Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Można dzwonić i zamawiać, i Cyfra+ z pocałowaniem ręki podłączy Ci ten nowy pakiet z plusikiem :wink: Oczywiście zmiana bez żadnych opłat i nowy pakiet masz w dniu zamówienia. Jedyny minus (zależy jak na to patrzeć) to brak możliwości dodania do pakietów z plusem opcji dodatkowych Axn Pack, 3 Discovery i Kino Polska. Ale jak ktoś np ma zwykłu Podstawowy oraz te trzy opcje dodatkowe to płaci razem 59,50zł więc dopłaca 0,50gr i ma cały pakiet Komfort+ za 60zł :smile:

 

Do pakietu Podstawowego+ w porównaniu do zwykłego Podst. dochodzą AXN, NatGeo, Disc. Travel i Disc. Science

Do pakietu Komfortowego+ w porównaniu do zwykłego Komfortu dochodzą 3 kanały AXN, 3 kanały Discovery i Kino Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... a jeśli mam mój obecny pakiet - zwykły Komfortowy + CANAL+ i HBO objęte 12 miesięczną promocją - zniżką na abonament, którą otrzymałem po wysłaniu wypowiedzenia to nie stracę chyba promocji, ponieważ nie przechodzę na żaden niższy pakiet, prawda..? Tak więc mogę zamówić Komfortowy+ bez żadnego ryzyka utraty promocji? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, no jesli jesteś objęty promocją którą dostałeś po wysłaniu wypowiedzenia to jak narazie z możliwości przejścia na pakiet z plusikiem nie możesz skorzystać... :cry: Ciężko mi powiedzieć kiedy będzie to możliwe. Na pewno z możliwości zamiany pakietu mogą skorzystać osoby które mają umowę na czas nieokreślony, albo podpisali umowę przed pojawieniem się pakietów+ i wciąż są w pierwszym okresie minimalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+gratis do końca roku za darmo (styczeń płatny) jest takie coś od listopada (podobnie jak HBO i Filmbox). Ale w mailu zostałem poinformowany że ta promo nie łączy się z promo "Cyfra Powrót" z której aktualnie korzystam po zeszłorocznej rezygnacji...

@Hugo, może coś słyszałeś, czy od przyszłego tygodnia poprawią ofertę dla przedłuzających bo takie krążą słuchy? Chodzi mi zwłaszcza o PVRa i kanały HD gratis tak jak mają nowi. Nie chciałoby mi się brać nowego abo ale wezmę jeśli nie będzie wyjścia bo stara umowa tylko do końca stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja tu chyba spedze czas dzis do polnocy i bede czekal na info co z ta data 7 grudnia i promocja canal+ na caly rok.Chcialem jechac na drugi tydzien ale jak sie okaze ze to prawda z tym 7 grudnia to jutro bedzie bardzo ciezko zapewnie wyrwac zestaw.Informujcie na biezaco czy ta promocja bedzie do 31 grudnia czy jednak do 7 tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo! Jeśli zatem mam 25% upusty na Podstawowy w ramach akcji CYFRA POWRÓT i płacę 30 PLN to jeśli zamówię PODSTAWOWY+ to będę płacił 40 PLN zamiast 30 PLN?

Na obecną chwilę w sytuacji korzystania z akcji CYFRA POWRÓT nie ma możliwości przejścia na pakiet z plusem. Myślę że jest to własnie związane z tym że mogą spadać te zniżki które otrzymałeś w ofercie i pracują nad tym żeby coś takiego nie miało miejsca. Jak będę coś wiedział na temat zmian pakietu w Twoim przypadku to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl logicznie, kampania reklamowa zamówiona, reklamy nagrane, billbordy i ulotki wydrukowane, wszystko z myślą o świętach a tu nagle weźmie to w łeb i wszystko co przygotowali będzie nieaktualne? Bo C+ 12 mies. gratis to sedno tej kampanii. Ja spodziewam się ewentualnie drobnych modyfikacji oferty ale jak już to na korzyść klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo @ czyli aby była jasność mam umowę na czas nieokreślony komfort/obecnie do końca roku darmowy Komf+/czyli jak bym chciał teraz pakiet Komfort + to muszę zadzwonić do BOK-u i zamówić go czyli Komfort + i płacę jak dotychczas 60 zł czy trzeba wyżej tj.prestiż ale w nim wszystko jest i tak.Zastanawia mnie ta końcówka z art.DVB news

Aby dokonać aktywacji pakietu z plusem należy zadzwonić na infolinię i zamówić wyższy pakiet. Wyższych opcji nie można włączyć przez Internetowe Centrum Abonentów, a jedynie dzwonią pod nr 0 801-066-066 (z telefonu stacjonarnego) lub na (022) 310-45-45 (z telefonu komórkowego).

# Dodał: JB, 5 grudnia, 16:41

Więc jak to jest w przypadku komfortu.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisałem dzisiaj przedłużenie umowy na 13 miechów, dostałem na 9 miesiecy 50% zniżki wiec za komfort płace teraz 30 zł, canal plus na 12 mies za darmo i wynajem dekodera gratis, dekoder to zwykły SD, za darmo 3 x discovery, axny i kino polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+gratis do końca roku za darmo (styczeń płatny) jest takie coś od listopada (podobnie jak HBO i Filmbox). Ale w mailu zostałem poinformowany że ta promo nie łączy się z promo "Cyfra Powrót" z której aktualnie korzystam po zeszłorocznej rezygnacji...

@Hugo, może coś słyszałeś, czy od przyszłego tygodnia poprawią ofertę dla przedłuzających bo takie krążą słuchy? Chodzi mi zwłaszcza o PVRa i kanały HD gratis tak jak mają nowi. Nie chciałoby mi się brać nowego abo ale wezmę jeśli nie będzie wyjścia bo stara umowa tylko do końca stycznia.

Ja tak mam :) Wzialem nowa umowe na podstawowy ze wszystkimi opcjami HD i HBO z Cinemaxem.Na starej umowie zjechalem do samego komfortu,porezygnowalem ze wszystkich opcji z C+ wlacznie i HD tez.W styczniu pomimo pelnej odplatnosci za ten pakiet zaplace lacznie 80 zl,czyli tyle ile dotychczas.60 zl za goly komfort+20 zl za nowa umowe.A pozniej wiadomo taniocha na maxa... :) Jestes az tak leniwy,by nie napisac rezygnacji ze starej umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem PVR HD w punkcie w Trzebnicy, gdzie dostali we wtorek jakoś po południu 25 sztuk, na drugi dzień rano gdy do nich dzwoniłem (chciałem wymienić wadliwy dekoder) dostałem informacje że już wszystkie sztuki wyprzedali...

Po tym wydzwaniałem po różnych punktach we Wrocławiu (oznaczonych na stronie C+ jako PVR), to udało mi się znaleźć ten dekoder dopiero w 5 salonie (Centrum Cyfry+ na Bacha)!

Praktycznie wszędzie mówili że właśnie się im skończyły, i czekają na nową dostawę. Niestety nigdzie nie chcieli się zgodzić na odstawienie jednej sztuki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj Cyfrę, pakiet podstawowy + Canal+ i wszystkie kanały mi już włączyli, poza opcją Canal+. W Aneksie do umowy jest taki zapis:

"Artykuł 2. AKCJA OPCJA

1. W ramach akcji promocyjnej "OPCJA" Abonent nabywa prawo do odbioru wybranych w Umowie Opcji ze specjalną zniżką na Ratę Miesięczną należną za Opcję tj.:

- dla dla Opcji "PREMIUM CANAL+" zniżkę w wysokości 100% aktualnej wartości Abonamentowej Opłaty Uzupełniającej za tę Opcję oraz zniżkę w wysokości 100% Raty Miesięcznej przez okres 12 miesięcy.

Począwszy od 1 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym została zawarta Umowa. W przypadku gdy Umowa zawarta jest w pierwszym dniu danego miesiąca kalendarzowego, zniżka na Ratę Miesięczną obowiązuje od dnia zawarcia umowy."

 

Czy to znaczy, że Canal+ włączą mi dopiero 1 stycznia, jeśli dopiero od stycznia jest zniżka 100%, czy też po prostu zadzwonić do nich na infolinię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...