Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od czego jest Google Translator?

 

Ważne jest pierwsze zdanie, że Disney+ wchodzi do UK i Irlandii pod koniec marca, a usługa zostanie wprowadzona w Europie Wschodniej i w reszcie świata pod koniec przyszłego roku.

 

Skoro napisali w artykule z datą 02.01.2020, że w Europie Wschodniej pojawi się pod koniec przyszłego roku, to chyba chodzi im o koniec 2021 roku. I tego się trzymajmy. Disney+ w Polsce w grudniu 2021. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, swordfish napisał:

Od czego jest Google Translator?

 

Ważne jest pierwsze zdanie, że Disney+ wchodzi do UK i Irlandii pod koniec marca, a usługa zostanie wprowadzona w Europie Wschodniej i w reszcie świata pod koniec przyszłego roku.

 

Skoro napisali w artykule z datą 02.01.2020, że w Europie Wschodniej pojawi się pod koniec przyszłego roku, to chyba chodzi im o koniec 2021 roku. I tego się trzymajmy. Disney+ w Polsce w grudniu 2021. ?

W tytule jest o 2020 roku więc to chyba biega o końcówkę tegoż, a nie o 2021. Przynajmniej tak to widzę. Artykuł był zapewne szykowany jeszcze przed świętami, a wyszedł teraz. Może się mylę, a może nie.

Przyznaj, że prawie dwa lata jeszcze to zwyczajnie bez sensu takie opóźnienie szczególnie w tych czasach.

Ile mniej więcej kontentu ma polskie tłumaczenie?

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

W jednym kraju znikają, w innym nie, zapewne sobie zniknęło w U.S., bo w Holandii nadal jest i w Kanadzie.

Co do polskich tłumaczeń to bardzo kiepsko sprawa wygląda, poza częścią Originalsów nic więcej nie ma, a patrząc jakie dodają to można być raczej pewnym że pod koniec marca poza znanymi już krajami dołączą też kraje skandynawskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2020 o 19:18, GrubyBubu napisał:

Instalowałem dzisiaj apkę na Xboxie i rzeczywiście nie jest potrzebny VPN, wszystko działa, jedynie trzeba mieć konto


... ale jesteś w Polsce czy zagranicą? No i najważniejsze... czy konto Holenderskie czy USA? Ja mam USA... ciekawe czy poleci... bo na swoim SmartTV nie udało mi się - nie mogłem nigdzie w sieci znaleźć szybkiego rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@herman78 , ja mam na PS4 Pro zainstalowane. Mieszkam w Polsce.

Niestety nie mam założonego konta by sprawdzić czy odpali ;)

Zainstalowałem apkę na konsoli z PS Store USA idzie odpalić na moim drugim polskim koncie , ale nie mam loginu.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Mam Holenderskie konto, jak wyskakuje ekran z błedem lokalizacji klikamy log in i po wpisaniu odpala się normalnie, po zalogowaniu już bezproblemowo działa i włacza sie na każdym urządzeniu

 

e456f979f3c5d6862eba76853db30a97.jpg3872649f8726ff51d9c8d02ebb63cae5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

9 godzin temu, kingofsouth napisał:

@herman78 , ja mam na PS4 Pro zainstalowane. Mieszkam w Polsce.

Niestety nie mam założonego konta by sprawdzić czy odpali ;)

Zainstalowałem apkę na konsoli z PS Store USA idzie odpalić na moim drugim polskim koncie , ale nie mam loginu.


No to niestety na Xbox trzeba się nasapać bo apki nie ma na polskim Microsoft Store... po zalogowaniu przez stronę dodałem do konsoli apke. Niestety D+ z USA nie działa... loguje mi się przeglądam profile... ale w zakładkach już jest pusto. A jak wyłączę aplikację i odpalam ponownie wyskakuje mi "Service Unavailable..." i LOG OUT. USA chodzą mi tylko na kompie przez VPN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem Disney+ USA na Xbox One... :) Działa... ale niestety czasem wywala mi apke i muszę logować się ponownie na amerykańskim IP - muszą chyba teraz co jakiś czas sprawdzać IP nawet też już po zalogowaniu. Używam tylko darmowego VPN na laptopie aby go oszukać przy logowaniu i puszczam to przez Hotspot WiFi a dalej już lecę z polskiego IP . 

4K na Mandalorian w ciemnych miejscach ziarniste... ale ogólnie wygląda bardzo ładnie. Odpaliłem TOGO w 4K... też bardzo ładnie... tylko niestety już napisów brak.

Patrząc na zawartość i porównując to do Netflix, HBO i nawet Amazon... zawartość dla mnie bardzo ŚREDNIA... aleeee przy dzieleniu konta za parę złotych jak wystartuje zapewne zakupie.

 

Edytowane przez herman78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie. Przecież jasno mówią w kominikatach prasowych kiedy i gdzie dołączą. W najbliższym terminie tj. bodajże marzec nas nie ma. Kolejny w lato też nie. 

Nie wyobrażajcie sobie, że bogatsza kraje nie będą miały dostępu, a dla Polski zrobią wyjątek żeby nawiasem mówiąc dać Polakom wyłudzać albo współdzielić konta.

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że tylko Polacy dzielą konta?  Być może robią to częściej niż inni, ale zapewniam cię że tak jest wszędzie.

Jakby platformy traktowały polaków tak jak np. amerykanów to ten proceder byłby mniejszy zapewne.

A skoro ceny dla PL nie są niższe niż dla bogatszych krajów, a bywa że więcej chcą to czego się oni spodziewają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tracer10 napisał:

Myślisz, że tylko Polacy dzielą konta?  Być może robią to częściej niż inni, ale zapewniam cię że tak jest wszędzie.

Jakby platformy traktowały polaków tak jak np. amerykanów to ten proceder byłby mniejszy zapewne.

A skoro ceny dla PL nie są niższe niż dla bogatszych krajów, a bywa że więcej chcą to czego się oni spodziewają?

Ceny nowych samochodów w Niemczech i Polsce są na podobnym poziomie, czy to znaczy że Polacy mają je kraść. 

 

Nie mam i nie będzie rynku na świecie, w którym 12$ równa się 12 zł na innym rynku, bo kraj jest biedniejszy. 

 

Wracają do głównego tematu, skoro licencję ma HBO to Disney+ nie wiejdzie. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty porównujesz 12 zł do 12 dolców, a ja mówię o tym, że płacimy za okrojony Netflix w porównaniu do USA podobne ceny.

Jesteś w stanie zrozumieć gdzie jest problem?

Polska to taki dziwny kraj gdzie wszelakie usługi lub towary kosztują podobnie do znacznie bogatszych społeczeństw tylko pensja jest 4x niższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i jest on okrojony, ale czy to nie jest tak ,że to co ma Netflix USA , to Netflix PL tego nie może mieć ponieważ ma to np: HBO , Canal+, Amazon

Licencje panowie. My nie będziemy mieć nigdy 1:1 oferty z innych krajów.

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o dopasowanie cen do biedniejszych rynków przy okrojonym kontencie i nic tu licencje nie mają do rzeczy.

A raczej sorry mają bo skoro w Pl jest mniejszy kontent ze względu na w.w licencje to i cena powinna być odczuwalnie niższa, a nie jest.

I z tego bierze się kombinowanie.

Podobnie z platformami.

 

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...