Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

OFICJALNIE | Disney+ już latem w Polsce.

 

Cytat

Launching on March 24th (in UK&Ireland, France, Italy, Spain, Germany, Austria and Switzerland and summer 2020 for Portugal, Nordics, Poland and Belgium), subscribers will be able to access the best stories in the world, all in one place, including blockbuster movies like “Avengers: Endgame,” and Oscar-winning documentaries such as “Free Solo.” Along with classic Disney series like “Hannah Montana” and original shorts including “Forky Asks a Question,” Disney+ is the go-to entertainment destination for the entire family.

źródło: The Walt Disney Company – Europe, Middle East & Africa

 

Ciekawe jak będzie z prawami za jakiś czas. Jak CANAL+ czy HBO pokończą się obecne kontrakty na prawa do produkcji 20th Century Studios i Disneya, to pewnie zgarną sobie wyłączność pod Disney+, a tradycyjna telewizja premium będzie miała u nas jeszcze trudniej. Chyba że umowa z CANAL+ będzie szersza, dzięki której telewizja będzie mogła mieć wciąż ich kontent w zamian za dołączenie Disney+ do oferty Platformy CANAL+ lub/oraz myCANAL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba poprawili, bo Polski już nie ma

As previously announced, the streaming service will launch in the UK, Ireland, France, Germany, Italy, Spain, Austria, and Switzerland on March 24th. Additional Western Europe markets, including Belgium, the Nordics, and Portugal, will follow in summer 2020.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, bo po odcięciu kabla, najbardziej brakuje mi National Geographic Channel. Netflix + Disney i AppleTV+ które mam za darmo spełniłoby 100% moich oczekiwań od telewizji. Player czy ipla w ogóle nie byłaby mi potrzebna. Nie wspominając o nadchodzącym Canal+ GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Disney+ nie ma nic ciekawego... też liczyłem na to że National Geographic mnie zainteresuje. A mało że jest tego mało... to w bardzo słabej jakości. Ja dla odmiany Netflix + HBO Max + AMAZON. Drugie nieosiągalne... a amazon może w końcu coś ruszy bo promocja na cenę już się skończyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, herman78 napisał:

Na Disney+ nie ma nic ciekawego...

Zapomniałeś dodać , że dla ciebie nie ma nic ciekawego. Piszesz w swoim imieniu.

Wejdzie na nasz rynek, zapoznam się z ofertą i jakością obrazu, to wtedy i ja stwierdzę czy jest coś ciekawego by to była kolejna usługa , którą będę subskrybował , czy nie.

Oficjalnie nie ma tej usługi w naszym kraju i mnie nie kręci odpalanie przez VPN i oglądanie na laptopie podłączonym do TV. Czy też innego kombinowania.

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i oglądam... ale zawartość fakt to moja ocena. Ale mogę powiedzieć że jakość słaba bo widać na TV gołym okiem (aplikacja z XBOX ONE). Materiały 4K ok... ale całe serie bajek są jakości "tragicznej".

Jeśli ktoś napala się że DISNEY robi to w najlepszej jakości... tooooo bardzo się zawiedzie... zarówno zawartością jak i jakością...

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupić i się przekonać... na jeden miesiąc nikomu nie zaszkodzi. Mnie nie urzekła ta oferta... zarówno zawartością jak i jakością. A nie wspomnę już o chorej polityce... umieszczania na nowych rynkach serialu już dawno po premierze... w odstępie tygodniowym... :lol2: Aleeeee to tylko pokazuje jak słaby jest Disney+ w nowości... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Nie wiem co masz do jakości, uparłeś się na kilka pozycji jeszcze nie zremasterowanych i w koło tylko to, reszta nie odbiega od Amazona czy Netflixa, ale w jednym i drugim serwisie też znajdziemy takie kwiatki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba oglądamy coś innego na czymś innym. Serie bajek w dobrej jakości można policzyć na palcach... no może nie jednej... ale niecałych dwóch dłoni... :)  Procentowo to bardzo mizernie...

Dokumenty National Geographic też bardzo słabo... liczyłem na lepszą jakość... bo nie wierzę że tak marnie to zostało nakręcone i zarchiwizowane.

A do tego takie infomacje...


https://moviesroom.pl/z-ostatniej-chwili/seriale/falcon-winter-soldier-odwolano-zdjecia-z-powodu-koronawirusa/

Po co to ma startować? :) :) :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, tracer10 napisał:

No u mnie jeszcze tydzień z hakiem i mozna próbować co to jest. Szkoda, że póki co tylko na kompie lub lapkiem przez  hdmi do Oleda.

 

Jeśli masz już konto Disney+, to zmień region w TV na Holandię, pojawi się aplikacja w sklepie. Po instalacji możesz zmienić region z powrotem na PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2020 o 19:40, umek napisał:

Czyli mając to wszystko w Sky nie mam absolutnie powodu by brać ten serwis?

 Masz powód bo ci to ze Sky zniknie :D

W dniu 9.03.2020 o 12:36, Globus903 napisał:

Latem 2020 roku Disney+ zawita do Polski, Belgii oraz krajów nordyckich 

 

Nie zawita. Co to za dziennikarstwo? Komunikat prasowy na ktory się artykul powoluje slowem nie wymienia Polski

W dniu 9.03.2020 o 13:00, Emil.1603 napisał:

Wygląda na to, że grafika z ich globalnym roadmapem jest wciąż aktualna.

 

Disney-Plus-global-roadmap-001.jpg

 

 

 

@kingofsouth, w tym przypadku to było prawdziwe, ale przez 3 dni, dopóki się sami nie zorientowali, że ktoś się z czymś pomylił.

 

Ale Polska to jest Central Europe jak widzisz jest tu wyrwa

W dniu 10.03.2020 o 19:39, kingofsouth napisał:

Czy jest tu jakaś osoba co ogląda Disney+ Polska? To mnie interesuje.    :mrgreen:

 

Ja oglądałem. Jak będzie "Kraina Lodu" to sprawdzę czy ma polski dubbing. A poza tym zapytaj Przemka o wrażenia:

 

1 godzinę temu, tracer10 napisał:

No u mnie jeszcze tydzień z hakiem i mozna próbować co to jest. Szkoda, że póki co tylko na kompie lub lapkiem przez  hdmi do Oleda.

Zainstaluj sobie aplikację z amerykanskiego sklepu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...