Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.10.2021 o 16:34, kingofsouth napisał:

Od kilku miesięcy płacę 9 EUR. 

Nie obchodzi mnie ile płacisz za usługę, która ma wejść do Polski w przyszłym roku.

Jest odpowiedni temat ( zresztą utworzony przez ciebie) abyś mógł się tym napawać.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/101394588020072/posts/421454239347437/

 

Strony fanowskie na FB informują, że Disney zaczął dodawać polskie wersje językowe do stricte disneyowskiego katalogu swoich produkcji. Dodawane są także wersje językowe dla innych krajów z naszego regionu. Biorąc pod uwagę, że treści jest sporo i nie da się dodać wersji językowych dla wszystkiego od razu, cała operacja może zająć te 6-8 miesięcy, które zostało do startu. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

18 minut temu, lj9 napisał:

Np dubbingu w Elenie czy Micky jak podaje fb profil z linku wyżej.

Teraz tak. Odpal Elena z Avalor i przejrzyj katalog. Zobaczysz , ze jest tak samo jak kiedyś było na Amazonie.

Pojawiły się odcinki z dubbingiem , ale wrzucają wybrane przykład :

S1 odc 3 posiada dubbing 

 

elena.jpg

 

Edytowane przez kingofsouth
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak obserwuje ten Disney+ i szczerze - platforma całkowicie nie dla mnie. Marvele i SW - nie kwalifikuje się w tym przedziale wiekowym ;)

W STAR jak na razie bez rewelacji - zebrali starocie z rynku (głównie z FOX i ABC). Nowości na platformę STAR jak na razie mało.

Wygląda to raczej jak Amazon. Kilka ciekawych tytułow w roku, na dwa miesiące subskrypcja (dla filmów Searchlight, Disneya i seriali Hulu/FX) i żegnam ;)

Wezmę pewnie na początek, aby niektóre starocie odświeżyć, dokończyć i koniec subskrypcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ten dzień musiał nadejść. 80% mniej nowych kont niż zakładali, no ale żadnego dużego tytułu nie było, premier niewiele w porównaniu z Netflixem, brak nowych rynków no i ludzie odpuścili trochę COVID. Co nie zmienia faktu, że i tak wyniki mają znacznie lepsze niż zakładali na start.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Im późniejszy start D+ w Polsce, tym będziemy mieć bogatszą ofertę produkcji oryginalnych. Więcej seriali ze świata Marvela i SW. Spokojnie mogą wejść do nas w 2025 lub później. Nie spieszy mi się do płacenia za kolejny serwis, a z tych co obecnie korzystam, nie nadążam oglądać wszystkiego na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nigdy fanem produkcji Disney'a nie byłem i nadal nie jestem.
Ciekawe czy będzie jakaś współpraca z platformami satelitarnymi - tak jak ma to miejsce we Francji czy Hiszpanii. 
Disney+ to nie tylko Disney, ale przynajmniej dla mnie, przede wszystkim Star.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop myślę, że dla mnie tylko w Star znajdę coś interesującego. Mimo wszystko wątpię, że stworzą taką ofertę, bym był w stanie im płacić regularnie, co miesiąc. Chociaż myślę, że wiele rodzin z dziećmi będzie skłonne zakupić subskrypcję Disney+ - nawet kosztem innych usług. 

 

Chyba, że pojawi się oferta podobna do tej we francuskim CANAL+ czy hiszpańskim Movistar+, gdzie za Disney+ dopłaca się do pakietu niewiele. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...