Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to co to za promocja jak dają na 3 miesiące a potem mnie zmuszą do płacenia przez 10 miesięcy ,bo inaczej wyłącza mi c+ ,to jest chore. Tak mieszacie że ja już niczego nie jestem pewien :evil: ,mimo że dystrybutor mnie zapewniał 5 razy :censored:

Gdyby nie kilka mądral ślących PrintScreeny mielibyśmy informacje z pierwszej ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierzesz np. komfortowy z gratisami,płacisz stawkę jaka widnieje na stronie promocji,po 5 miesiącach stawka wzrasta o HBO ,który od 6 miesiąca jest pełnopłatny,w 5 miesiącu możesz tez zrezygnować z HBO ale wtedy wylaczone zostaja inne gratisy a nie tylko same HBO i zostajesz na reszte umowy z ...praktycznie gołym komfortowym (chyba ze sobie coś dokupisz) .

 

Coś mi się wydaje że bzdury piszesz.

Wyraźnie jest napisane , że Canal+ jest wliczony w cenę pakietu, czyli płacisz przez 18 miesięcy te 49 z groszami za pakiet "Komfortowy+ z Canal+" , a do tego masz gratis przez całe 18 miesięcy pakiet Filmbox oraz przez całe 18 miesięcy kanały HD. Poza tym masz gratis HBO przez 5 miesięcy, po czym je sobie wyłączasz.

Gdyby było inaczej to by było rżnięcie ludzi w trąbę i robienie w balona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to jak z tą promocją na 18 miechów ...?

Biore komfort płace 49.90 dostaje na cały okres C+ i FIlmbox ,Hbo wyłanczam po 4 miechach i co trace C+i Filmbox czy NIE?

Czy któs wie na 100% jak to jest?Tylko prosze nie pisać odpowiedzi w stylu nie stracisz ale abo wzrośnie do 80zl :D

 

Druga sprawa czy wariant który ktoś tu podał jest pewny?Podpisuje ww umowe i przy podpisywaniu wywalam dla pewności HBo i zostawiem C+,Filmbox i opcje Hd i wszystko gra przez 18 miechow za 49.90 czy znów nie mam opcji HD?

 

Czasu coraz mniej najwyższa pora podpisać coś ale taki zamęt tu zapanował że też sie już pogubiłem w tym!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierzesz np. komfortowy z gratisami,płacisz stawkę jaka widnieje na stronie promocji,po 5 miesiącach stawka wzrasta o HBO ,który od 6 miesiąca jest pełnopłatny,w 5 miesiącu możesz tez zrezygnować z HBO ale wtedy wylaczone zostaja inne gratisy a nie tylko same HBO i zostajesz na reszte umowy z ...praktycznie gołym komfortowym (chyba ze sobie coś dokupisz) .

 

Coś mi się wydaje że bzdury piszesz.

Wyraźnie jest napisane , że Canal+ jest wliczony w cenę pakietu, czyli płacisz przez 18 miesięcy te 49 z groszami za pakiet "Komfortowy+ z Canal+" , a do tego masz gratis przez całe 18 miesięcy pakiet Filmbox oraz przez całe 18 miesięcy kanały HD. Poza tym masz gratis HBO przez 5 miesięcy, po czym je sobie wyłączasz.

Gdyby było inaczej to by było rżnięcie ludzi w trąbę i robienie w balona.

 

Proponuje ci zadzwonić do konsultanta c+ i zapytać jedno zdanie....."co stanie się gdy w 5 miesiącu wyłączę HBO?" jaka biedzie wtedy płatność za pozostałe kanały? lub które mi wyłączą"

To przecież proste pytanie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki jest zapis w umowie. To, co jest napisane na stronie Cyfry że: "stala cena pakietów wraz z opcją C+ przez 13m" to się zgadza tylko cena, czyli 54.90. W umowie jest rozdzielone na pakiet komfort 39.90 i C+ za 15zł co daje nam 54.90. Dlatego wszyscy mają ból głowy z HBO(ja do wczoraj też) bo C+ nie jest objęty ceną za komfort tylko jest oddzielnie wpisany(w przypadku z HBO- razem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja "Świateczne doladowanie" SD13:

pakiet komfort+ 39.90zł przez 13m, C+ 15zł 13m, Fbox 0zł 13m, 5HD 0zł 13m, C+HD 0zł 13m. Tak mam zapisane w umowie po wy[beep]u HBO. Wszystko jasno i przejrzyście :)

Dzisiaj podpisałem umowę na 13 miesięcy.

Pakiet Komfortowy+ 39,90 i dodatkowo 15zł miesięcznie za C+. W sumie miesięcznie 54,90zł.

Wynajem dekodera HD 10zł miesięcznie. Przez 3 miesiące HBO i HBO Digital gratis.

Po wyłączeniu HBO i HBO Digital kanały znikają z opcji HD.

Pierwsze opłaty i start okresu umowy od 1 stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki jest zapis w umowie. To, co jest napisane na stronie Cyfry że: "stala cena pakietów wraz z opcją C+ przez 13m" to się zgadza tylko cena, czyli 54.90. W umowie jest rozdzielone na pakiet komfort 39.90 i C+ za 15zł co daje nam 54.90. Dlatego wszyscy mają ból głowy z HBO(ja do wczoraj też) bo C+ nie jest objęty ceną za komfort tylko jest oddzielnie wpisany(w przypadku z HBO- razem).

 

O to właśnie chodzi :) podpisując umowę na komfort podpisujesz tez na HBO...i po 5 miechach jest pełnopłatny, a jak zrezygnujesz z HBO.....TO...;);) ...odsyłam do konsultanta ;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofertach świąteczne doładowanie na 13 i 18 miesięcy można w dowolnym momencie wyłączyć opcję HBO nie tracąc innych promocji. Po wyłączeniu opcji HBO w odpowiednim miesiącu dla pakietu komfortowego pozostają opłaty 54,90 lub 49,90 (w zależności od długości umowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wy dostaliście komfort+ za 39.90 ?? Nowa umowa czy przedłużaliście i dlatego tak dostaliście??? Przecież w św. doładowaniu za 39.90 to podstawowy, a nie komfort...

Ostatni raz tłumaczę! Jestem nowym abo Cyfry+. Wybrałem promocję "Świąteczne doładowanie" z komfortowym na 13m w cenie 54.90zł. Na umowie mam napisane że cena za komfortowy wynosi 39.90zł, a za Canal+ 15zł, co daje nam razem 54.90zł czyli tak, jak jest napisane na stronie cyfry+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofertach świąteczne doładowanie na 13 i 18 miesięcy można w dowolnym momencie wyłączyć opcję HBO nie tracąc innych promocji. Po wyłączeniu opcji HBO w odpowiednim miesiącu dla pakietu komfortowego pozostają opłaty 54,90 lub 49,90 (w zależności od długości umowy)

 

Pokarz mi punkt umowy który o tym mówi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Msmichał ma całkowitą rację.Tylko dystrybutorzy wpisuą HBO z dobrej woli bo tak im powiedzieli ,że wystarczy po trzech miesiącach deaktywować kanał HBO.Przy mnie dzwonił do kierownika dystrybucji Cyfry i potwierdził to na zestawie głośnomówiącym.Ale o tym co i jak wiemy dopiero dzisiaj. Ja niestety jak pisałem wcześniej muszę czekać do piątku bo mojej umowy nie ma w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lewy a skąd to wiesz? od dystrybutora czy dzwoniłes i się dowiadywałes ?

Od dystrybutora, mam cyfre+ i to nie jest moja pierwsza umowa. Zawsze biore to co jest gratis i po upływie promo wyłączam. Np. rok temu była taka promocja że canal+ był gratis przez 12 miesiecy a hbo jak dobrze pamietam 4 mies. Po 4 miesiącach wyłączyłem hbo, a canal+ pozostał mi dalej w gratisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wy dostaliście komfort+ za 39.90 ?? Nowa umowa czy przedłużaliście i dlatego tak dostaliście??? Przecież w św. doładowaniu za 39.90 to podstawowy, a nie komfort...

Ostatni raz tłumaczę! Jestem nowym abo Cyfry+. Wybrałem promocję "Świąteczne doładowanie" z komfortowym na 13m w cenie 54.90zł. Na umowie mam napisane że cena za komfortowy wynosi 39.90zł, a za Canal+ 15zł, co daje nam razem 54.90zł czyli tak, jak jest napisane na stronie cyfry+.

 

Aaaa tak to rozbiłeś... czyli normalnie płacisz. Troche źle napisałeś dlatego wszyscy źle zrozumieli. Wszystko tak jak jest na stronie cyfry.... czyli wył. HBO przy podpisywaniu umowy i mamy reszte gratisów tak jak powinno być ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...