Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co tam, też podałem swój nr tel. 

Niech zadzwonią, ciekawe co zaproponują - czy  będzie lepsza oferta niż "powitalna" na rok.

 

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, czerstwy napisał:

A od kiedy to tak jest że  8 miesięcy przed końcem?😂Bo zawsze było że w każdej chwili tym bardziej że raczej będzie to zwiększanie zobowiązania. Na 6 miesięcy przed końcem sa najbardziej atrakcyjne oferty.

Sam byłem zaskoczony tą odpowiedzią.Dlaczego akurat tyle to nie wiem sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 19:00 na oficjalnym kanale Krzysztofa Zalewskiego koncert coverów The Beatles. Wydarzenie powiązane z polską premierą serialu "Get Back" w D+.

Zagrają Zalewski, Emade, Smolik, Tomek Ziętek i Kev Fox. Koncert na dachu jednego z warszawskich wieżowców.

https://youtu.be/L-F_spamyZ08

 

Edytowane przez swordfish
Uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, lakiman napisał:

Serwis za 20 zł miesięcznie..

Kosztuje mniej niż CDA Premium czy Red GO

 :-)

Jakiej promocji się spodziewałaś lub byłaby lepsza?

Pomijam ekstremalnie tanie serwisy jak Prime Video czy Player.

Spodziewałam się promocji również na subskrypcję miesięczną, takiej jaką zaoferowało HBO Max. Dla mnie polski Disney+ to góra miesiąc, dwa, więcej tam dla siebie treści nie widzę. To po co mam płacić za rok z góry. Brak promocji dla takich osób jak ja. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Zuzia napisał:

Spodziewałam się promocji również na subskrypcję miesięczną, takiej jaką zaoferowało HBO Max. Dla mnie polski Disney+ to góra miesiąc, dwa, więcej tam dla siebie treści nie widzę. To po co mam płacić za rok z góry. Brak promocji dla takich osób jak ja. 

 

 

Poczekajmy co się będzie działo po 14 czerwca.

Możliwe, że promocja o której piszesz będzie np. w Plusie , Polsat Box dla stałych klientów. Do końca chyba karty nie zostały odkryte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Zuzia napisał:

Do polskiego Disney+ dodano całą masę pozycji więc nie zdziwi mnie jak serwis za kilka godzin będzie gotowy na przyjęcie polskiej publiczności.

 

Rozumiem że większość oferty jest widoczna po zalogowaniu? Bo sprawdzam i nic tam prawie nie ma a co najgorsze to mam wrażenie że albo same bajki albo SF i fantastyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pawop napisał:

 

Mail z promocyjną ofertą będzie 14 czerwca.

Większość osób piszę, że dostała jakieś maile "informacyjne" tzn dostępne tytuły itp. Ja nic takiego do tej pory nie dostałem mimo zgłoszenia dwóch adresów e-mail. Dlatego napisałem, że u mnie cisza. Wiem, że link z promocyjną ofertą będzie jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncert Zalewskiego i spółki był super. Zagrali utwory z koncertu na dachu z "Get Back". Zapowiedział ich występ fanboj Beatlesów w Polsce, czyli dziennikarz muzyczny Piotr Metz. Oprócz niego konferansjerem był Bartosz Węglarczyk. Mam nadzieję, że koncert nie zniknie z YouTube.

Najbardziej zaskoczył mnie Tomek Ziętek, który udowodnił, że oprócz grania w filmach potrafi wywijać solówki na gitarze.

Doskonała inicjatywa z tym koncertem w Wigilię startu D+ w Polsce. Wydarzenie muzyczne, które przejdzie do historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy Jestem na bieżąco, żadna tajemnica, że posiadający aktywne konta Disney+ mają dostęp do aktualnej zawartości polskiej wersji. Oprócz bajek i "fantastyki" są też inne rzeczy, np. ciekawe seriale dokumentalne, przypadły mi do gustu te o latach 80-tych i 90-tych. Są też starsze produkcje, ogólnie tyle tego, że jest już w czym wybierać. Zaciekawiło mnie kilka starszych kultowych filmów, chętnie obejrzę je sobie znowu. Także każdy coś dla siebie znajdzie choć jest to serwis specyficzny.

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie musi być film kinowy ma mi sie podobać. A czy był w kinie czy dostał jakąś nagrode to mam w nosie.Dwie wytwórnie ma ten serwis?😂 To w takim razie na bogato. Powinni klepnąć 20 serwisów i w każdym po jednej😂 Do tego starsze filmy takie same wszędzi i biznes by sie kręcił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin przed terminem. Można traktować poważnie polski rynek? Można. Serwis już śmiga.

Roczna subsrypcja jest dostępna z linku na stronie, ale tylko ta z 2 miesiącami gratis.

Maili na razie nie ma.

Edytowane przez bgmnt
*poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...