie. 

 

Teściu ma jeszcze stara ofertę jak T-Mobile zaczynało z światłowodem na łączach INEA była wtedy promocja do końca roku za 0zł a podpisywał na początku lutego więc rok miał za 0zł a później 50zł. Umowa jest już dawno na czas nieokreślony i jest 50zł cały czas za światełko tylko w jego przypadku 300/50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T mobile ma dobrą ofertę nie tylko ze względu na cenę;)),prawdziwy nielimitowany internet w telefonie, dobre oferty dla stałych klientów dobry sposób budowania pakietów, bierzesz tylko to co Ci potrzebne a my Ci jeszcze damy na to rabat, a kwestie multiroomu, no cóż, brakuje ale można to obejść i wszyscy wiedzą jak.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 8.04.2024 o 08:36, _Artek_ napisał(a):

a kwestie multiroomu, no cóż, brakuje ale można to obejść i wszyscy wiedzą jak.  

Nie można obejść gdyż aktualny box jest wynajmowany, a nie sprzedawany. Ten stary już dawno wycofany, a na OLX to używki i w zawyżonej cenie. Po prostu zmienia się na operatora, który ten multiroom udostępnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie umowy jest wynajem i spłacasz go w ratach, a potem formalnie jest twoją własnością. Chodziło mi o zakup jednorazowy, czyli kupujesz i wystawiasz nówkę sztukę na sprzedaż, a tak to same używki na aukcjach.

Dla mnie nie ma żadnej różnicy czy nowy czy używany ważne że multiroom „za free”
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - wlacz opcje programisty na box-ie 

2 - wlacz debugowanie USB

3 - na smartfonie zainstaluje Easy Fire Tools

4 - ściągnij tego Netflixa 

https://aidanrom.com/netflix/

5 - ustaw tak ekran aby podczas wysyłania nie wyłączył się np 2min (kliknięcie podczas działania programu na ekranie smartfonu anuluje operacje)

6 - uruchom i połącz się z box-em 

7 - wybierz plik aplikacji APK i zainstaluj

 

Można instalawac także inne aplikacje. Np Smart tube (YouTube bez reklam)

 

Daj znać czy opanowałeś

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 4.04.2024 o 18:41, r0siu napisał(a):

 Podczas montażu rozmawiałem z technikiem z fiberhost jest to wydzielona firma z INEA odpowiedzialna za światłowody i powiedział że tylko INEA ma prawo do Multiroom pozostałe firmy nie mają wykupionej tej opcji więc nie mogą stosować chyba tylko Orange dogadało się na max 2tv. Żeby T-Mobile mógł wprowadzać Multiroom musi płacić większą opłatę za dzierżawę światłowodu i tu jest problem bo wtedy ich ceny nie będą tak fajnie. 

 

a co ma internetowe łącze dzierżawione do multiroomu? Jest łącze , T-Mobile udostepnia Ci dekodery i sobie ciągniesz TV. Oczywiście to teoria bo T-Mobile nie da Ci wiecej niz 1 dekoder. No chyba ze sobie kupisz prywatnie tak jak ja i wtedy masz multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...