Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a cyfra juz tego nie zmienila ? tzn. nie jest juz tak ze np. jak 3 go wlaczysz to placisz za caly miesiac, 22-go to za 1/3 itd ? gdzies o tym czytalem kiedys chyba

 

Nie nie zmieniła pierwszy miesiąc gratis /sami czasami dzwonia i to proponują/ najlepiej aktywowac pakiet z poczatkiem miesiąca sam to zrobie z HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktywowałem AXN 2 listopada i nic mi nie naliczyli narazie. A HBO 1 września po południu i cały miesiąc miałem HBO za darmo.

A co ciekawe przez wakacje miałem MULTIPREMIUM, z którego zrezygnowałem pod koniec sierpnia. Więc w praktyce miałem HBO przez 4 miesiące w tym tylko 2 miesiące płatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila dzwoniłem do BOA i Pani powiedziała mi że dla nowych Abo jest nowy pakiet i promocja: Strong z anteną za 179 zł, Aktywacja 1 zł i TYLKO Canal+ x 4 nie ma do tego żadnych innych kanałów np. TVP 1 2 TVN tylko niekodowane TVP polonia Tele 5 , Puls itp nie ma żadnych Bonifikat np. polecenie zapłaty. Myślę że to dobry dodatek do kablówki tak jak dla mnie Kablówka 28 zł + 39 Canal+. Jeszcze jedno umowa na 13 miesięcy i przez ten okres nie można zmienić pakietu na inny po 13 miesiącach trzeba wypowiedzieć umowe i wtedy wziąśc normalny pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...