Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Fargo1973

 

ja tak mam , ale nazwałbym tego problemem :) , wytłumaczenie jest proste - styczeń i luty 0 pln to konsekwencja promocji, która obowiązywała jeszcze w starej umowie ( tej do maja ) . Szczerze to nie wiem do końca jak to wyliczają - ale tak jest . Miałem dokładnie ten sam przypadek - w grudniu przedłużyłem umowę kończącą się w maju tylko,że na pakiet prestiżowy , umowa 13 miesięcy ,rabat 50% na 9 m-cy , kanały hd gratis , pvr hd wynajem gratis ( ciągle na niego czekam ). Jestem bardzo zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fargo1973

a to można z półrocznym wyprzedzeniem aneksować umowę?!

to może ja też tak zrobię w promocji wielkanocnej (mam nadzieję że będzie dobra) aneksuję umowę którą mam do końca sierpnia2010.

ciekawe czy da radę. :>

wszytko zależy od szczęścia i na jakiego konsultanta się trafi. Mi udało się przy trzecim konsultancie. Pozostali zapewniali mnie abym nawet nie próbował aneksować bo nie ma szans, morze w marcu 2010.

Czyli należy próbować. Jak wykorzystałem sposób na wyrażenie zgody na drugą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam w grudni wielu Osobą udało się podpisać umowę jeszcze przed zakończeniem starej.

Jaki był maksymalny okres nie wiem, mówiło się o 3 miesiącach ale było kilka wypowiedzi że dało się jeszcze wcześniej.

Potem już pod koniec grudnia, początek stycznia już nie byli tak hojni, trzymali się okresu maximum 3 miesiące przed końcem.

 

Kolego Fargo1973, możesz edytować Swoje posty więc nie widze problemu w poprawieniu błędu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem jedną z tych osób które miały umowę do końca maja (korzystałem z promocji urodzinowej w 2008r.).Na oficjalnej infolinii informowali o braku możliwości podpisania aneksu.Jednak na infolinii przedłużeniowej nie miałem większych problemów z podpisaniem aneksu.Trudno powiedzieć od czego to zależało.Może od stażu ?Jestem abo od 2001 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie zawsze to bylo max 3 miesiace. Kilka osob twierdzilo, ze niby konczyla im sie w maju i przedluzyli, ale zadna nie przedstawila dowodu, takze mogly to byc bajeczki.

 

uwierz, że nie były to bajeczki - naprawdę nie chce mi się robić skanu mojego aneksu...żeby Ci udowodnić...tak było....prawda, że nie każdemu się udało...dlaczego?...czytałem różne uzasadnienia.Podobno niektórzy Doradcy CC mogli przedłużać a niektórzy nie, a może tylko pozwolili na aneksy przez krótki okres czasu a potem zabronili, nie wiem. W moim przypadku było tak,że dzwonili do mnie wielokrotnie w sprawie końca umowy , który miał nastąpić z końcem grudnia i tak przy okazji podpytałem o umowę która się kończyła w maju i tym samym upiekłem dwie pieczenie bo przedłużyłem umową pierwszą(rodziców) i załatwiłem fajny aneksik dla siebie:) - umowa 13 m-cy , prestiż , 50% taniej przez 9 m-cy , kanały hd za darmo i tuner pvr hd 0 pln za wynajem - umowa od stycznia przy czym z uwagi na to ,ze przechodzą rabaty z umowy którą miałem do maja nie płacę za styczeń i luty :)

 

@paweł

 

raczej to nie staż - to była moja pierwsza umowa , również nie wysokość płatności bo płaciłem średnie abo...w sumie ciekawe dlaczego...może jest tutaj ktoś z cc cyfry i napisze dlaczego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej to nie staż - to była moja pierwsza umowa , również nie wysokość płatności bo płaciłem średnie abo...w sumie ciekawe dlaczego...może jest tutaj ktoś z cc cyfry i napisze dlaczego...

Z pewnością ktoś mądry się znajdzie, żeby to wyjaśnić, a jeden taki to na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z umową do konca kwietnia, przedluzyłem w styczniu,

ale dzwoniąc kilka razy pod 0 800 w grudniu i styczniu zawsze słyszałem to samo: nie ma takiej możliwosci,

dopiero po telefonie na 22 310 45 46 i zapytaniu kiedy moge wysłac rezygnacje dostałem to co chciałem, czyli to co mam w podpisie na 18 miesiecy za 49,9

trzeba ich nękać aż do skutku :)

jestem z c+ 10lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam trzeba było twardo upierać się i powoływać na przykłady z tego forum aby aneksować umowę; ja z umową do końca maja aneksowałem ją 23 grudnia na 18 m-cy. Też najpierw twierdzili że nie ma takiej możliwości a jednak przykłady osób które zrobiły to wcześniej mając umowę do kwietnia/maja podzialały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można było otrzymać do pakietu Komfortowego TV jeżeli weźmiesz na cały okres umowy Canal+ (który był za 50% ceny przez 2 lata) i Paczke HBO (Pierwsze 5 miesięcy za darmo)

Poprawka - przez pierwsze 6 msc za darmo HBO - u mnie są takie warunki na umowie - brałem 30 listopada z komfortowym - to wiem.

I nie możesz wyłączyć HBO po miesiącach free, ja tak mam.

Można wyłączyć jedynie HBo Digital

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienia ,(wszystko jasne) szkoda że nie skusiłem sie na komfort z tv bo myslałem że tylko prestiż wchodzi w gre.W sumie niedawno targowałem sie troszke i przedłużyłem umowe na prestiż full opcja za 106 zeta na 18 miesięcy stała cena + dekoder pvr hd gratis,więc chyba też nie jest źle???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...