Skocz do zawartości

Vectra Online / TV Smart GO


Gość kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 29.09.2021 o 19:06, Tok napisał:

fajnie byłoby moc planować nagrania na dekoder ta aplikacja, w Orange TV jest to możliwe, w Vectrze dla dekoderów Smart niedostępne ani odtwarzanie nagran ani ich planowanie - mamy 2021 r. a ta appka to jak prototyp

w sumie tak jak ich dekodery Smart

Nagrania możesz planować przez aplikację Vectra Tv Online, która działa na telefonie. Jedyny plus tej aplikacji. Nawet będąc poza domem, możesz nagrać np. mecz, bynajmniej u mnie działa.

W dniu 6.10.2021 o 22:46, Arkon napisał:

@lakimanJa to wiem, bo już mam okazję testować C+ online od kilku miesięcy. Jak na darmowy dodatek do PC+ to jest rewelacyjna usługa, dla mnie dużo lepsza niż Vectra online.

Niebo, a ziemia @Arkon. Apka C+ online, to wzór jak powinno wszystko działać, Vectra jest daleko z tym, za C+ i UPC. Pamiętam, że jeszcze parę lat temu w Vectrze Online był catchup kanałów Polsat Sport, jakiś czas temu znikły. O kanałach Polsat Sport Premium, czy Polsat Sport News, to nie ma co gadać, tyle lat i nic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, picassopawel napisał:

 Apka C+ online, to wzór jak powinno wszystko działać, Vectra jest daleko z tym, za C+ i UPC. 

Wzór ? Proszę cię. Po ponad roku apka wgląda przywozicie. Inni operatorzy już mieli takie aplikację a Canal+Online po kilku latach się pojawiło.  Taki to wzór do naśladowania :lol2:;) 

Jestem abo PC+ wcześniej Nki i wiem jak to wyglądało/wygląda. 

UPC TV GO(Horizon TV), Vectra Online/Smart GO, Play Now TV , to na nich się mój wspaniały operator(Canal+) mógł się uczyć ,  one są od kilku lat.  

Tyle w temacie

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kingofsouth napisał:

Wzór ? Proszę cię. Po ponad roku apka wgląda przywozicie. Inni operatorzy już mieli takie aplikację a Canal+Online po kilku latach się pojawiło.  Taki to wzór do naśladowania :lol2:;) 

Jestem abo PC+ wcześniej Nki i wiem jak to wyglądało/wygląda. 

UPC TV GO(Horizon TV), Vectra Online/Smart GO, Play Now TV , to na nich się mój wspaniały operator(Canal+) mógł się uczyć ,  one są od kilku lat.  

Tyle w temacie

Może zostali w tyle, ale teraz są z przodu. Vectra kombinowała z Vectra Tv Online, potem totalny niewypał tv boxy i w końcu apka Tv Smart Go, która działa na innych boxach, ale umówmy się tylnej części ciała nie urywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, picassopawel napisał:

Może zostali w tyle, ale teraz są z przodu. Vectra kombinowała z Vectra Tv Online, potem totalny niewypał tv boxy i w końcu apka Tv Smart Go, która działa na innych boxach, ale umówmy się tylnej części ciała nie urywa.

w dodatku Vectra Smart Go działa na Andoid od wersji 8 - porażka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
6 godzin temu, Zuzia napisał:

@michael112 Polsat Box Go i Player ma gorszą jakość. Canal+ mam głównie ze względu na kanały sportowe, reszta to dodatek. Bo jest 50 FPS. A w Vectrze taki Eleven 4K ma nadal 25 FPS i reszta też. Mają dać 50 FPS, ale jakoś jeszcze nie ma.

To dziwne, bo 7 października pisałaś, że wszystkie 4 kanały Eleven HD w Vectrze są w 50 fps i bitrate 8 Mbps 🤪

 

Edytowane przez Sentence
Przeniesiono do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucas2go napisał:

To dziwne, bo 7 października pisałaś, że wszystkie 4 kanały Eleven HD w Vectrze są w 50 fps i bitrate 8 Mbps 🤪

Były, ale okazało się, że to tylko testy i nie wiadomo kiedy włączą na stałe 50 FPS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

14 minut temu, lucas2go napisał:

To dziwne, bo 7 października pisałaś, że wszystkie 4 kanały Eleven HD w Vectrze są w 50 fps i bitrate 8 Mbps 🤪

 

Eleven Sports 1 (50 FPS)

Eleven Sports 3 (50 FPS)

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie. Dzis odpalilem aplikacje vectra tv online na moim telefonie. Na glownym ekranie aplikacji znajduje sie ikonka cast. Po kliknieciu na nia aplikacja laczy sie z telewizorem jednak nie castuje na niego zadnego kanalu. Czy ta opcja dziala poprawnie w aplikacji vectry ? Jesli nie to po co istnieje ona w aplikacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



 

32 minuty temu, maciekmm napisał:
Po kliknieciu na nia aplikacja laczy sie z telewizorem jednak nie castuje na niego zadnego kanalu. Czy ta opcja dziala poprawnie w aplikacji vectry ? Jesli nie to po co istnieje ona w aplikacji ?


Ja tak łącze smartfon z TV.
Program SmartThings (Samsung Smartfon)




2077e0f18f25ada1dff07abef6cb5e7c.jpg289a8aea511145c0702a6753c8ab4729.jpg25683e1d09dbfa3860055ccced6d435a.jpg

[

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maciekmm napisał:

Na glownym ekranie aplikacji znajduje sie ikonka cast. Po kliknieciu na nia aplikacja laczy sie z telewizorem jednak nie castuje na niego zadnego kanalu. Czy ta opcja dziala poprawnie w aplikacji vectry ? 

Oneplus 8 pro - włączenie przesyłania ekranu (cast) + LG C9 - przesyła obraz (bez dźwięku), jako miniaturka. Pojawia się też komunikat: „Nie można nawiązać połączenia żeby uruchomić Screen Share”. Pewnie trzeba coś pokombinować w ustawieniach.


apka odpalona na IPadzie + LG C9 lub Apple TV 4K - sprzęty z AirPlay obraz na całym ekranie, np. taki TVN24 (1080p 8128kbps)

 

apka odpalona na tablecie z Androidem od samsunga, włączenie Screen view + LG C9 - podobnie jak z telefonem. Coś pewnie trzeba poklikac/poprzestawiać 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maciekmm napisał:

Dzis odpalilem aplikacje vectra tv online na moim telefonie. Na glownym ekranie aplikacji znajduje sie ikonka cast. Po kliknieciu na nia aplikacja laczy sie z telewizorem jednak nie castuje na niego zadnego kanalu. Czy ta opcja dziala poprawnie w aplikacji vectry ? Jesli nie to po co istnieje ona w aplikacji ?

Jest jeszcze możliwość użycia Samsung DeX, o którym kiedyś pisałem. Też bardzo dobrze sie sprawdza :D 

 

W dniu 4.02.2021 o 19:41, kingofsouth napisał:

Tak, możesz przesłać obraz z smartfona na TV.

Polecam program SamsungDex :

 

IMG-20210204-WA0015.jpg

 

IMG-20210204-WA0013.jpg

 

 

IMG-20210204-WA0012.jpg

 

IMG-20210204-WA0010.jpg

 

IMG-20210204-WA0014.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




 

W dniu 26.11.2021 o 18:24, maciekmm napisał:
Witajcie. Dzis odpalilem aplikacje vectra tv online na moim telefonie. Na glownym ekranie aplikacji znajduje sie ikonka cast. Po kliknieciu na nia aplikacja laczy sie z telewizorem jednak nie castuje na niego zadnego kanalu. Czy ta opcja dziala poprawnie w aplikacji vectry ? Jesli nie to po co istnieje ona w aplikacji ?

 

Samsung Smartfon (obraz przesłany na MiBoxa ) Tak samo wygląda przesyłanie na Play NOW Box TV
HBO
vec3.jpgvec1.jpgvec4.jpg



18fc8a123fe1106be476d2e3cc2f9a2c.jpg

6805a386591fb1eaede978e7a3afdd67.jpg

 

Dodam, że nie wszystkie kanały można przesłać. Jest blokada, licencyjna. 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...