Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sieję zamętu.

Rozumiesz co to znaczy że był planowany ??

To znaczy że jeszcze nic nie jest pewne.

Mam ci zacytować Polski oddział Disneya ??

Dodam że w marcu było obwieszczenie o premierze w Polsce latem 2020 i po kilku dniach zniknęło.

Więc masz kolejny dowód że plany mogą się bardzo szybko zmienić w dowolnym momencie zwłaszcza w dobie pandemii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro sieję zamęt to niech mi ktoś wyślę oficjalne oświadczenie w tej sprawie które na 100% o tym świadczy.

Bo sorry  ale póki co nie podajecie mi żadnych argumentów.

W marcu na oficjalnej stronie europejskiej Disneya było obwieszczenie o premierze latem i zostało usunięte.

Sam Disney być może nie wie kiedy będą kontynuować wdrażanie na kolejne rynki ale oczywiście osoby z tego forum wiedzą lepiej.

Road Map już nie jest aktualny bo kraje Europy Zachodniej nie zostaną wdrożone go 2 kwartału tego roku w tym Portugalia i Belgia bo termin ten minął 31 marca.

Więc skąd ta pewność ??

Polski oddział dobrze wam napisał że plany są na rok 2021.

Ale mamy pandemię i nie wiadomo co będzie jutro ba nawet nie wiadomo czy Disney Plus dotrzyma terminów premier na ten rok bo nic się nie kręci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, HD3DMANIAC7777 napisał:

W marcu na oficjalnej stronie europejskiej Disneya było obwieszczenie o premierze latem i zostało usunięte.

 

Zostało usunięte gdyż przez pomyłkę zostaliśmy uwzglęnieni w uruchomieniu usługi w 2020 marzec gdzie była mowa , że u nas będzie 2021.

Nie dorabiaj do tego teori spiskowej ;)

Edit:

Jak się nie mylę pojawiło się Poland zamiast Portugal czy coś w tym stylu.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka umowa ??

Jeżeli sugerować się waszymi źródłami to Disney Plus powinien wystartować w Polsce w okresie między Październikiem a Grudniem tego roku bo wtedy przypada 1 kwartał 2021 roku według Amerykańskiego cyklu rozliczeniowego.

Jak wiemy w tym roku Disney Plus w Polsce nie będzie więc dlaczego nadal upieracie się że nic nie zostanie przełożone ??

I tutaj też się mylisz bo Portugal było obok Poland.

 

Oba kraje zostały uwzględnione w tym spisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświadczenie które mówi o planach a nie o faktach.

Równie dobrze mógłbyś napisać że Canal Plus zapowiedział MyCanal w Polsce na 2019 ale im nie wyszło i będzie w 2020.

Jak Disney z powodu pandemii przesunął Czarną Wdowę z maja na listopad to też nadal utrzymujesz że premiera będzie w maju ??

Dopóki nie mamy konkretnej daty to nie możecie być pewni o premierze w 2021 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 5.06.2020 o 18:28, umek napisał:

Czarownica 2 dziś w UHD (swoją droga po przełączeniu na HBO można odnieść wrażenie że tv się popsuł) ;)


Podzielam twoje zdanie... jak ktoś doświadczy 4K... czy to film, serial a nawet gra z konsoli (ja np Xbox One X) to od niższej rozdzielczości to głowa boli (oczywiście na niskim bitrate)... :D:D:D 
 

Edytowane przez herman78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, herman78 napisał:


Podzielam twoje zdanie... jak ktoś doświadczy 4K... czy to film, serial a nawet gra z konsoli (ja np Xbox One X) to od niższej rozdzielczości to głowa boli (oczywiście na niskim bitrate)... :D:D:D 
 

Dlatego dziwią mnie ludzie którzy twierdzą, że SAT nie jest w odwrocie i tylko co miesiąc sprawdzają jakie to filmy będą do obejrzenia na C+ albo HBO.

Dla mnie gdyby nie sport, tv w jakiejkolwiek formie mogłaby nie istnieć.

Seriale z Netflixa i HBO GO a filmy z krążków UHD.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polska to dla Disney+ kraj trzeciej kategorii... Ale nie ma się co dziwić... :/ Jak bywalcy HBO GO tutaj mają jakość za "brzytwę" to na co inwestować, jak puszczą swoje materiały na HBO i też się ludzie cieszą z pikselozy? :lol2:
Chwalcie dalej jakość HBO GO... to nigdy u nas nie zawita...

A tak już z innej bajki... Ciekawe, jak Disney+ wystartuje u nas w 2077 roku to co stanie się z HBO GO? U nich Disneya bardzo dużo... Netflix robi swoje animacje i idzie im to całkiem nieźle. A co z HBO GO?

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start Disneya w Polsce nie ma wiele wspólnego z HBO. Zwyczajnie taką mają mapę drogową. Dopiero jesienią znacznie bogatsza Skandynawia...

Nic nie poradzisz. Poza tym superjakości nadal u nich nie ma. Rozdzielczość 2560 na 1440.

Edytowane przez umek
Usunięto fragment postu - informację o bitrate, którego to wartość nie została w poście w ogóle podana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...