Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taki trick z tą karencją (tylko że chyba 3-miesięczną) robi np. Multimedia.

Chodzi o to, by ludzie nie korzystali ciągle z promocji. Bo wiemy, że często jest tak, że na początku jest ładnie i miło, a potem jak przychodzi płacić 100% to się chce zrywać umowy i załapywać na nowe promocje ;)

 

Jak ktoś nie zna haczyka z wypowiedzeniem umowy, to biada mu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry chłopaki ale to nie ja mącę w głowie tylko co najwyżej kons. C+, który przekazał mi taką wiadomość a na moją prośbę powtórzył drugi raz. Więc uwagi proszę kierować pod inny adres. Na przyszłość: należy czytać ze zrozumieniem posty a cytaty wklejać bez oderwania kontekstu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak już zgoła z innej beczki...

Ktoś orientuje się, czy wzorem lat poprzednich istnieje możliwość takiego zamawiania Cyfry+, iż dzwoni się na infolinię, deklaruje się chęć podpisania umowy i operator (czyt. Cyfra+), przysyła kurierem -bezpłatnie- zestaw do odbioru i umowę do podpisania...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są liczą 4 razy więcej złotych plusów... Przynajmniej ja tak mam :mrgreen:

 

A nie masz czasem prestiżu? Bo za samo PZ jest tylko 2x (przynajmniej tak było do końca roku).

@MZKS, wcześniej cyfra.tv napisał że nie ma już zniżki 5% za PZ. Na jakie profity jeszcze liczysz poza ZP? Profit jest dla Ciebie taki, że nie płacisz 2,50 za przelew na poczcie :lol: No i wygoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeżeli ktoś potrzebuje umowy na 13 miesięcy, to jest dostępna dla nowych abonentów w promocji BP Partner Club.

1 miesiąc gratis + 11 miesięcy zniżki 20% i ostatni pełny miesiąc abonamentu. W tej ofercie nie ma dekoderów na własność. Jedynie sama karta lub dzierżawa dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...