Skocz do zawartości

Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hurrraa! Mam nadzieję, że będzie co oglądać. I mam nadzieję, że TVP HD później będzie pokazywać wszystko, co ma w HD. Zresztą czytałem, że produkcje w HD na potrzeby TVP Historia także pojawią się w TVP HD - więc pewnie będzie jak myślę. Oby TVP się popisała.

 

Ciekawe tylko: gdzie to upchną i kiedy wrzucą na satelitę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw TVP Sport teraz HD no widzę ze N ma jakiś patent jeśli chodzi o Telewizję Publiczną

No ciekawe czym kierowała sie TVP jeśli chodzi o wybór. Obiektywnie patrząc pachnie mi tu nie zbyt zdrową konkurencją

:brawo: te brawa to dla TVP która po raz kolejny popisuje sie banalną decyzją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że kwestia TVP HD jest jak najbardziej zrozumiała - lepszy wróbel w garści niż 10 na dachu, jak to gdzieś przeczytałem. Co z tego, że nie wszyscy mają telewizory do odbioru HD - ważne, że każdy z 350000 abonentów N płaci za ten kanał. To nie jest jakieś 50 tys. abonentów CP i C+. Tak jak swego czasu Cyfra+ była w stanie położyć łapę na dostępności Disney Channel na Nce, tak teraz N jest w stanie wynegocjować umowy na nadawanie HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko 350000 abonentów N płaci za ten kanał, to jeszcze wszyscy posiadają dekodery HD. Inaczej jest w CP, gdzie dekoderów HD jeszcze jest stosunkowo mało. Ja się nie dziwię, że TVP HD trafiło do N. Gdyby kanał ten trafił do Cyfry, to oni standardowo zdarli by z abonenta 5 zł za ten kanał. CP mogło by się pośpieszyć z kanałami HD, a co za tym idzie z pakietem HD, z wymianą kart N3, z wymianą dekoderów na HD......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory Telewizja Polska informowała, że prowadzi rozmowy z jedną z polskich platform telewizji cyfrowych w sprawie dołączenia do oferty nowego kanału TVP HD. Już wiadomo, że tą platformą jest telewizja nowej generacji "n". Gdzie jeszcze pojawi się w TVP HD?

 

Telewizja Polska poinformowała, że na czas trwania Igrzysk Olimpijskich w Pekinie udostępni sygnał programu TVP HD: telewizji "n" oraz sieciom kablowym: Multimedia Polska, Aster, Petrus Polska, Telewizja kablowa "Chopin", Espol, Sat Film, SGT, Tel-Kab oraz P.H.U. Volta.

 

źródło: media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było wiadome że się tak stanie bo przecież N ma TVP Sport a cyfra+nie ma bo ma orange sport testowy to i jak nie będzie w N Przecież nawet Wirtualnychmediach była inormacje że tej platformie będzie ale jest jeszcze jedna dobra wiadomość

kanał Sci–Fi planuje na polski rynek kanał HD tu informacja o tym http://www.digitalnews.cba.pl/news.php?readmore=509

iż że w tym tygodniu rusza eskatv w internecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc można stwierdzić, że sezon jesiennych premier należy uznać za otwarty. Nka dołącza już TVP HD, poważnie mówi się o Disney Channel. Cyfra+ zapowiedziała już Domo.tv, może też 2 kanały zza południowej granicy. Polsat doda 2-3 kanały Hd, najpewniej Polsat HD i BBC HD.

 

Jak ja lubię polską jesień ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP HD na Podkarpaciu (Sucha Góra) już nadaje! Właśnie odbieram na karcie DVB-T mecz piłki nożnej kobiet Argentyna-Kanada. Jakość obrazu na monitorze 1650x1050 dobrej klasy nie zwaliła mnie z krzesła. Stacjonarny obraz ładny ale w ruchu to nie ma różnicy w stosunku do SD. W dodatku ruch skokowy, brakuje klatek. 1920x1080, 25fps, 7,8 Mbit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...