Skocz do zawartości

Polsat Box - oferta IPTV


djadijos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam działa na PB 4K oferta sat można przełączyć na iptv kanał działa przez sieć., funkcja Restart, Timeszift działa. Szkoda ze nie ma Catchup tak jak na Tele 5... Wiosną sprawdzałem jeszcze nie działało. 

🙂 

Czyli wszystkie kanały z Listy PB można przełączyć na iptv. 😄

Nie prawda Tele 5 jest w SD przes iptv. Bitrate 1,54 to SD tylko Novela tv bodajże jest w HD od nich przez iptv. 

🙂 

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 26.08.2023 o 11:37, Mati06 napisał(a):
Potwierdzam działa na PB 4K oferta sat można przełączyć na iptv kanał działa przez sieć., funkcja Restart, Timeszift działa. Szkoda ze nie ma Catchup tak jak na Tele 5... Wiosną sprawdzałem jeszcze nie działało. 
 
Czyli wszystkie kanały z Listy PB można przełączyć na iptv.
Nie prawda Tele 5 jest w SD przes iptv. Bitrate 1,54 to SD tylko Novela tv bodajże jest w HD od nich przez iptv. 
 

Tele 5 kiedyś w HD szło po IPTV
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ozzy666 napisał(a):

A co z kanałami Red Carpet i Antena HD które w ofercie satelitarnej są poza oficjalną listą operatora? Są dostępne przez IPTV?

Nid działają bo nie są częścią listy oferty operatora. Kiedyś jak się pojawią na liście PB to pewnie będzie to możliwe. Porównaj sobie na kanale TVC działa. Na wyszukanym antena już nie. 🙂

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czekając na podłączenie światłowodu Plusa (Netii), przez tydzień leciałem na PolsatBox IPTV z łącza mobilnego. Router udostępniony ze smartfona. 

Myślałem, że wytnie część programów, a jednak była pełna oferta.  

Przez ten tydzień przy intensywnym korzystaniu z telewizji poszło koło 25GB danych. 

 

Czy coś się zmieniło, że na mobile od Plusa (na kartę) telewizja IPTV działa normalnie?

Edytowane przez opolsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2023 o 09:18, Ozzy666 napisał(a):

A co z kanałami Red Carpet i Antena HD które w ofercie satelitarnej są poza oficjalną listą operatora? Są dostępne przez IPTV?

 

Jest też kilka kanałów w obrębie listy, które nie działają... Nie udało mi się "odpalić" arte HD, fashion tv HD / 4K, czy któregoś z zagranicznych informacyjnych z końca listy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...