Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, użytkuję go rok czasu. Ale nie powiem, że jest za darmo, bo kosztuje mnie w dużym uproszczeniu 20 PLN miesięcznie: wybierając ofertę bez HD a więc bez PVR płaciłbym 30 PLN :) Albo inaczej - miałbym za cenę 50 PLN multiroom z pakietem komfortowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Na początku chciałem powiedzieć, że to forum jest świetnie! Wiele cennych informacji się tutaj dowiedziałem!

I chciałbym zaczerpnąć Waszej pomocy. Moja sytuacja wygląda następująco: jestem abonentem Cyfry+ od marca 2006, początkowa umowa na 2 lata, po jej zakończeniu nie chciałem się wiązać kolejną, tylko co jakiś czas dostawałem jakieś drobne promocje... Ale teraz chciałbym jednak ją przedłużyć i dostać jakieś konkretniejsze warunki. Od początku mam pakiet komfortowy (teraz komfortowy+) z opcją Canal+ i Orange Sport. Z tego co wyczytałem standardem jest umowa na 18 miesięcy za 42 zł w tym Canal+. Moje pytania to czy można przedłużyć na 12 miesięcy na takich samych warunkach? I czy w opcję Canal+ za darmo jest również wliczony kanał Orange Sport? I co z dekoderem? Mam na własność wykupiony Philips DSR 3201, ale chciałbym mieć kanały HD. Czy za jakiś inny będę musiał płacić? Jaki wybrać najkorzystniej?

Dzięki wielkie za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwiatol chwalisz forum ale go nie czytasz, wszystko o co pytasz jest napisane na kilku poprzednich stronach. Umowa na 18miesiecy bez HD nie podlega negocjacji, czyli jest na 18 miesieicy (ani krocej ani dluzej), jedynym "gratisem" jesy canal+, za orange musisz zaplacic wedle cennika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przedłużyłem umowę na 18 mies, w skrócie promocja Świąteczne Doładowanie, warunki:

 

50 PLN miesięcznie za:

 

Pakiet podstawowy

Kanały C+ HD

Filmbox HD

NatGeo HD, Animal HD, Eurosporty HD, MTV HD

Philips PVR

*HBO do końca maja

 

Jestem zadowolony, więc chyba o to chodziło. Zobaczymy co będzie za półtora roku :)

 

No to ładnie, no i najważniejsze że jesteś zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam ciekawe pytanie, właściwie to mały problemik.

Od grudnia jestem nowym abo w cyfrze, mam komfortowy+ na 13 miesięcy w promocyjnej cenie, dekoder Sagem za grosiczka :) (mam własny dekoder SD i wziąłem tylko kartę + tego Sagema którego sprzedałem)

I tu nasuwa się ważne pytanie: Chciałbym dekoder HD, wiem wiem mogłem brać od razu ... ale jakoś wyszło inaczej ... czy istnieje możliwość zejścia do Podstawowego+ od stycznia w promocyjnej cenie ? i czy mogę wziąć dekoder HD w dzierżawę za 10 zl na m-c ?

To była moja pierwsza myśl Podstawowy+ i dekoder HD w dzierżawę ... ale wyszło Komfortowy+ ... czy teraz da radę to jakoś odkręcić i gdzie mam uderzyć tzn gdzie zadzwonić do cyfry ?

Cenowo to wychodzi raczej taka sama kwota co miesiąc więc cyfra nie będzie stratna :lol:

Jeśli ktoś miałby jakieś sugestio to będę wdzięczny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym że tą "specjalną ofertę dla mieszkańców w-wy" w dowolnym punkcie Cyfry+ w całej Polsce ;]

A ten dekoder za 1grosz to Sagem SD :] Czyli dekoder w spadku po francuzach...

 

Uzylem informacji ze strony Cyfry gdzie jest napisane ze ta oferta jest do nabycia w salonie firmowym na Pulawskiej , widocznie nie tylko tam ;)

Moj znajomy nie narzeka na dekoder Sagema, jest prosty , funkcjonalny i w sam raz dla osob ktore sa szare w temacie technologii cyfrowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zdecydowałem się założy cyfrę chodzi mi głównie o Canal+ więc chyba wezmę powitalny z Canal+ na 18 miesięcy ale zbliża się koniec roku i może warto poczeka kilka dni może bedzie coś ciekawszego i zawsze by był miesiąc za darmo jak myślicie ?? aha i czytałem gdzieś że jest jakaś zniżka dla tych którzy zapłacą z góry za cały okres umowy czy jakoś tak prawda to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos tu pisał ze udało mu sie przedłużyc umowe wazną do kwietnia 2010 w świątecznej promocji, ja próbowałem z 3 razy i nic dla mnie nie mają :/

płace za podstawowy, canal+ i 2x hd około 78zł , ojcu "załatwiłem" to samo (bez hd) za 29 na 18/m-cy i teraz ma lepiej niż ja :)

trzeba użyć jakiś super argumentów czy to poprostu nie możliwe :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości, najwcześniej w styczniu.

Witam zdecydowałem się założy cyfrę chodzi mi głównie o Canal+ więc chyba wezmę powitalny z Canal+ na 18 miesięcy ale zbliża się koniec roku i może warto poczeka kilka dni może bedzie coś ciekawszego i zawsze by był miesiąc za darmo jak myślicie ?? aha i czytałem gdzieś że jest jakaś zniżka dla tych którzy zapłacą z góry za cały okres umowy czy jakoś tak prawda to ??

Promocje są do końca grudnia, w styczniu na pewno nie będzie nic lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuj dalej, mi udało się przedłużyć umowę ważną do maja 2010. Jeśli do nich dzwonisz to nie pytaj czy możesz przedłużyć umowę tylko powiedz, że dostałeś informację, że jest już możliwość zawarcia aneksu do Twojej umowy. Jak Ci się nie uda to możesz jeszcze spróbować sposobu z infolinią sprzedażową i zgodą na drugą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuj dalej, mi udało się przedłużyć umowę ważną do maja 2010. Jeśli do nich dzwonisz to nie pytaj czy możesz przedłużyć umowę tylko powiedz, że dostałeś informację, że jest już możliwość zawarcia aneksu do Twojej umowy. Jak Ci się nie uda to możesz jeszcze spróbować sposobu z infolinią sprzedażową i zgodą na drugą umowę.

 

1.czyli jest taka możliwość i system przepusci taką umowe

2.ale zalecenie jest takie żeby nie dawać promocji abonentom z koncówkami umów, niech dopłacą więcej do konca :/

 

troche dziwne, bo ja te ostatnie 4 miesiące chciałem zamienić na 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...