Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przeciez miedzy swietami a nowym rokiem jest tylko cztery dni na ktore wiekszosc ludzi bierze urlopy, malo kto chce pracowac, w cyfrze pewnie też. Wiec ucinają promocje wczesniej. Po nowym roku pewnie bedą nowe, ciekawe tylko czy lepsze czy gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam poczekam do stycznia i tak mi się kończy umowa pod koniec stycznia,z tego co słyszałem u dystrybutora to dlatego są promocje dla starych abonentów.Bo mieli lawinę masowych wypowiedzeń,i może się okazać ze cyfra będzie miała tyle samo abonentów co miała i promocje zrobią jak nie w styczniu to na święta wielkanocne.Z tego co mi znajomy mówił to N sprzedaje się znakomicie.Wszystko czas pokaże dziwi mnie jedno czemu Cyfrowy Polsat nokautuje rywali a ma najgorsze promocje.Polsat ma prawie każdy analogowo,gorzej z TV4.Może ta paczka BBC oraz Bumerang,A może przekonanie ze platforma należy do Polaka i podatki zostają u nas.Ja słyszałem o Cyprze ale się na ten temat nie wypowiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

miałem podpisana umowę w grudniu 2008 dziś byłem w Vobisie i jak chciałem by mi przedłużono umowę na kolejne 13 miechów to gościu z Vobis za żadne skarby mi nie chciał dać powiedział ze dla mnie jest oferta tylko 18 miechów mam obecnie pakiety podstawowy + canal plus płaciłem przez 9 miechów po 50% i obecne 3 po 100% czy jest jeszcze jakaś w miarę tania oferta o której nie wiem i oczywiście czy to prawda że nie mogę wziąć umowy na 13 miechów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli dzwonimy a jak z tym wypowiedzeniem wysyłać czy dać sobie spokój mi się umowa kończy w styczniu muszę na pewno wziąć cyferkę splitter kilka tunerów myślałem że jak wyśle to mi dadzą lepsze warunki ale jak widzę ile to trwa to tylko mogę postraszyć ich telefonicznie że wysłałem jakie dają obecnie promocje na podstawowy da się wynegocjować tuner z hd ze 100% rabatem na użytkowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc podpisz umowę na 18 miesięcy, a pakiet Podstawowy+ oraz Canal+ będziesz miał za 29zł przez cały okres umowy i do tego obecny dekoder zachowasz w darmowej dzierżawie. Chyba nie liczyłeś, że za nowy okres minimalny z opcjami HD i dekoderem HD będziesz płacił mniej lub tyle samo co przy zeszłorocznej umowie na ofertę SD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli dzwonimy a jak z tym wypowiedzeniem wysyłać czy dać sobie spokój mi się umowa kończy w styczniu ...

 

Ja nie wysyłałem żadnego wypowiedzenia a zadzwonili sami. Właściwie to dzwonili 3 razy bo 2 pierwszych rozmów nie zdążyłem odebrać. Czyli są zdeterminowani do dzwonienia. A przymierzałem się żeby samemu do nich zadzwonić bowiem w ub. tygodniu dostałem pisemko, że pod jakimś tam numerem telefonu mają dla mnie ofertę przedłużeniową. Numer ten był tutaj na tym forum, możesz sam do nich zadzwonić jeżeli nie możesz sie doczekać kroku z ich strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szago jeśli miałeś umowę z grudnia zeszłego roku to okres wypowiedzenia umowy jest trzy miesiące a opcji dodatkowych jeden miesiąc.Nie masz ich co straszyć bo i tak za trzy miesiące zapłacisz :lol2: ,ja wysłałem trzy miesiące i mam spokój dzwonili ale dali kiepską ofertę.Chociaż z Cyferką to jest różnie raz zerwałem umowę,i przyszły rachunki po awanturze przeprosili ze mają bałagan w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szago jeśli miałeś umowę z grudnia zeszłego roku to okres wypowiedzenia umowy jest trzy miesiące a opcji dodatkowych jeden miesiąc.Nie masz ich co straszyć bo i tak za trzy miesiące zapłacisz :lol2: ,ja wysłałem trzy miesiące i mam spokój dzwonili ale dali kiepską ofertę.Chociaż z Cyferką to jest różnie raz zerwałem umowę,i przyszły rachunki po awanturze przeprosili ze mają bałagan w systemie.

 

Radix, co Ty piszesz?

Szago wyraźnie napisał, że ma ofertę grudniową z zeszłego roku. Ja także mam trzynastomiesięczną umowę z grudnia 2008 i mam jednomiesięczny okres wypwowiedzenia. Jeśli wypowiedzenie wyślę w grudniu to umowa będzie trwać do końca stycznia 2010, a jeśli wypowiem ją w styczniu to umowa potrwa do końca lutego. Dopiero po upływie 13 miesięcy niewypowiedziana umowa przechodzi na czas nieokreślony i wtedy obowiązuje trzymiesięczny okres wypowiedzenia...

 

@Szago

Nie musisz wysyłać wypowiedzenia. Zadzwoń pod numer działu utrzymania abonenta - 22 310 45 65 i powiedz, że chcesz przedłużyć umowę, ale tylko na warunkach jakie podałem Ci w moim poprzednim poście. W ten sposób unikniesz zbędnych negocjacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie do końca. Jeśli nie wypowiesz umowy w grudniu, to w styczniu nie będzie już umownego okresu 1 miesiąca, więc jeśli wyślesz w styczniu to wypowiedzenie będzie się liczyć od lutego a ponieważ umowa od lutego przejdzie już na czas nieoznaczony, to będzie 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam poczekam do stycznia i tak mi się kończy umowa pod koniec stycznia,z tego co słyszałem u dystrybutora to dlatego są promocje dla starych abonentów.Bo mieli lawinę masowych wypowiedzeń,i może się okazać ze cyfra będzie miała tyle samo abonentów co miała i promocje zrobią jak nie w styczniu to na święta wielkanocne.Z tego co mi znajomy mówił to N sprzedaje się znakomicie.Wszystko czas pokaże dziwi mnie jedno czemu Cyfrowy Polsat nokautuje rywali a ma najgorsze promocje.Polsat ma prawie każdy analogowo,gorzej z TV4.Może ta paczka BBC oraz Bumerang,A może przekonanie ze platforma należy do Polaka i podatki zostają u nas.Ja słyszałem o Cyprze ale się na ten temat nie wypowiadam.

 

Najwieksza liczba abonentow nie oznacza jakosci dekoderow, szerokiej zawartosci programowej i zadowolonych regularnie placacych abonament odbiorcow. Mozna zalozyc ze skoro C+ za 4 dni konczy okres promocyjny, z zainteresowania przeciazyly sie serwery ich stron a z popytu zapasy sprzetu, to ich oferta (nawiasem mowiac miazdzaca konkurencje) sprzedawala sie lepiej niz znakomicie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie do końca. Jeśli nie wypowiesz umowy w grudniu, to w styczniu nie będzie już umownego okresu 1 miesiąca, więc jeśli wyślesz w styczniu to wypowiedzenie będzie się liczyć od lutego a ponieważ umowa od lutego przejdzie już na czas nieoznaczony, to będzie 3 miesiące.

 

Pewnie masz rację. Zasugerowałem się jakimś wpisem w tym wątku, ale to i tak jest nieistotne bo mam zamiar przedłużyć lub wypowiedzieć umowę jeszcze w grudniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szago

Z tego co powiedział mi na ten temat konsultant, a potwierdził to na forum użytkownik ekhm (pracownik działu utrzymania klienta Cyfry+) oferta przedłużenia umowy na pakiet Podstawowy+ z Canal+ za 29zł przez 18 miesięcy nie podlega żadnym negocjacjom.

 

@wojcur

Wypowiedzenie nie musi dotrzeć do końca grudnia. Dla abonenta wiążąca jest data nadania listu z wypowiedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MGR no nie do końca z tobą się zgadzam poczekamy na oficjalne dane ile przybyło a ile ubyło abonentów.Promocja jeszcze tylko 4 dni,aby na pewno.Chyba to zabieg marketingowy,promocje z TV mieli wycofać 2 tygodnie temu tak mi mówił dystrybutor.Nie rozumiem komentarza wyżej mnie dystrybutor powiedział wymów umowę z zachowaniem trzy miesięcznego wypowiedzenia.Wiem ze prawo stanowi ze terminy wypowiedzenia umów po 12 miesiącach ulegają wydłużeniu do trzech miesięcy a do 12 tylko miesiąc.Ale z Francuzami lepiej nie ryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...