Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Disney+ pozwoli na 4 równoczesne streamy w tym 4K za 7$
Będzie można stworzyć 7 profili

w ramach jednej subskrypcji.

W przeciwieństwie do Netflix nie będzie wrzucać pełnych sezonów a co tydzień nowe odcinki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaki będzie system łapania klientów dzielących się kontem? Niestety wszystko powyżej 20zł... jest za dużo jak na jedną osobę... a nawet bym rzekł że 15 zł na jedna osobę przy takiej konkurencji jest w sam raz.

Disney stawia na jedno... jesteśmy najlepsi... mamy najlepszą usługę i ofertę... ale czas wszystko skoryguje. Niestety ktoś 10razy bardziej będzie wolał Netflix i HBO GO... jak Disney+ więc nie wiem skąd ta chora cena... :/ 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele hałasu o nic.  Serwis VOD z 10 filmami rocznie i 25 serialami jeśli chodzi o twórczość własną, bo na więcej szkoda pieniędzy. Dla kogo? Gdyby nie kontent FOXa i NG to nic by tu nie było. Pierwszy miesiąc będzie zachwyt a później narzekania że nic tu nie ma, że ciągłe wałkowanie nowych spin offów do starych spinoffów i żonglowanie tymi samymi bohaterami. Mielenie kontentu wokół tych samych postaci. To wygląda na bardzo narcystyczne zachowanie Disneya. I to co tygodniowo wypuszczanie 1 odcinka - wychodzi w US drożej niż Netflix obejrzenie sezonu 13 odcinkowego

Edytowane przez rotalplus
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie przepadam za tą współczesną papką, którą Disney ludziom wciska od kilku ładnych lat, tak na tle nowych dużych serwisów-usług wideo na żądanie, to rozgrywają to nieźle z pokaźną ilością oryginalnego kontentu, który już samymi znaczkami Star Wars, Marvel czy Pixar po prostu się sprzeda. HBO Max też nie myśli źle, bo chce łączyć wiele rzeczy od WarnerMedia w jedno, ale idzie też w kupowanie pewnych zewnętrznych na wyłączność, aby mieć czym też zachęcić do siebie, bo HBO samo nie tworzy aż tak masowo oryginalnych produkcji jak Disney czy Netflix. No za chwilę też będzie Apple TV+, które niby ma wjechać na bogato, ale kompletnie niewiele o nich wiadomo. Coś tam będzie, ale ni to głośne, ni to huczne. Komercyjnie, aby ktoś mógł zagrozić Netfliksowi, największe szanse będzie miało właśnie Disney+, a później też HBO Max (o ile oferta będzie jeszcze bardziej atrakcyjna).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a AMAZON? Myślicie że tak wszyscy nagle odpuszczą? Za kilka dni premiera fajnego serialu na AMAZON - "Carnival Row". Kilka fajnych pozycji już się kręci... więc będzie 4 wielkich graczy. Mnie martwi co innego - że każdy pozabiera swoje zabawki do swojej piaskownicy i każe za to płacić. Ktoś tu mnie wyśmiał jak napisałem że d+ za 30zł to drogo... ale patrząc to będzie naprawdę drogo. A czemu drogo... bo jest brak dzielenia konta. Ja osobiście nie wyobrażam sobie nie mieć Netflixa, HBO GO bo pomimo fatalnej jakości za 10zł na monitorze można oglądać, do tego mam najtańszą odmianę pakietu CP, internet i telefon + karta CinemaCity Unlimited. No i teraz miał bym dowalić jeszcze 30zł... aby mieć po prostu D+ ?? Noooo nie... i chyba większość zrobi to samo. Podobno D+ można odpalać na 4 urządzeniach na na raz... czyli da się dzielić... a jak oni będą to wyłapywać? Po IP sieci... ale to bez sensu bo wystarczy ze wyjdziesz z domu i na LTE już masz inne IP. Nie wiem... ciekaw jestem jak Disney to sobie technologicznie rozwiąże. A z drugiej strony to co... złapią cię i zapłacisz kare bo ktoś ma dane twojego konta D+... no i kryminał? :D :D :D 

Każdy z 4 graczy ma do zaoferowania coś fajnego... do Netflixa się przyzwyczaiłem, HBO to polska produkcja i seriale oryginalne, D+ kawał historii rodzinnego kina... no i Amazon który też ma kilka fajnych pozycji i będzie się dalej mocno rozwijał. Amazona nie mam i nie zamierzam nabywać. Aaaa D+... hmmmm... jako mieć fajnie ale jak napisał kolega wyżej... znudzą się odgrzewane stare kotlety. Ja za D+ jako dodatek do reszty VOD do których mam dostęp mogę zapłacić 15zł... MAX...

 

Edytowane przez herman78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disney Plus będzie genialną usługą.

W sprawie premiery Disney Plus w Polsce znalazłem artykuł na stronie: naekranie.pl gdzie była przytoczona rozmowa dziernnikarki z włodarzami Disney Plus oto cytat co do premiery:  ,,Wiadomo, że 12 listopada platforma wystartuje w USA, Kanadzie i Holandii, tydzień później w Australii i Nowej Zelandii. Kiedy wspomniałam, że plotki mówią o polskim debiucie w 2021 roku, Mayer pokręcił głową. Zapewniał, że nastąpi to „niedługo” i że „polityka firmy pokazuje, że ekspansja na inne kraje nie będzie zbyt odsunięta w czasie od amerykańskiego debiutu”. Oby, bo w obliczu roku czekania na gorące tytuły może skończyć się na piractwie."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pobierajacynowe o piractwie już pisaliśmy... jeśli nikt tego nie widzi tam na stołkach D+ to po prostu jest bar*nem. Jeśli nie wystartują w tym samym czasie na całym świecie stracą połowę wpływów. Na start szykuję się wiele pozycji i nie wyobrażam sobie ich nie zobaczyć. A jak już uda mi się je zobaczyć to oferta dla nie będzie już tak atrakcyjna.

Piractwa nie popieram ale powiedzmy sobie szczerze... jeszcze będzie bardzo długo. Fakt że poziom piractwa w Polsce ostatnimi czasy spadł diametralnie co widzę po swoich znajomych... ale to zasługa właśnie ofert VOD... gdzie Netflix wychodzi 13zł... a HBO GO 10zł za użytkownika. Cinema City ma kartę UNLIMITED którą sam posiadam... myślałem że zainteresowanie będzie znikome a okazuje się że co 2 klient podchodzi z kartą -  więc i filmów się piraci zdecydowanie mniej.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Disney+ mają być tylko produkcje rodzinne do granicy wiekowej PG13. Czyli taki "Deadpool" z R już nie będzie mile widziany. Chyba, że "Deadpool" w wersji świątecznej - bez wulgaryzmów i ucinania rąk. 

Netflix może spać spokojnie, bo u nich krew w Originalsach lać będzie się dalej. Mimo, że wycięli scenę samobójstwa z "13 reason why". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojna się zaczęła... info prosto z USA... D+ oferowany jest za 150 $ za 3 lata z góry. Ciekawe jak to się wszystko rozwinie. U nas nikt się jeszcze na takie oferty nie rzucił choć z drugiej strony nie takie głupie... bo obniża koszty abo. Czyżby obawa że ludzie będą szybko uciekali? :D:D:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To świetnie, bo słabo to wygląda jeśli chodzi o kanały linearne dla dzieci/ jakość, reklamy i w kółko to samo/a serwis uzupełni bibliotekę Netflixa czy HBO.Nie wiem jak u Was to wygląda , ale obecnie telewizja tradycyjna dla moich dzieciaków może już nie istnieć.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Globus903 napisał:

Disney+ będzie serwisem dla dzieci i całej rodziny, natomiast realną konkurencję dla Netflixa i HBO byłoby Hulu które posiada ofertę dla każdego, niestety jest tylko w USA, mogliby zacząć proces globalizacji, Apple jak Amazon nie będzie posiadać nic ciekawego. 

Dziękuje za tak wyborna opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...