Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Globus903 napisał:

Ale wczoraj zapowiedzieli bardzo dużo treści więc wcale mnie to nie dziwi. 

Też mi kontent. Opiera się głównie na dwóch markach, gdzie nawet mniej znaczace postaci dostają własne seriale, podczas gdy na spokojnie można by je ze soba polączyć. To już zeszło do takiego poziomu, że ze swiata Gwiezdnych wojen jakas eskadra X-Wingow dostaje wlasny film kinowy.  Nie lepiej jest z samymi "oryginalnymi" produkcjami Disneya - prequel "Krola lwa" w CGI, czy "Zakonnica w przebraniu 3", gdzie nawet specjalnie sciagają Whoopi Goldberg. Jedyna ciekawa zapowiedź to serial o Obcym, a tak to nawet nie ma co to porownywać z Netflixem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pietryga511

Były oficjalne zapowiedzi, że produkcje Hulu za granicą będą dostępne na Disney+ (w ramach kolekcji Star), więc to wcale nie marzenia ściętej głowy, ale nie można naiwnie wierzyć, że stanie się to od razu. Najpierw muszą wygasnąć umowy z zewnętrznymi dystrybutorami - w Polsce prawa do produkcji Hulu do tej pory należały do HBO GO z tego co się orientuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ogladajacymichas

No ja też nie mogę się doczekać na tego Disneya+, będzie dużo klasyków, które były kiedyś emitowane w telewizji.

Dużo nowych seriali i to po polsku, z dubbingiem czy z lektorem. Jestem ciekaw kiedy faktycznie ruszy u nas w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, pietryga511 napisał:

Były oficjalne zapowiedzi, że produkcje Hulu za granicą będą dostępne na Disney+ (w ramach kolekcji Star), więc to wcale nie marzenia ściętej głowy, ale nie można naiwnie wierzyć, że stanie się to od razu. Najpierw muszą wygasnąć umowy z zewnętrznymi dystrybutorami - w Polsce prawa do produkcji Hulu do tej pory należały do HBO GO z tego co się orientuję.

Dobrze wiesz , że w naszym kraju jest ciężko jeśli chodzi o ofertę programową nowych platform. Dużo jest podzielone , na różnych graczy.

Zanim coś się pojawi mogą lata minąć. Dlatego piszę , że to są marzenia ściętej głowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na stronie wirtualnemedia_pl jest wywiad z Jackiem Amsterdamskim , dyrektorem wideo online w Wirtualnej Polsce , znalałem tam ciekawy fragment  " 
Debiutujący w końcówce 2019 roku Disney+ przez ponad rok zyskał już blisko 87 mln subskrybentów. Niestety ciągle nie jest dostępny w Polsce, ale może to się zmieni pod koniec lutego 2021."
link  https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/rynek-vod-co-wydarzylo-sie-w-2020-roku-jaki-bedzie-2021-rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...