Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam Was,

Dzisiaj ruszyły testy beta serwisu DISNEY PLUS w Holandii i tam można już normalnie bezpłatnie do premiery korzystać z serwisu.

Co ciekawe coś podkusiło mnie żeby wejść na polską strone serwisu i co ciekawego są dwie istotne zmiany które mogą świadczyć o tym że serwis wkrótce bedzie dostepny w Polsce.

Otóż zauważcie że u góry pojawił sie napis: Jesteś już abonentem ?? Zaloguj sie.

 

Powiem wiecej po naciśnieciu przycisku zaloguj sie przechodzimy do strony logowania do serwisu.

Czyżby to świadczyło o tym że premiera w Polsce bedzie szybko ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce to moge zapodać linka gdzie ktoś pokazuje przez 30 minut całą zawartość portalu.

Powiem wam też szczerze że jestem miło zaskoczony zawartością bety a już ogólnie szok że są stare seriale Marvela z fox kids mega tym bardziej że cieżko zdobyć je w dobrej jakości.

Macie jakiś pomysł jak zarejestrować sie tam mając NORD VPN ??

Pytam bo chciałem sam sprawdzić i może zrobić wiecej materiału na ten temat a jakoś mi nie wychodzi z tym VPNEM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na wstępie martwi kilka kwestii... 
1. Jakość... ciekawe jaki będzie bitrate materiału. 
2. Tłumaczenie... dubbing w bajce super... ale w filmach to jest gwałt na filmie - w filmie wolę zdecydowanie dobrego lektora.
3. Oferta... duża ale rodzinna. Marvel i Star Wars wcale nie jest tak dużo aby oglądać cały rok. Znajomy z USA pisze że u nich Disney+ będzie w pakiecie z HULU i ESPN - łączenie za 14 $ (55zł). Patrząc na cene Netflix'a była by to fajna opcja.
4. No i opóźniony start... powinni wystartować na raz wszędzie nawet jeśli oferta by się różniła między krajami. Puścili by promo jak Amazon i już było by fajnie.

Ciekawe jak to będzie w Polsce... bo sam Disney+ fajny ale na dłużej mało atrakcyjny. Przydał by się u nas HULU z ofertą pełną FOX'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając Disneya to wszędzie będzie dubbing. Ze względu na ograniczenia wiekowe, dla mnie jest to co najwyżej uzupełnienie Netflixa czy HBO Go. W pakiecie z Hulu, D+ może być już konkurencją, jednak nie zapowiada się (i dobrze) na start tej usługi w Polsce. D+ nie mógł wystartować globalnie w tym samym czasie, bo na części rynków nie dysponują prawami do... produkcji Disneya, gdyż wcześniej zawarli umowy z innymi nadawcami. Tak jest m.in. u nas.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanów Marvela (Kurvela) czy Wojen gwiezdnych w Polsce nie brakuje. A sam Disney to sobie elegancko wymyślił odcinając kupony ze swoich marek, aby zrobić z 10 filmów i 15 filmów każde uniwersum i jednocześnie podtrzymać sobie widownię i subskrybentów, chociażby głównie pod to byle badziewie z MCU dla niewymagającej masy. Dodając do tego większe okazjonalne premiery filmowe, w tym animacje swoje czy Pixara. Zdziwisz się jak dość szybko zgarną sobie soczysty kawałek polskiego torciku obok Netfliksa i HBO GO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Disney u nas sukcesu na skalę Netflixa nie zrobi, już widzę te miliony które wykupią Marvela i Star Warsów

Miliony może nie , ale ja jestem zainteresowany Disney+. Kolejna w mojej bogatej kolekcji usług streemingowych. Kto bogatemu zabroni 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Disney nie osiągnie sukcesu? No nie wiem co zrobi mama i tatuś pociechy, której znikną kanały Disneya  z kablówki czy platformy cyfrowej...i dziecko zwyczajnie zacznie domagać się myszki miki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nowych produkcji Disneya w telewizji nie będzie brakować. Pomijając te gnioty Marvela, ktore fanboje każą widzom uznawać za "acydzieła", np. ostatnie Avengersy, to nawet i animacje w ostatnich latach opieraja się na tym samym, lekko zmidyfikowanym na potrzeby filmu, schemacie, lub morale. Ten, kto twierdzi inaczej, pewnie nawet uważnie nie oglądał tych animacji. 

 

Na szczęście konkurencja nie śpi, i depcze po piętach Disneyowi. Za przykład niech posłuży kino o trykociarzach, w postaci  "Logana" czy "Jokera" - film o klaunie został przyjęty bardzo dobrze przez krytykę. Nawet nie dawno zdobył "Złotego lwa" na festiwalu filmowym we Wenecji - statuetka, o ktorej szefostwo MCU może sobie tylko pomarzyć.  Kto by pomyślał, że film w reżyserii twórcy serii "Kac Vegas" osiągnie aż tak niewyobrażalny sukces? Pewnie w głownej mierze jest do zasługa pana Phoenixa, którego mogę uznać za jednego z najlepszych aktorów swojego pokolenia. 

Twórcy filmów Marvela, jak na razie, nie mogli narzucić swoją wizję danej produkcji. Dotychczas każda superprodukcja opierała się na podobnym schemacie, opracowanym przez Kevina Feigiego. Między innymi dlatego kibicuję produkcjom, które starają się eksperymentować, czy tchnąć nowe życie w filmy z trykociarzami. Moim zdaniem, Marvel już zaspał, gdyż jak na razie nie mogą sobie pozwolić na taki film, gdyż zaburzyłby te ich fundamenty kinowego uniwersum.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie nie ale tu chodzi o dzieci....jeśli one oglądają Disneya to weźmiesz Disneya ( zakładając że je masz )

https://www.ft.com/content/4aa78a38-d50d-11e9-8367-807ebd53ab77

Świetny artykuł o obecnej sytuacji kina na świecie, mówi o tym że dystrybutorzy w erze streamingu boją się kupować filmy niezależne mimo ich dobrego przyjęcia na festiwalach..
Mówi się że serwisy jak Disney, Apple czy  Netflix już nie zapłacą fortuny za film..

Co do kina...box office w USA 6% w dół w porównaniu do zeszłego roku u gdyby nie ..Disney byłoby zdecydowanie gorzej.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś wie coś więcej na temat obecności NG w streamingu?

To będę jakieś extra dokumenty , programy z poza linearnej tv.?Z przyjemnością byłoby to zobaczyć w 4K.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
1 godzinę temu, umek napisał:

Tobie nie ale tu chodzi o dzieci....jeśli one oglądają Disneya to weźmiesz Disneya

 

Właśnie o to chodzi.

Dzieci to nasz skarb narodowy.

Tatuś z mamusia 500+ dostają,  to jak dziecku nie wykupić subskrypcji Disney+?  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disney Plus ma wiekszy potencjał niż sie wam wydaje.

Po pierwsze owszem inne wytwórnie posiadają bardzo fajne filmy superbohaterskie ale zapominają co niektórzy o tym że Disney ma wspaniałe filmy superbohaterskie i stworzył coś niezwykłego nigdy wcześniej 22 filmy nie były ze sobą tak powiązane jednocześnie bedąc każdy z osobna inną historią. To Disney sprawił że Spider-Man znów wrócił na podium to Disney posiada film Czarna Pantera który jako jedyny zdobył nominacje w kategorii najlepszy film i wreszcie to oni posiadają najbardziej dochodowy film wszech czasów wiec o czym my mówimy ??

Dodam że to Disney zarobił w kinach najwiecej w tym roku a rok sie jeszcze nie skończył.

Disney Plus osiągnie sukces z pewnością gdyż filmowe universum marvela zostanie połączone z produkcjami z Disney Plus.

Co do filmów National Geografic to oczywiście że beda też produkcje na wyłączność.

Jest gdzieś na youtube filmik gdzie ktoś pokazuje to co już jest a to jeszcze nie są produkcje które trafią 12 listopada wiec jest moc.

 Pamietajcie że takie filmy jak AVATAR również mogą trafić na Disney Plus bądź hulu i do nich też można dorobić seriale czy filmy oryginalne.

Taki content jest atrakcyjny dla wielu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autorskie filmy Disneya z ostatnich lat są odcinaniem kuponów od rzeczy, które stworzyli 20,30,40 czy 50 lat temu. Te wszystkie przeróbki animacji na live-action nie są nowatorskimi pomysłami. Nie mamy nowych postaci, które stałyby się legendą jak Myszka Mickey, pies Goofy i Kaczor Donald. Może wyjątkiem jest Jack Sparrow, ale kolejne wcielenie Deppa jako Indianina w "Jeźdźcu znikąd" okazało się porażką finansową i artystyczną, a wydali ćwierć miliona dolarów na produkcję jednego filmu.

Dla mnie najciekawsze mogą być treści NG. Obejrzeć całą serię "Kosmosu", "Marsów" czy "Geniuszów" z napisami i w 4K jest dla mnie atrakcyjne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że zniknie...( co widać po tym co się dzieje w Niemczech ) chyba nie sądzisz że zostawią to co masz dziś u operatorów a ludzi namówią na serwis czym?:)

 

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, umek napisał:

Oczywiście że zniknie...( co widać po tym co się dzieje w Niemczech ) chyba nie sądzisz że zostawią to co masz dziś u operatorów a ludzi namówią na serwis czym?:)

 

Witam, a co się dzieje w Niemczech? Z tego co widzę krok ku upadłości jest Disney XD. Jeszcze tylko ostatnie premierowe odcinki "Kaczych opowieści", "Star Butterfly kontra siły zła" oraz "Kosmicznych kurczaków w kosmosie". A tak będąc w temacie to myślicie czy na Disney+ znajdą się kreskówki lub seriale, które nie zostały wyemitowane w Polsce na Disney Channel? Na przykład "Lizzie McGuire", która leciała na ZigZapie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...