Skocz do zawartości

Xiaomi TV Box & TV Stick


Gość bgmnt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jest już oficjalnie Mi TV Stick o którym pisałem jakiś czas temu.

Kosztuje 39,99 euro (na Gearbeście ~170 zł) i  na razie jest dostępny tylko w wersji obsługującej FHD. To nie problem jeśli ktoś chce "usmartowić" starszy tv, bo w 99% przypadków będzie on własnie HD, ale martwi trochę raptem 1 GB RAMu (Mi Box ma 2 GB).

Potem niby ma się też pojawić taka z obsługą 4K i 2 GB RAM.

 

mi-tv-stick.jpg

Jak widać trochę zmienił się pilot, ktory zyskał względem ostatniego Boxa klawisz szybkiego dostępu do Amazona, zamiast (u nas bezużytecznego) klawisza dostępu do kanałów live.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Matheusz napisał:

@bugmenot pilot nie zmienił się w ogóle w stosunku do "ostatniego" Mi Boxa. Xiaomi dodaje do zestawu Mi Boxa S pilot z przyciskiem Prime Video jakoś od początku tego roku.

 

Być może teraz dodają, ale przez większość czasu od kiedy Ska jest na rynku był pilot z Netflixem i Live.

 

@marekpolek

https://www.gearbest.com/blog/how-to/how-to-download-and-install-disney-apk-on-xiaomi-mi-box-s-9307

Punkt drugi.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można zainstalować apkę podmieniającą funkcje przycisków pilota i każdy dopasuje wg swoich potrzeb.

Cena wg mnie zbyt wysoka. Niebawem zmienia się standard nadawania w naziemnych, jak ktoś ma starsze telewizory bez DVB-T2 HEVC, to już chyba lepiej zainwestować w tuner z Android TV. Wyjdzie niewiele drożej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 7.06.2020 o 19:51, Marco76 napisał:

Ktoś wcześniej pisał, że wadą MiBoxa S jest brak wejścia eth. Da się po kablu przez przejściówkę USB - eth. U mnie działa idealnie bo po wifi ze względu na ściany była katastrofa.

 

Jaką masz przejściówkę? Dowolna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie, w porównaniu do innych boxów, co mam (tańszych), ten pomyka z aplikacją OTT  C+, jak messerschmitt.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop, pisałem o sobie ;)

Idealnie działaja MI BOX S w sypialni na  7 letnim 32 calowym  Samsungu bez HDR i starym systemem Smart TV.

HDR to mi jest potrzebny w salonie i to mi daje Samsung 55 cali :mrgreen:

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przedstaw nam Android TV Boxa w podobnej cenie bez wad. Czekam z utęsknieniem, bo może wywalę ten syf od Xiaomi. ?

Już tu jeden porównywał bebechy MI Boxa do Xavio (chyba dobrze pamiętam) i zniknął po zaproponowaniu mu, aby porównał oba modele w "pracy'".

Ale co tam, ja czekam na twoją propozycję pudełka w cenie Mi Boxa z super idealnie działającym wszędzie i na wszystkim włącznie z magicznym HDR na YT i nie tylko.

 

Kupiłbyś Apple TV, powiadasz? No tak, 700-800 zeta vs. ok. 250. Dobre sobie ? Widzę, żeś w formie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fire TV 4K. Problemów z nim nie ma i dodatkowo Apple TV+ działa. Jako, że na Andku jest to wszystko idzie zainstalować.

Edytowane przez GrubyBubu
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...