Skocz do zawartości

Piłka nożna: Reprezentacja Polski


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

0:0 z Portugalią. Ja nie przeżyłem deja vi sprzed 6 lat kiedy to ja jako młody człowiek przeżyłem najlepszy mecz kadry jaki dotychczas widziałem w życiu-z Portugalią w Warszawie wygrany 2:1. Użytkownik Filip( z innego forum) napisał,że był to matrix. Uważam,że dobitniej tego nie dało się ująć.Niestety wczoraj było typowo,czyli Szczęsny show,w ofensywie oprocz koncówki nie istnieliśmy. Okazało się,że mamy bardzo dużo skrzydłowych( Grosicki, Rybus, Błaszczykowski,Peszko,Mila,a i Jelenia na upartego móglbym tak zakwalifikować) ,a nie mamy choć 1 napastnika. O dziwo na plus zagrał Perquis,pierwszy mecz,którego nie zawalił.Tym razem obok Perquisa był Marcin Wasilewski,czyli kolejna nowa konfiguracja środkowych obrońców. Wypadli dobrze.

Atmosfera na meczu bardzo dobra,stadion robi wrażenie,tylko popsuto mi ten widok pokazując Donka i jego kumpli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ale ten zespół przestaje interesować normalnych kibiców, atmosfera na trybunach żenująca, rozumie gdyby była żałoba jakąś lub coś w tym stylu. Nawet nim było nieoficjalnego hymnu pzpn:-).

poziom kadry piłkarskiej jeszcze bardziej żenujący. Szkoda tylko że w momencie najważniejszej imprezy piłkarskiej w naszym kraju władze genialnie popsuły atmosferę wokół tej imprezy. Ja kibicuje niemca i liczę na klęskę naszej kadry pzpn.

Szkoda że znajdują się jeszcze naiwni którzy płacą za bilety tylko że to są naiwni ludzie którzy tylko udają kibiców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doping na tym meczu był bardzo slaby aż wstyd, ze polscy kibice nie pomagają reprezentacji, wygwizdanie takiego zawodnika jak Cristiano Ronaldo uważam za szczyt [beep]twa, Polacy zagrali całkiem nieźle, jeleń jakby trafił to zostałby bohaterem i na Euro raczej zagrał, jednak po meczu z Portugalią szanse tego zawodnika zmalały praktycznie do zera, Mi podobał sie Rybus kilka śmiałych rajdów, Obraniak zagrał dobrze, też miał kilka okazji do zdobycia bramki, trochę zawiódł Błaszczykowski spodziewałem sie po Nim, ze pociągnie grę, no i Piszczek który bardzo dobrze pilnował Ronaldo, Wojtek Szczęsny zagrał na wysokim poziomie, obronił trudne strzały Naniego i Ronaldo. . Portugalia zagrała na pewno dużo poniżej swoich możliwości, z drugiej strony jakby Nani nie grał tak egoistycznie i podał do lepiej ustawionych kolegów to Portugalia mogła wygrać. Stadion Narodowy wizualnie jest bardzo ładny, jednak pod względem organizacyjnym na pewno nie jest gotowy do Euro, a co się działo na drogach dojazdowych do stadionu każdy widział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Prezes PZPN, G. Lato nie wyraża zgody na mecz towarzyski, jaki miałby się odbyć 16 października między Brazylią a Japonią na stadionie we Wrocławiu. Władze tego miasta doszły już wstępnie do porozumienia ze związkami obu drużyn i pewnie liczą na zarobek oraz reklamę tego pięknego miasta, a tu masz. Powodem jest fakt, że nasza kadra ma mecz eliminacyjny do MŚ z Anglią. Prezydent Wrocławia, Pan Dutkiewicz mógł o tm pomyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowo rozumiem Latę. Może uda się jakoś dojść do kompromisu,który zadowoli polskich fanów. Ja sobie nie wyobrażam,żeby np. te mecze były grane o tej samej porze. Choć słyszałem,że mecz Brazylii ma być o 16,a Polaków o 20.30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś z Was wytłumaczyć co ma PZPN do meczu Brazylii z Japonią żeby decydować czy ma się odbyć czy nie?? Bo ja tego nie czaje :P

A druga sprawa, niby z jakiego powodu nie może być 2 takich meczów jednego dnia? jak są 3 mecze w Extraklasie w jeden dzień to jest ok a międzypaństowych to już nie?

 

To by była parodia jakby w jednym dnu nie można w państwie rozgrywać dwóch meczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś z Was wytłumaczyć co ma PZPN do meczu Brazylii z Japonią żeby decydować czy ma się odbyć czy nie?? Bo ja tego nie czaje :P

A druga sprawa, niby z jakiego powodu nie może być 2 takich meczów jednego dnia? jak są 3 mecze w Extraklasie w jeden dzień to jest ok a międzypaństowych to już nie?

 

To by była parodia jakby w jednym dnu nie można w państwie rozgrywać dwóch meczy :D

 

Czy ty na serio nie rozumiesz? Marketing, pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to Ty nie rozumiesz... Ja rozumiem, że PZPN chciałby o wszystkim decydować, ale wg mnie PZPN powinien się zająć tym w jaki sposób zapełnić wszystkie stadiony, a nie jeszcze rzucać kłody pod nogi władzą Wrocławia które chcą jakoś utrzymać stadion.

 

Marketing, pieniądze powiadasz... Że niby jak we Wrocławiu będzie grać Brazylia to nie wypełnią stadionu w Warszawie (z Anglią) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reprezentacja Polski do lat 17 (rocznik 1995) wywalczyła awans do mistrzostw Europy, które odbędą się w Słowenii. Podopieczni Marcina Dorny zapewnili sobie wygraną w turnieju eliminacyjnym rozgrywanym w Luksemburgu. Stało się tak dzięki wygranej Czech z gospodarzami turnieju 2-1 (1-0).

 

Poza Polską pewne udziału w mistrzostwach Europy są reprezentacje gospodarza turnieju Słowenii, a także Niemiec i Islandii. Finałowy turniej ME odbędzie się w dniach 4-16 maja. Weźmie w nim udział osiem drużyn.

 

Męska reprezentacja Polski po raz ostatni grała w turnieju finałowym juniorskich ME 2006 roku, kiedy nasz kraj organizował ME do lat 19.

źródło: 90minut.pl

 

Nie tylko nasi seniorzy zagrają w tym roku w ME :) Do najlepszej "ósemki" w Europie kategorii U-17 dostali się nasi juniorzy! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś przeglądając najnowszy ranking FIFA bardzo się zdziwiłem, Polska awansowała o dziesięć pozycji i zajmuje 65 miejsce, nadal to jest niska pozycja, ale awans spory. Rywale grypowi Polaków w Euro 2012 Rosjanie zajmują 11 miejsce, Grecy są na 14 miejscu, a Czesi na 26.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Reprezentacja Polski pokonała reprezentację Łotwy 1:0 na stadionie Wörtherseestadion w Klagenfurcie. Jedyną bramkę zdobył w 82 minucie ładnym strzałem głową Artur Sobiech, który pojawił się na boisku w 57 minucie, zmieniając Pawła Brożka. Asystę przy tej bramce zaliczył Kamil Grosicki, który idealnie wrzucił piłkę w pole karne. Bardzo dobrze zaprezentował się Łukasz Fabiański, który bronił bardzo pewnie. Polacy mogli objąć prowadzenie jeszcze przed przerwą, ale piłka po strzale głową Marcina Wasilewskiego trafiła w słupek. Z dobrej strony pokazał się również młody Rafał Wolski, który miał nawet dobrą szansę na zdobycie bramki. W podstawowym składzie zagrał także Sebastian Boenisch, który do tej pory nie grał w kadrze przez prawie dwa lata.

W sobotę w Klagenfurcie Polska zagra ze Słowacją. „Biało-czerwoni” w tym spotkaniu najprawdopodobniej zagrają w najmocniejszym składzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam dość, jestem euro-otumaniony. Włączam TV, a tam Adamiakowa, przełączam kanał a tam briefing Smudy. Zaglądam do sieci, a tam na każdy kroku zalew informacji typu co będą jeść Rosjanie przed meczami czy inne bzdety. Do mistrzostw jeszcze dwa tygodnie, a mam już dość. Nie zrozumcie mnie źle, z wielkim oczekiwaniem czekam na ten turniej, ale ten medialny euro-szał powoli doprowadza mnie do szału. Dlatego raczej zafunduje sobie euro-detoks od mediów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakaś paranoja - dzieje się coś ważnego, o czym trzeba informować, to wszyscy narzekają, że mają już dość. Gdyby w tv nic nie mówili, aż do rozpoczęcia EURO, to znowu odezwałyby się głosy, że media pomijają ważne informacje. Czy za granicą też wszyscy tak narzekają bez powodu?

 

Co do meczu - widać było, że to był rezerwowy skład. Mam nadzieję, że nasi najlepsi zawodnicy pokażą się od lepszej strony (bo na naszych rywali z grupy nie wystarczy taka gra, jak w tym meczu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...