Skocz do zawartości

Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A za pomocą jakiego programu oglądasz? Jeśli masz DVB Dream to CTRL+ J przy odpowiednio ustawionych kodekach.

A co to ma dać? Używam DVBViewer i TotalMedia3 z tym,że ten pierwszy chodzi tylko na kodekach tego drugiego, dołączonego do mojej karty (czyli ArcSoft Video Decoder) a nie działają domyślne kodeki systemowe ani ffdshow (tzn. dają jakieś plamy zamiast obrazu). Może coś pogrzebać w ustawieniach aby to zmienic a przy okazji poprawić to klatkowanie i rozmycie obrazu przy szybkim ruchu kamery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP HD interesujaco się zapowiada. Obraz całkiem całkiem. Dużo "mgły" w tych Chinach. Pewnie oszczędzają. Zobaczymy dalej.

Raczej smogu. Nie chciałbym być na miejscu sportowców.

Co do TVP HD - ładna oprawa graficzna i - jak na TVP - dosyć oryginalna oprawa muzyczna. Mam nadzieję, że nie skończy się tylko na powtórkach Tajemnicy twierdzy szyfrów, Rancza itd, a będą nowe produkcje, nawet takie, które nie będą emitowane w pozostałych kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak to jest z tymi IO w Tvp Hd?

 

jakie oni prawa kupili skoro węgierski kanał m2HD i BBCHD puszczają FTA transmisje a nasza ukochana TVP znowu zrobiła polakom psikusa faworyzując wybranych

 

to jak to jest w moim domu systematycznie opłaca sie abonament rtv a ja IO muszę oglądać w przyzwoitej jakosci w eurosporcie HD?

 

to [beep]a :censored: coś jest nie teges jednak :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie macie bitrate? Bo u mnie z Suchej Góry "tylko" 7,1-7,2 Mbit. Dołożyłbym trochę bo niewielka pikseloza w szybkich scenach.

 

Nie da się więcej ze względu na sposób transportu tego sygnału na Suchą Górę. I tak sukces, że udało się to zrobić w tak krótkim czasie... Inaczej nie byłoby HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiadomo, że tą platformą jest telewizja nowej generacji "n".

To bylo jasne jak słońce, że napewno będzie w n-ce. Gdzieś wcześniej, tu na Forum, o tym napisałem. I powiem jeszcze więcej TVP HD w n-ce pozostanie na zawszę.

Tym bardziej, ze TVP do swojej nowej platformy chetnie p[beep]rnie TVNy - transkacja wiazana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie oni prawa kupili skoro węgierski kanał m2HD i BBCHD puszczają FTA transmisje a nasza ukochana TVP znowu zrobiła polakom psikusa faworyzując wybranych

Też mnie to ciekawi, że inni mogą puścić swoje kanały HD jako FTA (i nie mówcie, że BBC HD jest z Astry 2D tylko na U.K., bo M2 jest na całą Europę!). Na Badr jest nawet specjalny kanał Beijing Olympics w HD za darmo z angielskim komentarzem, a u nas wszystko tradycyjnie zakodowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na Astrze jak pięknie pokazuje anixe hd magazyn olimpijski.

no ale nasi z Korzeniowskim i Andrew Urbańskim z TVP to tylko patrzą jak tu lewa kasę wyciągnąć po układach od iti

 

polska to taki dziwny kraj w którym to co drugi to rusofobista twierdzący ze Solorz to UBek i nie wolno z nim się dogadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...