Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowość-Film „No Exit” (2022) sygnowany jako Star Original pojawił się dzisiaj od razu z polskim lektorem i napisami. Start chyba coraz bliżej.
Część produkcji wlatuje od razu spolszczona, np Free Guy pojawił się z polskim dubbingiem dwa miesiące temu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że Free Guy „nie należy” do zakładki Star jako takiej. Z tego co zauważyłem te typowe  Star Originalsy z reguły nie były tak szybko tłumaczone na j.polski. Albo ten film jest wyjątkiem, albo to zapowiedź, że przyspieszają z tłumaczeniami. Wkrótce się okaże jaka jest tendencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie zdecydowali sie podać konkrety.

Inaczej trochę typowałem, ale widocznie sądzą, że lato im nie przeszkadza skoro mają np. Obi- Wana i Ms.Marvel.

Z prawami może być na start ciężko, ale będą się bronić produkcjami, które nie były u nas oficjalnie dostępne czyli m.in.:

-Mandalorian,The Book of Boba Fett, Wanda & Vision, Falcon & WinterSoldier, Loki, Hawkeye, What If, Moonknight, Czarna Wdowa, Eternals, Shang Chi, oraz te nowe Obi- Wan i Ms.Marvel.

+ kilkanaście dni po starcie powinien się pojawić nowy Dr. Strange.

Ja wiem, że niektóre są już mocno zakiszone, ale będą to premiery czy komuś się podoba czy nie.

Edytowane przez domin107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, swordfish napisał:

Czy wszystkie dotychczasowe produkcje własne D+ będą dostępne w dniu startu?

Odpowiadając kolejno.

Mandalorian - Disney tak robił w 2020 roku, a w 2021 już nie. Więc najwidoczniej stwierdzili, że jest to bez sensu i raczej u nas wszystko wleci od razu

Świąteczne filmy - tu raczej bym obstawiał, że poczekają na listopad, bo w czerwcu pies z kulawą nogą je zobaczy.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Toma441 said:

Dużo się nie pomyliłem, typowałem 25 maja, albo 1 czerwca.
🙂

Cena bardzo przystępna. Można już oficjalnie powiedzieć, że Netflix staje się najdroższym serwisem w kraju i ma sporą konkurencję w cenie usług

HBO Max 19,99

 

HBO od 1 kwietnia dla nowego klienta będzie kosztować 29,99 zł.

Co do Disneya+ bardzo dobrze, że już w czerwcu i mam nadzieje, że w przeciwienstwie do HBO Max tego debiutu nie spieprzą.

Co ciekawe, cena jest w przeliczeniu bliska tej z USA (7.99$ miesięcznie, 79.99$ rocznie)

Więc Disney nie robi u nas zbytnio taryfy ulgowej.

HBO i Netflix są u nas sporo tańszew porównaniu do Stanów gdzie kosztują odpowiednio 14.99$ i 15.49$ (plan HD), 19.99$ (4K).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, bgmnt napisał:

Co ciekawe, cena jest w przeliczeniu bliska tej z USA (7.99$ miesięcznie, 79.99$ rocznie)

Więc Disney nie robi u nas zbytnio taryfy ulgowej.

Disney+ w USA =/= Disney+ w Europie

Disney+ w Europie zawiera masę produkcji FX, 20th i Searchlight, których na Disney+ w Europie nie ma. Więc można cenę w Polsce porównywać z ceną w Europie Zachodniej i ceną Disney+ Bundle w USA i wtedy wychodzi kilkanaście-kilkadziesiąt procent taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...