Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie jestem w takiej sytuacji jak Ty.

 

Podpisałem umowę z Cyfrą+ w grudniu 2008: Podstawowy+ za 20zł/21,50zł przez 11 z 13 m-cy (bo bon Sodexcho miałem :smile: ) oraz Canal+ przez 12 m-cy GRATIS !!!

 

W grudniu 2009 zadzwoniono do mnie i dano mi Podstawowy+ (Kompakt) za 29zł przez 18 m-cy do 30/06/2011 oraz Canal+ prze 18 m-cy GRATIS !!! A ostatni (13) miesiąc umowy się "skasował" - teraz tak nie ma.

 

Też planuję rozwiązać umowę, bo obserwując promocje Cyfry+ nic dobrego nas nie czeka za pół roku :(.

Wezmę Multipakiet może z Orange Sport ( jeśli nie będzie tego kanału np. w CP :P ) - zobaczymy co przyniesie przetarg drewnianej ligi :).

Przy podpisywaniu umowy z CYFRĄ+ w grudniu 2009 roku również skorzystałem z tej samej promocji (Sodexho). :wink:

 

Po wygaśnięciu obecnego kontraktu z CYFRĄ+ zawsze mogę sobie wziąć moduł CI od CYFROWEGO POLSATU lub od TNK HD. Mogę także pozostać przy samej ofercie VECTRY z której usług również korzystam w tej chwili (PLATYNA SD + 8Mb/s za 87,80zł/m-c).

Jak więc widać, wcale nie jestem skazany na ofertę CYFRY+, a podpisanie oraz przedłużenie z nimi mojej umowy było spowodowane tylko i wyłącznie rewelacyjnymi ofertami promocyjnymi jakie w tym czasie obowiązywały u tego operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nka już modyfikuje promocje, m.in wracają wszystkie pakiety za 48zł, full za 99zł, więc źle i w Cyfrze pewnie nie bedzie. Zważywszy że Optimum HD bije na glowe ofertą programową Wszystkie pakiety N więc za porównywalną cene wybór bedzie prosty ;) A jeśli Prestż HD również zbliży się do 100 zł wybór bedzie jeszcze prostszy. W Nce umowa na 2 lata, więc i tu nie byłoby tragedii z tym, byle miesięcy zniżkowych było z 15-20 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w konfiguratorze pakietów na stronie Cyfry+ jest błąd czy rzeczywiście nie biorąc żadnego kanału HD można wynająć dekoder PVR HD lub kupić dekoder HD????? Jeszcze takie przemyślenie z mojej strony: najlepiej wydaje mi się byłoby, gdyby Cyfra+ na święta zaproponowała stałą obniżoną cenę za pakiety (np.30%), a nie rabat 50% przez x miesięcy, bo pod koniec umowy będzie trzeba płacić naprawdę sporo (oczywiście zależy jaki kto ma pakiet). Ja osobiście chętniej bym patrzył na promocję ze stałą ceną niż z rabatem 50% przez x miesięcy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na takie promocje jak kiedyś w grudniu faktycznie niema co liczyć w tym roku, a co do długości umów to już rok temu były umowy na 24miechy.

 

a co do promocji, to rok temu w listopadzie była lepsza niż w grudniu :D

 

Ja rok temu w listopadzie przedłużałem umowę. Chciałem taką ofertę jak w grudniu 2008. Gościu powiedział Mi że takiej promocji to już nie będzie, bo wtedy to było 10-lecie cyfry. I co? I w grudniu 2009 dawali jeszcze lepsze warunki (29 zł Podstawowy z canal+, i 42 zł komfortowy z Canal+ przez całą umowę) jak rok wcześniej. Tak więc myślę, że nie ma Ich co słuchać że lepszej promocji już nie będzie, tylko czekać do Grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy w grudniu coś dodadzą można jedynie zgadywać. Mi sie wydaje, że będzie podobnie jak w zeszłym roku. Wtedy też Cyfra+ wprowadziła promocję świąteczną w połowie listopada (dokładnie 12) i potem już się nic nie zmieniło. Sądzę, że teraz będzie tak samo. Gdyby w grudniu miała być inna niż w listopadzie to wprowadziliby promocję od 1 listopada, a nie od 7. A tak w ogóle czy to pewne info, bo 7 listopada to przecież niedziela :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy w grudniu coś dodadzą można jedynie zgadywać. Mi sie wydaje, że będzie podobnie jak w zeszłym roku. Wtedy też Cyfra+ wprowadziła promocję świąteczną w połowie listopada (dokładnie 12) i potem już się nic nie zmieniło. Sądzę, że teraz będzie tak samo. Gdyby w grudniu miała być inna niż w listopadzie to wprowadziliby promocję od 1 listopada, a nie od 7. A tak w ogóle czy to pewne info, bo 7 listopada to przecież niedziela :D

 

Widzę, że kolega ma słabą pamięć ponieważ dla mnie najlepsze oferta dopiero pojawiła się na mikołaja w grudniu!

Od 10 listopada były umowy , gdzie przez 10 miesięcy jest zniżka, a później płać pełną kwotę do końca kontraktu.

A od 6 grudnia pojawiła się umowa na 13 miesięcy za 55zł - Pakiet Komfortowy, Canal+ z pakietem HD, Paczka Filmbox, 5xHD przez cały okres umowy i do tego HBO razem z HBO HD przez 3 miesiące za darmo!

A w przypadku 18 miesięcy umowa była po 49,90zł i multiroom gratis :!:

I na taką promocję czekam z utęsknieniem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy też Cyfra+ wprowadziła promocję świąteczną w połowie listopada (dokładnie 12) i potem już się nic nie zmieniło.

Oj zmieniło się. O ile dobrze pamiętam to promocja grudniowa była gorsza od listopadowej, przynajmniej gdy idzie o umowy na 13 miesięcy. Zdaje się, że wprowadzili opłatę za multiroom; w listopadzie był free. Z tunkami Pace`a też była jazda, bo początkowo dawali również dotychczasowym abo a potem miały być tylko dla nowych. Może jestem w błędzie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...