Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

TBA 2 na jakich warunkach przedłużałeś ten prestiżowy? Co ci dali oprócz tych kanałów HD?

 

zdzislaw140

 

Przedłuzyłem na 13 miesięcy na nastepujących warunkach:

 

pakiet prestizowy+ 9 m-cy 50% znizki czyli za 75 zł

wszystkie kanały HD za free przez 13 m-cy

dekoder HD PRV za free przez 13 m-cy

 

Po 9 miesiącach obniżę pakiet na komfortowy+ z opcjami Canal+ i HBO.

Średnia za 13 miesiecy wychodzi 90 zł.

 

Serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak komentować i odpowiadać na głosy gości z 1 postem (pjasiek). Ludzie jak ja zacząłem coś tu pisać to najpierw przeglądnąłem to forum. Niektórzy wolą pisać bzdury. Ale to chyba dzisiejsza młodzież, która chce wszystko na złotej tacy bez żadnego czytania. Ludzie rozum ma wielką przyszłość. :roll:

Wesołych Świąt

Jeśli po ilości postów klasyfikujesz mnie jako "młodzież", to gratuluję i dziękuję zarazem. Wyobraź sobie, że zanim zadałem to "bzdurne" pytanie przeczytałem sporo postów. Widać za mało, żeby nie podpaść Loży Szyderców :] .

@cactus - dzięki za odpowiedź, tyrknę jeszcze raz na infolinię i wyjaśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracam właśnie z punktu cyfry chciałem zmienić umowę (świąteczne doładowanie z canal+ ) w taki sposób

aby zaznaczyć osobno Canal+HD oraz HBO HD, i robiliśmy to razem z pracownikiem salonu razem i w ten sposób zaznaczonych opcji system nie przepuszcza, próbowaliśmy wiele razy!! wiec nie wiem jak Robin28 mógł tak ustawić twój kolega.

System przepuszcza albo sama opcję CANAL+HD albo opcje PREMIUM HD i taką właśnie wziąłem, ale podejrzewam że po odłączeniu HBO mi to przepadnie.

Jestem zły bo ogromnymi literami na ulotkach wypisują jak byk - kanały HD gratis, a na to wygląda że trzeba będzie za nie płacić ehhh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zły bo ogromnymi literami na ulotkach wypisują jak byk - kanały HD gratis, a na to wygląda że trzeba będzie za nie płacić ehhh.

Problem jest znany od lat, że Cyfra+ co innego podaje w reklamach, a co innego potem znajduje się w umowie.

Ale zgraja doskonale opłacanych przez Cyfrę prawników i marketingowców musi się czymś wykazać, żeby zarobić premie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przedłuzyłem na 13 miesięcy na nastepujących warunkach:

 

pakiet prestizowy+ 9 m-cy 50% znizki czyli za 75 zł

wszystkie kanały HD za free przez 13 m-cy

dekoder HD PRV za free przez 13 m-cy

 

Po 9 miesiącach obniżę pakiet na komfortowy+ z opcjami Canal+ i HBO.

Średnia za 13 miesiecy wychodzi 90 zł.

 

Serdecznie pozdrawiam

Czy wliczałeś przy zmniejszeniu pakietu dodatkową jednorazową kwotę 59zł ?(zgodnie z Regulaminem tzw.Pakietowa Opłata Aktywacyjna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka zmiana kosztuje chyba 10zł, a nie 59zł. TBA2 wyraźnie napisał, że chodzi o zmianę z pakietu Prestiżowy+ na pakiet Komfortowy+.

Załącznik nr1 do Regulaminu z lipca 2009(strona Cyfry) nie rozróżnia tej opłaty w zależności od rodzaju pakietu, chyba, że wynika to z czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przedłużyłem umowę na kolejne 13 m-cy (komfort+Canal). Aktualna jest ważna do 31.01.2010. Konsultant stwierdził, że za styczeń 2010 będę miał naliczoną nową ratę, zgodnie z przedłużeniową promocją, umowa zaś będzie obowiązywać od 01.02.2010 przez 13 m-cy, czyli do 28.02.2011. Sprytnie.

No to jak to w końcu jest z tym przedłużaniem umowy? Jednym przedłużają od 1 stycznia, innym od 1 lutego. Mnie konsultant mówił, że od 1 stycznia wchodzi w życie nowa umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka zmiana kosztuje chyba 10zł, a nie 59zł. TBA2 wyraźnie napisał, że chodzi o zmianę z pakietu Prestiżowy+ na pakiet Komfortowy+.

Załącznik nr1 do Regulaminu z lipca 2009(strona Cyfry) nie rozróżnia tej opłaty w zależności od rodzaju pakietu, chyba, że wynika to z czegoś innego.

 

 

Panowie. Na infolinii przy odczytywaniu nowego aneksu zadałem pytanie o opłatę za zmniejszenie pakiety z prestiż na komfort i konsultant powiedział mi ze jest to bezpłatne.

Tak, wiec mamy teraz aż 3 wersje: 59 zł, 10 zł i 0 zł. Licho wie która wersja jest prawdziwa.

 

Serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawę powinien regulować aneks do umowy. Przynajmniej tak było do tej pory. Dla przykładu można zajrzeć tutaj.

ps.TBA2, dotychczas pobierano opłatę za w/w operację więc jeśli konsultant nie wprowadził Cię w błąd (chociaż ja osobiście w to wątpię) to należy się tylko cieszyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka tel. do c+ w sprawie aneksu do kończącej się umowy w dniu 31 stycznia 2010 roku i co najwyżej dawali zniżkę 50 % na 9 miesięcy. Jak na 11 to od lutego umowa.

Dzisiaj telefon na nr 22 3346191 i mam po króciutkiej rozmowie:

Prestiż HD+ - umowa an 13 miesięcy licząc od teraz, czyli koniec 31 styczeń 2011 r.

50 % tanieje przez 11 miesięcy, po tym okresie można zmniejszyć pakiet

tuner sd wypożyczenie - 0 zł

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przedłużyłem umowę na kolejne 13 m-cy (komfort+Canal). Aktualna jest ważna do 31.01.2010. Konsultant stwierdził, że za styczeń 2010 będę miał naliczoną nową ratę, zgodnie z przedłużeniową promocją, umowa zaś będzie obowiązywać od 01.02.2010 przez 13 m-cy, czyli do 28.02.2011. Sprytnie.

No to jak to w końcu jest z tym przedłużaniem umowy? Jednym przedłużają od 1 stycznia, innym od 1 lutego. Mnie konsultant mówił, że od 1 stycznia wchodzi w życie nowa umowa.

 

Sam sobie odpowiem: jak wynika z postu powyżej to umowa od lutego jest gdy chce się mieć dłuższą zniżkę na pakiet, a jeśli wystarczy na 9 m-cy to umowa od stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawę powinien regulować aneks do umowy. Przynajmniej tak było do tej pory. Dla przykładu można zajrzeć tutaj.

ps.TBA2, dotychczas pobierano opłatę za w/w operację więc jeśli konsultant nie wprowadził Cię w błąd (chociaż ja osobiście w to wątpię) to należy się tylko cieszyć...

Faktycznie, musiolek dobrze mówi - 59zł na obniżenie do Powitalnego, 10zł z Komfortowego na Podstawowy - tak też twierdzi konsultant Cyfry.

Ten sam konsultant potwierdził, że przy przedłużeniu umowy na 13 m-cy rabaty liczą się od stycznia, a umowa obowiązuje od 01 lutego 2010 do 29.02.2011, czyli od grudnia 2010 do lutego 2011 jest pełnopłatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracam właśnie z punktu cyfry chciałem zmienić umowę (świąteczne doładowanie z canal+ ) w taki sposób

aby zaznaczyć osobno Canal+HD oraz HBO HD, i robiliśmy to razem z pracownikiem salonu razem i w ten sposób zaznaczonych opcji system nie przepuszcza, próbowaliśmy wiele razy!! wiec nie wiem jak Robin28 mógł tak ustawić twój kolega.

System przepuszcza albo sama opcję CANAL+HD albo opcje PREMIUM HD i taką właśnie wziąłem, ale podejrzewam że po odłączeniu HBO mi to przepadnie.

Jestem zły bo ogromnymi literami na ulotkach wypisują jak byk - kanały HD gratis, a na to wygląda że trzeba będzie za nie płacić ehhh.

 

Jutro postaram się wrzucić skan tej umowy aby wszyscy się mogli przekonać. Umowa podpisywana w Krakowie. Nie podaje punktu aby nie robić reklamy :o .

Pani zaznaczyła opcje o których pisałem, po prawie 10 minutach mieszania w systemie i udało się zaznaczyć opcje takie jak pisałem. Jutro skan wrzuce.

 

Pozdrawiam, i nie dajcie się przerabiać w ....... :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym tv pod choinką to żebyś się nie zdziwił, ja podpisałem 21 listopada umowę i ani widu ani sms-a, tracę nadzieję na odbiór tv w grudniu. A jak sytuacja wygląda u innych forumowiczów podpisujących umowę w tym okresie?

 

Nie wiem, czy na mój post odpowiadałeś - ale mój TV stoi w tym momencie w szafie :D Jeżeli nikt na mnie nie napadnie i nie okradnie do Świąt, to na pewno pod choinką będzie stał 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę przedłużałem w okolicach 20 listopada (nie pamiętam dokładnie) - na 23 listopada datowane jest potwierdzenie przedłużenia przysłane do mnie przez C+.

 

Telewizor był nadany (według listu przewozowego) 9 grudnia rano, kurier przyjechał do mnie 10 grudnia w południe. Faktura za telewizor datowana jest na 14 grudnia.

 

3 dni przed odbiorem telewizora dostałem informację SMS, że w ciągu 3 dni telewizor zostanie dostarczony.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;

Mam umowę z C+ do 15 kwietnia 2010 - pakiet komfortowy/C+/HBO. Dekoder SD wykupiłem na własność przy podpisywaniu umowy. Chciałbym się dowiedzieć, czy mogę już starać się o przedłużenie umowy na kolejne 13 lub 18 miesięcy, bo z publikowanych tu wypowiedzi wynikało, że osoby z umową do końca maja 2010 takowe aneksy już podpisały.

I co do samej umowy... Czego mogę się spodziewać ? O co powinienem pytać by uzyskać jak najlepsze warunki ? Z góry ,że najważniejsza jest dla mnie opcja C+/HBO/Komfortowy - HD nie jest mi potrzebne, no chyba że w grę będzie wchodziła naprawdę jakaś dobra i tania opcja..

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam fakt. Byłem dzis z kolegą ( jako "adwokat" ) podpisywać w punkcie nową umowę w Świąteczne Doladowanie 13 m-cy. Odłączenie opcji HBO skutkuje utratą opcji premium HD.

 

Przy podpisywaniu umowy należy zwracać uwagę na następujące rzeczy :

- w opcjach dodatkowych i HD należy unikać ( pilnować dystrybutora ) wpisywania PREMIUM HD ponieważ jest to cały pakiet nie rozerwalny z C+FILM HD,C+SPORT, HBO HD.

Poprawnym wpisem jest zaznaczenie przez dystrybutora opcji dotatkowych i HD : 5xHD, CANAL+ HD, HBO HD, FILMBOX - w takim przypadku wyłączenie opcji HBO powoduje wyłączenie tylko opcji HBO HD. Pozostałe opcje są oddzielnymi pakietami więc nie traci się całego pakietu HD.

U mnie już po fakcie - umowa podpisana ale PREMIUM (HD to już wogóle) nie mam zaznaczone, tylko jako opcja mam: C+HBO a jako opcja dodatkowa i HD: FILMBOX. Mnie osobiście na HD nie zależało, to nie zwracałem na to uwagi.

 

wracam właśnie z punktu cyfry chciałem zmienić umowę (świąteczne doładowanie z canal+ ) w taki sposób

aby zaznaczyć osobno Canal+HD oraz HBO HD, i robiliśmy to razem z pracownikiem salonu razem i w ten sposób zaznaczonych opcji system nie przepuszcza, próbowaliśmy wiele razy!! wiec nie wiem jak Robin28 mógł tak ustawić twój kolega.

System przepuszcza albo sama opcję CANAL+HD albo opcje PREMIUM HD i taką właśnie wziąłem, ale podejrzewam że po odłączeniu HBO mi to przepadnie.

Jestem zły bo ogromnymi literami na ulotkach wypisują jak byk - kanały HD gratis, a na to wygląda że trzeba będzie za nie płacić ehhh.

Z tego co wywnioskowałem z rozmowy ze sprzedawcą, to nie da się zaznaczyć w systemie C+HD i HBO HD tylko wtedy jak bierzesz tuner SD (tak jak w moim przypadku) a jeśli bierzesz tuner HD to ma możliwość rozpisania w dowolny sposób - np. tak jak pisał Robin28 (5xHD, CANAL+ HD, HBO HD, FILMBOX) i chyba trzeba tego samemu pilnować. Podejrzewam, że po prostu wygodniej :? jest im zaznaczyć PREMIUM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...