Skocz do zawartości

YouTube Premium


Gość kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bułgar
On 6/19/2024 at 4:55 PM, Pawel said:

Ciekawe kiedy Satkurier wprowadzi płatny pakiet premium, bo bez blokera, z forum nie da się korzystać :D. Podobnie jest z YT. Kilka lat temu ilość była na akceptowalnym poziomie. Teraz jest tragedia pod tym względem.

Reklam jest za dużo, aż strach otworzyć lodówkę. Mało korzystam z YT  i mocno doskwiera przesada, wpychają tyle, żeby obrzydzić korzystanie tym co nie płacą haraczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop nie wiesz, że dla wielu osób stąd uczciwa cena to "za darmo". 🤣😂

 

11 godzin temu, Balrog306 napisał(a):

Ja płacę 10 zł za bycie członkiem rodziny gdzieś w Polsce, przygarnęli mnie sierotę i dołączyli do rodzinki :)  Mniej więcej tyle jest dla mnie to warte, 10 zł.

Zawsze mnie zdumiewa chwalenie się "januszerką". 🤣😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wersji Premium YT zaczął stopniowo dodawać dwie nowe funkcje: Jump Ahead oraz Shorts Picture-in-Picture.

 

Jump Ahead to funkcja oparta na sztucznej inteligencji i danych o oglądalności, po dwukrotnym dotknięciu pojawi się przycisk przenoszący nas do miejsc, do których przechodzi większość osób, czyli pomijane są sekcje filmu z małą oglądalnością.

 

Shorts Picture-in-Picture to znana funkcja "obraz w obrazie" dostępna teraz także w shortsach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
56 minut temu, Michu_97 napisał(a):

Przed chwilą moje konto na YouTube zostało zbanowane i usunięte całkowicie. Co w takim przypadku z usługą YouTube Premium?

Należy złożyć apelację o zbanowane i udać się do szkoły prawa autorskiego. I usuwać filmy, które naruszają zasady YouTube. Następnie będzie można zapłacić za usługę YouTube Premium?

Edytowane przez Mykhailo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.08.2024 o 17:03, Motyl1987 napisał(a):

Skoro nie ma konta to za co chcesz płacić? :D

Pozwól, że jeszcze raz Cię zacytuję. Nie chcę płacić i płaciłbym dalej. Lifehack dla wszystkich, którzy być może skończą tak jak ja. Moje konto zostało wyłączone, ale można wyszukać moje filmy w wyszukiwarce oraz usługi Google działają. Kilka dni temu wyłączyłem subskrypcję z nieistniejącego konta. Jak? Wszedłem w Google Play w zakładkę "Subskrypcje". Pojawiła mi się informacja z datą którego dnia z mojego konta zniknie mi 25.99 zł pod logiem YouTube Premium. Na dole nacisnąłem przycisk "anuluj subskrypcję". Także konta nie ma, a gdybym na to nie wpadł traciłbym za nic 26 złote. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...