Skocz do zawartości

YouTube Premium


Gość kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś ma problem z YT a korzystał do tej pory z ADblocków polecam rozszerzenie/wtyczkę Ad Speedup na Chrome i Mozille.
YT ma problem jedynie z blokadą reklam, Ad Speedup przyśpiesza, wycisza tak reklamy i automatycznie je zamyka że zajmuje to może 2 sekundy. Nie jesteśmy w  stanie nawet zauważyć o czym są reklamy. Mamy 1 sekundową chwilową pauze w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Bushiken napisał(a):

Jeśli ktoś ma problem z YT a korzystał do tej pory z ADblocków polecam rozszerzenie/wtyczkę Ad Speedup na Chrome i Mozille.
YT ma problem jedynie z blokadą reklam, Ad Speedup przyśpiesza, wycisza tak reklamy i automatycznie je zamyka że zajmuje to może 2 sekundy. Nie jesteśmy w  stanie nawet zauważyć o czym są reklamy. Mamy 1 sekundową chwilową pauze w audio.

Wystarczy Brave jeśli chodzi o blokadę. Wszystko ładnie śmiga. A jak ktoś chce oglądać na TV to polecam zostać Ukraińcem za 99 hrywien ~10,40 zł miesięcznie 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Już chyba ze dwa dni przy odtwarzaniu filmów zablokowana jest funkcja ustawienia. W moim przypadku dotyczy to Apple Tv 4k oraz telewizora Sony z Androidem 9. Co ciekawe na laptopie oraz telefonie ta opcja działa przy odtwarzaniu filmów.

Nie można w trakcie oglądania zmienić sobie rozdzielczości, wybrać napisów czy np. prędkości odtwarzania, które są dostępne w ustawieniach.

Macie taki problem na innych smart tv. czy przystawkach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Bushiken napisał(a):

U mnie na TV z Android 9 działa, .

A masz premium ? Bo właśnie zauważyłem, że po wylogowaniu z premium na gość ustawienia na filmach odblokowały się... Dziwne. To samo jest na Apple Tv 4k.

Po ponownym zalogowaniu do premium ustawienia znowu zablokowało.

38 minut temu, Bushiken napisał(a):

 jednak na TV nigdy nie miałem w ustawieniach możliwości zmiany prędkości odtwarzania.

Bo to nie na wszystkich filmach jest dostępne.

Edytowane przez mara68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bushiken napisał(a):

 Na każdym filmie miałem możliwość zmiany prędkości poza TV.

Masz rację u mnie na sony też nie ma w ustawieniach zmiany prędkości. Częściej oglądam na Apple Tv 4k a tam to jest.

 

Godzinę temu, Delta21 napisał(a):

@mara68 mam premium, mam Apple TV 4K, opcje o których wspominasz mam aktywne, zmieniam bez problemu rozdzielczość czy prędkość odtwarzania. 

Chciałem to do nich zgłosić, ale widzę że w dziale pomoc jest komunikat:,, Obecnie mogą występować problemy techniczne z niektórymi funkcjami YouTube Premium. Pracujemy nad ich rozwiązaniem".

Więc na razie poczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...