Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sa filmy z lat 40-tych , 50-tych i Kacze Opowieści i co jeszcze cie interesuje podaj tytuł

Disney+ to przede wszystkim Marvel, Disney+ Oryginalne produkcję, Pixar
Jak ktoś chce więcej i info co jest obecnie za oferta jest specjalny dział Disney+ za granicą
e09851749a192de22128a3905fbfcc32.jpg16bc9cff9606c1fd7e9c62495330e6d5.jpg32a590e0df8485328bdbab7586c23615.jpg
Robin Hood I czy te bajki jak już np jest gdzieś dubbing to czy to jest ten z polskiej TV czy zupełnie nowy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakie treści z krajów UE pojawią się w Disney+? Zgodnie z zaleceniami brukselskich urzędników w serwisach vod ileś tam procent produkcji musi pochodzić z kraju wspólnotowego. Kiedyś, gdy UK była w UE było łatwiej wrzucić brytyjskie tytuły, teraz muszą sięgać po rzeczy, które niekoniecznie przyniosą im wysoką oglądalność (np. z Rumunii lub z Chorwacji). W jaki sposób D+ zamierza wypełnić unijny limit (lub go obejść)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"The Dropout" to miniserial stacji Hulu, oparty o podcast ABC News o medycznym start-upie Elizabeth Holmes, który zrobił furorę w Dolinie Krzemowej. Ostatecznie Holmes okazała się bohaterką wielkiego przekrętu. W roli głównej wystąpi Amanda Seyfried , a produkcja zadebiutuje 3 marca.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybciej zdobędzie te 0,5-1mln użytkowników, niż sie wydaje. Na pewno nie w kilka lat ale góra 3 lata. Disney ma marki jak Marvel czy SW, którego kochają miliony na świecie. I z tego powodu, będzie miał szybko ilość userów. Nie bez powodu przecież Disney się skupił na serialach z tych światów.

Dla mnie to na razie ciekawostka, bo nie jestem tego fanem a seriali czy filmów nowych na STAR (których nie widziałem) jest mało i mało jeszcze produkują.

Gdybym miał dzieci, to Disney byłby pierwszym wyborem. Drugim ewentualnie to HBO Max, ze względu np na Hanna Barbera czy Looney Tunes czy też DC.

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób, które korzystają z Disney+ w Polsce. W jakim kraju najlepiej założyć konto, aby było jak najwięcej polskich tłumaczeń? Niemcy, Włochy? A może to bez znaczenia? Podobno wystarczy założyć konto PayPal w wybranym kraju i podpiąć polską kartę, więc chętnie się pobawię. Z VPN i tak korzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób, które korzystają z Disney+ w Polsce. W jakim kraju najlepiej założyć konto, aby było jak najwięcej polskich tłumaczeń? Niemcy, Włochy? A może to bez znaczenia?
Ja mam w DE założone(siostra tam mieszka).  Jeśli chodzi o Europe to raczej bez znaczenia. No chyba, ze interesuje cie kino z kraju na, które założysz konto.
VPN nie jest potrzebny do oglądania.

Masz tutaj dział w tym temacie. Poczytaj:

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawop napisał:


Dla mnie postawą będzie trójca: HBO Max, Disney+, SkyShowtime
 

Nie wypowiadam się jeszcze bo nie ma wszystkich.  Nie znam oferty jaką będą mieć w Polsce. Również pewnie wybiorę 2-3 na stałe a inne z doskoku albo wcale.

Te trzy które wymieniłeś to mocni kandydaci i na pewno coś z tego na stałe będzie. Jak nie dwa. Ale jeszcze bacznie obserwuje Apple i Amazon.

 

Wg mnie w najbliższych latach (3-5 lat, góra 7) w Polsce to Netflix będzie walczył o utrzymanie lidera a Disney i HBO o to aby go zrzucić z tej pozycji. Albo się uda albo nie. Ale oni będą liderować w Polsce.

A skąd takie moje gdybania. Bo Netflix to marka, która ma swoich wychowanków. Disney ma marki które są na topie. A HBO to też marka znana w Polsce i tutaj bardziej widzę tą starszą widownię ;)

Czyli młodzi głownie poniżej 30roku życia Netflix/Disney, reszta HBO.  A za nimi reszta, głównie jako dodatkowe lub rotacyjne SVOD.

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób, które korzystają z Disney+ w Polsce. W jakim kraju najlepiej założyć konto, aby było jak najwięcej polskich tłumaczeń? Niemcy, Włochy? A może to bez znaczenia? Podobno wystarczy założyć konto PayPal w wybranym kraju i podpiąć polską kartę, więc chętnie się pobawię. Z VPN i tak korzystam.
Ja założyłem w DE, ponieważ działa VPN, który jest wtyczką do przeglądarki.
U mnie jest problem z poprawnym odpaleniem D+ na przeglądarce, bez włączonego VPN. Na XBOX działa bez problemów. Mogę podesłać tutorial jak łatwo i szybko założyć niemieckie konto.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBC i Hulu zapowiadają "Rozmowy z przyjaciółmi", kolejną po "Normalnych ludziach" ekranizację powieści Sally Rooney.

 

 

 

"The Girl From Plainville" to serial true crime, który zobaczymy na wiosnę tego roku. Produkcja liczy osiem odcinków, a pierwsze z nich zostaną wyemitowane 29 marca.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem konto włoskie i wszystko działa poprawnie bez VPN. Zarówno na Android TV jak i na przeglądarce. Dzięki za pomoc. Animacje czy produkcje stricte Disneya mnie akurat nie interesują, ale usługa jest według mnie warta uwagi przede wszystkim dzięki filmom Foxa, serialom FX i Hulu oraz bogatej bazie kultowych filmów i seriali. W pierwszej kolejności zabieram się za filmy "The Last Duel" i "Free Guy", a z seriali za "Pam & Tomy" i "Dopesick" (ten oprócz polskich napisów ma nawet polskiego lektora). Poza tym czekam na premierę "The French Dispatch" i "West Side Story". Brakuje mi polskiego tłumaczenia seriali "Reservation Dogs" i "Only Murders in the Building", ale rozumiem, że pewnie trzeba będzie poczekać do startu usługi w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...