Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zamawiasz przez strone www ale umowę na pakiet i dekoder wynajmujesz w punkcie :-) C+ nie zawiera umów przez internet tylko w punktach :D

 

W ofercie nie ma już dekoderów Philips HD na własność :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o multiroom, czy dostaje się dwie karty, czy ten wynalazek doładowywany co 6h (tak jest na stronie c+). Bo pakiet c+start z multi wydaje się bardzo atrakcyjny o ile nie trzeba doładowywać drugiej karty i o ile w czasie trwania umowy nie zażądają wymiany dwóch zwykłych kart na te udziwnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest teoretycznie możliwość po wzięciu wcześniej promocji dla abonentów innych platform rozwiązać umowę, jak zniknie Movies 24 i skorzystać od 2 listopada po raz drugi z tej samej promocji (o ile wtedy nadal taka będzie), ponownie pokazując rachunek z innej platformy sprzed najwyżej trzech miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o multiroom, czy dostaje się dwie karty, czy ten wynalazek doładowywany co 6h (tak jest na stronie c+). Bo pakiet c+start z multi wydaje się bardzo atrakcyjny o ile nie trzeba doładowywać drugiej karty i o ile w czasie trwania umowy nie zażądają wymiany dwóch zwykłych kart na te udziwnione.

Do pakietu Canal+Start nie dobierzesz Multi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dziś otrzymałem telefoniczną ofertę przedłużeniową : Pakiet: Optimum + canal+ HD za 78zł plus kupon rabatowy na dekoder(cena dekodera HD 129zł) umowa na 19miesięcy...

myślicie, że to jest OK oferta? czy lepiej zrezygnować z cyfry i poczekać do grudnia( od października bez cyfry) bo na święta pewnie coś będzie lepszego;)?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Canal+HBO Superpremium to tylko C+Optimum i HBO HD (nawet bez kanałów HD)? Za 99 zł? I gdzie tu promocja? :lol2:

 

Wystarczy spojrzeć na stronie cyfry, pakiet ma wszystko z wyjątkiem Cinemax, Filmbox, Mezzo, France TV i relax. Od drugiej strony... Masz C+Optimum, Optimum HD i HBO za 99zł, przy cenie dla nowych wychodzi C+Optimum 76, HD 11, i HBO 12!!!zł, wg mnie świetna promocja. Ja dzięki przedłużeniu mogę to mieć za 91zł, a z Cinemaxem tylko 2 zł dopłacam do tych 99zł. W mojej opinii w tej chwili C+ jest bezkonkurencyjne... (biorąc pod uwagę sport, jakość/cena, multiroom/splitter, własny sprzęt...).

Też mnie zastanawia brak multiroom w tej ofercie (w C+Optimum jest, można dobrać HBO, wtedy jednak cena wychodzi 110zł + 10zł Multiroom), dziwne. I strzał w stopę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście przez to, że w cenę wliczyli kanały HD, ten pakiet jest bardzo dobrą propozycją dla nowych abonentów.

Szkoda, że nic nie zmienia się w kwestii opłat za PVRy. Ciekawe, czy taka opcja będzie również dostępna przy przedłużaniu umów.

 

Z multiroomem też liczę, że to niedoróbka. Np. dzisiaj na stronie Nki aktywacja jednego z dekoderów kosztowała 1490pln :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sama oferta jest już dostępna przy przedłużaniu umów u dystrybutorów (info umieściłem w odpowiednim temacie), jedyną róznicą jest to że przy przedłużeniu umowy aktywacja dekodera HD jest 0 zł a nie 99 jak dla nowych :-)

 

Rzeczywiście przez to, że w cenę wliczyli kanały HD, ten pakiet jest bardzo dobrą propozycją dla nowych abonentów.

Szkoda, że nic nie zmienia się w kwestii opłat za PVRy. Ciekawe, czy taka opcja będzie również dostępna przy przedłużaniu umów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, potwierdzam, 15 zł dla nowych i obecnych abo :-)

 

Ale ofertą trafili idealnie, dzisiaj przedłużenia prawie tylko na tą opcję za 99 zł i nowe umowy też :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...