Skocz do zawartości

Piłka nożna: Reprezentacja Polski


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Melikson nie ma żadnych związków z Polska, więc dlaczego miałby grać w reprezentacji, tak nie powinno sie budować reprezentacji, a Melikson to niezły spryciarz, nie łapie sie do reprezentacji Izraela to chciałby grać w polskiej i wystąpić na Euro 2012.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Melikson ma te związki z naszym krajem, bo jego matka jest Polką.Można powiedzieć, że jest pół-Polakiem i teoretycznie bardziej zasługuje na grę w naszej kadrze niż taki Obraniak czy Perquis.Ale nie o to chodzi.On zadeklarował, że jest Izraelczykiem i chce reprezentować ich kraj.A teraz, gdy Izrael stracił szanse na awans na Euro nagle zmienił zdanie...

 

Szkoda, że złapał ta kontuzję i nie zagrał ani z Grecją, ani z Chorwacją, bo ten temat byłby już zamknięty.A tak, mamy kolejne dyskusje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Meliksona myślę że jak cały szum ucichnie to dopiero podejmie decyzje o wyborze reprezentacji .

Mnie ciekawi jak nasi piłkarze zagrają z Koreą Pd a poźniej z Białorusią uwarzam że ten wyjazd do Azji jest niepotrzebny zmiana rytmu dobowego męcząca podróż ( co najmniej doba w samolocie ) poźniej mecz i powrót i za kilka dni spotkanie z Białorusią na które moim zdaniem powinni być powałani piłkarze z naszej ligi plus piłkarze zagranicznych klubów aspirujący do reprezentacji np Jeleń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melikson od samego początku deklarował, że chce grać dla Izraela, więc uważam, że nie powinien już być powoływany przez Smudę do kadry. Gra w kadrze narodowej jest wielkim zaszczytem i wyróżnieniem dla każdego zawodnika, a ja mam wrażenie, że Melikson traktuje grę w reprezentacji jak grę w klubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nowe koszulki "reprezentacji" w których badą grali na Euro nie mają emblematu Orła Białego.Może to i dobrze bo ta repra już od dawna nie jest moją reprezentacją tylko zbieraniną kopaczy odrzutów innych reprezentacji!Jak to mówi pan Jan Tomaszewski:"To jest [beep]. skandal"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wczorajszej porażki można zobaczyć choć jeden pozytyw - zachowanie Polskich kibiców. Naprawdę podobało mi się przyjęcie Włochów na stadionie, bez żadnych gwizdów w trakcie hymnu itp. Dało się zauważyć, że nawet Włosi byli zaskoczeni atmosferą i ciepłym przyjęciem wbrew ostatnim artykułom w zagranicznych mediach nt. zachowania rodzimych kibiców.

 

Nie wiem jednak jak wy, ale wydawało się, że głos ze stadionu był trochę za cichy. Zdecydowanie przeważał głos komentatorów, którzy brzmieli jakby byli w zupełnie innym miejscu niż stadion. Ale może to jeszcze próby dokładnego ustawiania ekip technicznych, bo przecież stadion dopiero niedawno otwarty. Choć nie wiem jak z komentarzem i poczuciem atmosfery meczu przed telewizorem w trakcie meczów ekstraklasy Śląska Wrocław.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest normalne na meczach,że spikerzy od razu proszą o kulturalny doping,poprawność polityczna musi być,tak samo jak na tym forum:)

Co do meczu to widać,że Smuda nic z tej mąki nie ulepi. Niestety,ale spodziewam się trzech gładkich porażek,Włosi grali od niechcenia,a i tak byli dużo lepsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie i pewnie skasujecie ten post ale wisi mi to:

 

- Orzeł w klacie to rzecz święta i niech zje.... PZPN o tym pamięta

 

Już wkrótce mecz WĘGRY - PZPN. Polak Węgier dwa bratanki. Kibicuję Węgrom. Chłopaki jeśli macie jaja nie zakładajcie koszulek. Nie grajcie dla je...... PZPNu. Siostro i bracie - prawdziwy Polak z orłem na klacie!!!

 

W obronie języka polskiego i barw narodowych zginęło wielu Polaków. Polscy żołnierze nadal tracą życie służąc naszemu krajowi, a je.... PZPN robi sobie jaja z naszych barw i ma w [beep]ie nie tylko kibiców ale wszystkich Polaków. I jak powiedział "Kręcina" chodzi tu o kasę i prawa do sprzedaży koszulek. Żal mi również firmy NIKE, że podjęła się takiego zlecenia, ale to też kasa.

 

Chciałbym, aby nasi kadrowicze zdjęli koszulki po hymnie przed meczem - bez względu na konsekwencje.

 

Wygląda na to, że reprentacja piłki nożnej jest własnością PZPNu i zwykłym Polakom nic do niej.

 

Byłem na kilku meczach Polaków - na mecz PZPNu nie pojadę i oglądać też nie będę.

 

To moje prywatne zdanie i możecie się z nim nie zgadzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Zastanawiam się czy tym ,którzy teraz tak bronią orzełka nie przeszkadza to,że tego orzełka zakładali: kapitan młodzieżowej reprezentacji Niemiec Polanski,Obraniak,który nie mówi po Polsku czy Matuszczyk,który nie wie co to za data 11 listopada dla Polski.Mi przeszkadzało i cieszę się,że przynajmniej teraz tego nie czynią. Dlatego jak większość decyzji PZPN potępiam,tak ta wydaje mi się logiczna w obliczu tego z kogo ta reprezentacja się składa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było chyba takie klasyczne spotkanie bez historii, były bardzo dobre momenty w ataku tak jak i fatalne w obronie, raczej szybko o tym meczu zapomnimy. Grosze jest jednak to, że na kilka miesięcy przed największą imprezą w historii naszego kraju mało kto tym turniejem żyje, nie ma całej tej otoczki i entuzjazmu a na chwilę przed turniejem podczas meczu Reprezentacji stadion świeci pustkami. Ludzie coraz chętniej wolą wyśmiewać PZPN niż identyfikować się z czymkolwiek co jest z nim związane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie z Wegrami było niezłe, kilka dobrych akcji w ataku z szybkimi podaniami, jednak znowu szwankowała skuteczność, Mierzejewski w drugiej połowie miał naprawdę dobra sytuację do zdobycia bramki, Węgrzy w zasadzie poza zdobyta bramka mieli tylko jedną dobrą okazje do zdobycia bramki. W sumie zasłużone zwycięstwo Polaków, martwi tylko słaba murawa w poznaniu, jezeli po kilku meczach jest do ponownej wymiany to coś nie jest w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...