Skocz do zawartości

YouTube Premium


Gość kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

YouTube Premium gwarantuje dostęp do YouTube Music, a ponadato zapewnia wideo bez reklam (oczywiście mowa tutaj o spotach generowanych przez Google), pozwala na zapis treści do pamięci urządzenia i odtwarzanie ich w tle. Tak jest – 23,99 zł pozwolą Wam zablokować ekran iPhone'a albo opuścić aplikację i nadal słuchać wideocastu lub muzyki z teledysku.

Subskrybenci YouTube Premium otrzymają również dostęp do treści YouTube Originals. Oferta 4K również jest.

 

Przeg.jpg

 

 

2.jpg

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idiotyczna subskrypcja. Wystarczy kilka różnych sposobów i można nie mieć reklam czy odtwarzanie w tle o wiele niższym kosztem. Cena za takie premium (£12.99/mies.) jest zdecydowanie za wysoka. Przy pobieraniu plików to może być coś przekonujące dla posiadaczy iOS'a, który jest bardzo tępo ograniczonym systemem.

  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo Google Play Music kosztuje 19,99 zł więc 4 zł za dodatkowy content i brak reklam to nie jest taka zła oferta.

Co do tego ściągania filmów, to w wielu krajach (głównie Afryki i Azji) to jest w ogóle standardowo za free w aplikacji, w Europie funkcja "premium" ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
5 minut temu, bugmenot napisał:

Samo Google Play Music kosztuje 19,99 zł więc 4 zł za dodatkowy content i brak reklam to nie jest taka zła oferta.

 

Dokładnie,  ja już odpaliłem subskrypcję.  

Miesiąc za darmo,  później 4 zł,  tak jak piszesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że nie interesuje każdego, ale to jest na razie "rdzeń" tej usługi.

Ja od kiedy abonuje Apple Music (czyli jakieś dwa lata) to kupiłem przez ten czas może kilka płyt CD, a był taki moment, że kupowałem kilka/kilkanaście miesięcznie.

Owszem zdarzyło się parę razy, że czegoś tam nie znalazłem (i tak znacznie rzadziej niż w sklepie płytowym czy na Allegro ;)), ze dwa razy jakaś piosenka z mojej playlisty zniknęła z katalogu, ale i tak streaming to najwygodniejszy możliwy sposób słuchania muzyki, no i cenowo jest nie do pobicia.

A, że Androidów jest więcej niż Apple w naszym  kraju, to jak Google zacznie to promować to może podebrać klientów z innych tego typu serwisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Spotify i Tiadal to pozycje obowiązkowe jeśli chodzi o streaming muzyki, ale czemu by nie spróbować aplikacji od Youtube?  Plusem tego jest również kompatybilność usługi, bo jaki Smart TV nie posiada Youtube? default_wink.png

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Są tłumaczenia. Nie zagłębiałem się w produkcje jakie są dostępne(tłumaczone).

Widzę, że są bajki z napisami PL.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni za osobę chcą w UK £15,99 a za rodzinę £16.99 także wesoło.Skoro i tak to co mnie interesuje stamtąd to ściągam to nie widzę potrzeby płacenia za to choćby 5 zł:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również pisałem tylko o samym YouTube Premium. Przynajmniej niespełna rok temu, jak brałem 3-miesięczną wersję próbną, to po niej chcieliby wtedy ode mnie wspomnianą kwotę.

 

Owszem, wygodnie było bardzo sobie coś włączyć na YouTube'ie w tle czy coś pobrać na dłuższą drogę. Ale nie jest to wciąż nic warte tyle pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile chciałbyś za to płacić, 5 zł? CDA "Premium" kosztuje 19,90 zł. Trudno, żeby Youtbue było tańsze ;).

Twórcy kanałów typu Gonciarz itp za same swoje rzeczy dostają od ludzi na Patronite kwoty typu 30-50 zł miesięcznie.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bugmenot napisał:

@tracer10 a skąd mam wiedzieć o jakim rynku piszesz, to mimo wszystko polskie forum ;).

 

Kilka postów wyżej na tej samej stronie jest mój post o cenie w Irlandii. Czytasz tylko ten ostatni??

A zaraz może mi powiesz, że mam się zamknąć na temat zagranicznych cen bo to forum polskie?

No to ja ci na to, sorry ale nie.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...