Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

YouTube Premium gwarantuje dostęp do YouTube Music, a ponadato zapewnia wideo bez reklam (oczywiście mowa tutaj o spotach generowanych przez Google), pozwala na zapis treści do pamięci urządzenia i odtwarzanie ich w tle. Tak jest – 23,99 zł pozwolą Wam zablokować ekran iPhone'a albo opuścić aplikację i nadal słuchać wideocastu lub muzyki z teledysku.

Subskrybenci YouTube Premium otrzymają również dostęp do treści YouTube Originals. Oferta 4K również jest.

Przeg.jpg

2.jpg

Edited by kingofsouth
  • Confused 1
  • Upvote 1

Idiotyczna subskrypcja. Wystarczy kilka różnych sposobów i można nie mieć reklam czy odtwarzanie w tle o wiele niższym kosztem. Cena za takie premium (£12.99/mies.) jest zdecydowanie za wysoka. Przy pobieraniu plików to może być coś przekonujące dla posiadaczy iOS'a, który jest bardzo tępo ograniczonym systemem.

• Like 1
  • Confused 1
  • Upvote 4

Samo Google Play Music kosztuje 19,99 zł więc 4 zł za dodatkowy content i brak reklam to nie jest taka zła oferta.

Co do tego ściągania filmów, to w wielu krajach (głównie Afryki i Azji) to jest w ogóle standardowo za free w aplikacji, w Europie funkcja "premium" ;).

• Upvote 1

5 minut temu, bugmenot napisał:

Samo Google Play Music kosztuje 19,99 zł więc 4 zł za dodatkowy content i brak reklam to nie jest taka zła oferta.

Dokładnie,  ja już odpaliłem subskrypcję.  

Miesiąc za darmo,  później 4 zł,  tak jak piszesz. 

• Haha 4
  • Upvote 1

Nie każdego interesuje taki streaming muzyki. Jak i też nie zawsze wszystko tam jest.

• Like 2

Wiadomo, że nie interesuje każdego, ale to jest na razie "rdzeń" tej usługi.

Ja od kiedy abonuje Apple Music (czyli jakieś dwa lata) to kupiłem przez ten czas może kilka płyt CD, a był taki moment, że kupowałem kilka/kilkanaście miesięcznie.

Owszem zdarzyło się parę razy, że czegoś tam nie znalazłem (i tak znacznie rzadziej niż w sklepie płytowym czy na Allegro ;)), ze dwa razy jakaś piosenka z mojej playlisty zniknęła z katalogu, ale i tak streaming to najwygodniejszy możliwy sposób słuchania muzyki, no i cenowo jest nie do pobicia.

A, że Androidów jest więcej niż Apple w naszym  kraju, to jak Google zacznie to promować to może podebrać klientów z innych tego typu serwisów.

• Like 1

Spotify i Tiadal to pozycje obowiązkowe jeśli chodzi o streaming muzyki, ale czemu by nie spróbować aplikacji od Youtube?  Plusem tego jest również kompatybilność usługi, bo jaki Smart TV nie posiada Youtube? default_wink.png

• Upvote 1

Ale "Cobra Kai" nadal bez polskich napisów i lektora. Czy coś jeszcze jest warte obejrzenia z You Tube Originals? 

A coś jest z ich originalsów jest po polsku?

Posted (edited)

Są tłumaczenia. Nie zagłębiałem się w produkcje jakie są dostępne(tłumaczone).

Widzę, że są bajki z napisami PL.

Edited by kingofsouth

W Irlandii za pakiet rodzinny wychodzi około 200 euro na rok.

Całkiem pogięło ich.

Oni za osobę chcą w UK £15,99 a za rodzinę £16.99 także wesoło.Skoro i tak to co mnie interesuje stamtąd to ściągam to nie widzę potrzeby płacenia za to choćby 5 zł:)

W UK to oni chcą £12.99/mies. od osoby, ale i tak to jest wygórowana cena jak za dostęp do takich [beep]ół.

Posted (edited)

Aplikacja pokazuje mi £15.99.

W sumie ja pisze o YT premium a tu rozmowa chyba o muzyce;)

Edited by umek

Ja również pisałem tylko o samym YouTube Premium. Przynajmniej niespełna rok temu, jak brałem 3-miesięczną wersję próbną, to po niej chcieliby wtedy ode mnie wspomnianą kwotę.

Owszem, wygodnie było bardzo sobie coś włączyć na YouTube'ie w tle czy coś pobrać na dłuższą drogę. Ale nie jest to wciąż nic warte tyle pieniędzy.

Zgadza się zwłaszcza że ściągnąć stamtąd to niezwykle prosta czynność.

No to pytanie na co liczą z takimi cenami? Wyglada na to, że jednak mają sporo chętnych akceptujących te absurdalne ceny.

• Thanks 1
  • Confused 2

Posted (edited)

A ile chciałbyś za to płacić, 5 zł? CDA "Premium" kosztuje 19,90 zł. Trudno, żeby Youtbue było tańsze ;).

Twórcy kanałów typu Gonciarz itp za same swoje rzeczy dostają od ludzi na Patronite kwoty typu 30-50 zł miesięcznie.

Edited by bugmenot
  • Confused 1
  • Upvote 1

Człowieku ja piszę o cenach tam gdzie mieszkam czyli w Irlandii. Jesteś w stanie to zrozumieć? Czy 200 e na rok to mało według ciebie? Ja uważam, że nawet ceny PL są za duże..

• Confused 1

Jeśli Netflix inwestujący w swoje produkcje za cała rodzine chce £9,99 to sorry google ale zwyczajnie was po...;)

@tracer10 a skąd mam wiedzieć o jakim rynku piszesz, to mimo wszystko polskie forum ;).

A w skórcr mobilnej lokalizacji nie widać.

Posted (edited)
1 godzinę temu, bugmenot napisał:

@tracer10 a skąd mam wiedzieć o jakim rynku piszesz, to mimo wszystko polskie forum ;).

Kilka postów wyżej na tej samej stronie jest mój post o cenie w Irlandii. Czytasz tylko ten ostatni😬?

A zaraz może mi powiesz, że mam się zamknąć na temat zagranicznych cen bo to forum polskie?

No to ja ci na to, sorry ale nie.

Edited by tracer10
  • Confused 3

Czytam wszystkie i była dyskusja o różnych rynkach. Nie ekscytuj się tak niezdrowo ;).

• Upvote 1