Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie płacą a nie mają dekoderów PVR HD,dekoder zastępczy SD.To też naginanie prawa,taka wielka firma a nie umiała na czas wyprodukować dekoderów.Może i dobrze bo promocje się przedłużą zapewne do połowy stycznia,A z telewizorami jesteście robieni w B... Nikt wam nie da TV podczas podpisywania umowy,bo możecie z niej zrezygnować a TV używanego to nikt nie przyjmie.I w cudownych okolicznościach po 2 tygodniach masz TV dostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto i w jakim celu robi to zamieszanie z HBO. Rok temu było to samo na forach. Sam miałem umowe na 13 miesięcy i po 5 miesiącach zadzwoniłem, aby mi HBO wyłączyli. Po sprawie, żadne promocje nie przepadały, żadnych kar, opłat, C+ dalej za darmo itd. Nie siejcie zamętu!

 

Btw, chyba podpisze nową umowę na tą promo co jest od dziś. Tylko moje pytanie tyczy się multiroom'u: prosiłbym o opinię osób, które go używają - jak bardzo jest uciążliwe to doładowanie drugiego modułu? Bo wyczytałem, że trzeba go ładować co 6 godzin. Bardzo to uciążliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wyczytałem, że trzeba go ładować co 6 godzin. Bardzo to uciążliwe?

Jak ładowanie do 6 godzin UŻYTKOWANIA.

Po prostu: wyciągasz, podchodzisz do drugiej karty, wciskasz, wkładasz, oglądasz.

Pikuś. Jak w danym momencie Ronaldo podchodzi do piłki na rzut karny to masz pecha, bo musisz iść ładować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra.Byłem u dystrybutora zadzwonił do jakiegoś tam kierownika dystrybucji i potwierdził że z chwilą wyłaczenia HBO,Canal + pozostaje po 15 pln.Ciekawe co będzie w piatek kiedy zadzwonię zgodnie z umowa na linię abonencką.Jeśli będzie negatywnie mam zgłosic się ponownie do dystrybutora.Facet sam się wkurzył że takie [beep]oły w cyfrze wygadują.

 

Pozdrawiam

Dam znac jak to się skończyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładowanie modułu w usłudze multiroom nie jest wcale takie uciążliwe, bo trzeba to robić co 6 godzin. Problem mogą mieć osoby, które non stop oglądają telewizję na 2 tv. Według mnie świąteczne promocja cyfry jest bardzo atrakcyjna ze względu na cenę i dobór programów. Ja jestem bardzo zadowolona :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie z kolei zastanawia jedna rzecz - do kiedy ta promocja może trwać? W zeszłym roku z tego co pamiętam to promocja świąteczna później została ofertą na stałe. Te raczej nie zostaną na wieki, ale czy choć do początku stycznia się utrzymają. Ciekawe, to już chyba 3 promocja w grudniu - łykamy promocje jak indory kluski (jak to napisano w pewnej gazecie).

 

Co do umów 18-miesięcznych - ludzi pomyślcie czasem, skoro teraz ktoś płaci za komfortowy i c+ np. 50 czy 55 zł to chyba logiczne, że później nie będzie płacił 100 za to samo. Jak dostaniecie taką ofertę to grzecznie podziękujecie, a nazajutrz zadzwoni konsultant z nową ofertą aby Was zatrzymać. Pamiętajcie, że rynek abonentów telewizji cyfrowej jest już rozciągnięty do granic. Nowych abonentów będzie coraz mnie, zatem walka o zatrzymanie klienta będzie przybierała na sile. Logiczne zatem, że za 18 miechów nikt nie będzie płacił dwa razy więcej za tą samą ofertę. Zatem gadanie typu "w czerwcu nie nie wyrwiecie" od Cyfry można włożyć między bajki. Malkontentom polecam lekturę:

 

http://media2.pl/media/58399/komentarze/2.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodziłeś się pod wpływem impulsu na przedłużenie umowy telefonicznie z operatorem masz 10 dni na rezygnacje :brawo: Zgodnie z ustawa z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, w przypadku zawarcia umowy „na odległość” tzn. bez jednoczesnej obecności obu stron, przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość, szczególnym uprawnieniem konsumenta jest odstąpienia od umowy. Prawo to przewidziano w art. 7 w/w ustawy. Przepis ten przewiduje, że

konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

Należałoby zatem listem poleconym wysłać oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Możliwe jest też przedstawienie innych dowodów świadczących o wysłaniu oświadczenia, lub przynajmniej wskazanie okoliczności, które uprawdopodobniłyby wysłanie.

Odstąpienie powoduje, że umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni. Jeżeli konsument dokonał jakichkolwiek przedpłat, należą się od nich odsetki ustawowe od daty dokonania przedpłaty

Zgodnie z art. 10 ust.1 ustawy termin dziesięciodniowy, w którym konsument może odstąpić od umowy, liczy się od dnia wydania rzeczy, a gdy umowa dotyczy świadczenia usługi - od dnia jej zawarcia.

 

Przy tym temacie warto wspomnieć o jeszcze jednej kwestii, a mianowicie podkładanym do podpisania oświadczeniu

że zgadzamy się na rozpoczęcie świadczeń przed upływem 10-dniowego terminu uprawniającego do odstąpienia od umowy, a zarazem zgadzamy się na pozbawienie nas możliwości odstąpienia od tej umowy.

Oświadczenie podpisuje się w jednym egzemplarzu który zatrzymuje sobie Cyfra, ja mam ksero swojego i mogę przytoczyć pełną treść jeśli ktoś chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dekodery dla abonentow ktorzy przedluzyli umowy nie maja mozliwosci na nowego pace pvr 500gb , opcja tylko dla nowych ... , troche to nie wporzadku wobec stalych abonentow cyfry! , info centurm cyfry wroclaw arkady wroclawskie

 

Poczytaj tu viewtopic.php?f=6&t=12279 . to wątek o Pace. Tam wiele informacji o odbiorze w APS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dekodery dla abonentow ktorzy przedluzyli umowy nie maja mozliwosci na nowego pace pvr 500gb , opcja tylko dla nowych ... , troche to nie wporzadku wobec stalych abonentow cyfry! , info centurm cyfry wroclaw arkady wroclawskie

 

Przecież nikt nie powiedział, że taki stan potrwa dłużej. Mają braki magazynowe, a chcą nałapać nowych klientów na przynętę z nowego sprzętu.

Oczywiście, że to nie jest w porządku wobec starych klientów, ale nie dramatyzujmy. Pewnie w styczniu nowego PVR będzie mógł dostać każdy, bez ograniczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dekodery dla abonentow ktorzy przedluzyli umowy nie maja mozliwosci na nowego pace pvr 500gb , opcja tylko dla nowych ... , troche to nie wporzadku wobec stalych abonentow cyfry! , info centurm cyfry wroclaw arkady wroclawskie

 

dziwne, bo ja wczoraj przedłużyłem umowę i mam w styczniu/lutym dostać pvr 500 Gb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dekodery dla abonentow ktorzy przedluzyli umowy nie maja mozliwosci na nowego pace pvr 500gb , opcja tylko dla nowych ... , troche to nie wporzadku wobec stalych abonentow cyfry! , info centurm cyfry wroclaw arkady wroclawskie

 

dziwne, bo ja wczoraj przedłużyłem umowę i mam w styczniu/lutym dostać pvr 500 Gb

 

Faktycznie dziwne ale jak napisal wczesniej Pawik moze chca nalapac nowych klientow a w drugiej kolejnosci dostana go abo ktorzy przedluzyli umowy , wszystko sie okaze , a dwa dzwonilem do innego centrum cyfry we wroclawiu pani mi powiedziala ze przed nowym rokiem jest szansa ale mala dostac ''starego'' philips pvr hd ale juz napewno beda po nowym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałem dzisiaj umowę na 13 miesięcy, pakiet Komfortowy+ z dekoderem Pace HD PVR.

Cena za miesiąc to 54,90+10zł za dekoder. C+ przez cały okres umowy.

Dekoder Pace HD 500GB dostałem od ręki w punkcie sprzedaży podczas podpisywania umowy.

Chyba miałem szczęście że dostałem dekoder albo trafiłem na dostawę.

Do tego antena za 98zł i aktywacja 1zł. Niestety trzeba dokupić kabel HDMI.

Podczas podpisywania umowy warto mieć przy sobie numer konta i podać zlecenie zapłaty

wtedy zniżka 5% na okres 6 miesięcy od rachunku.

Jutro instalacja anteny i zobaczymy ile warta jest C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dekodery dla abonentow ktorzy przedluzyli umowy nie maja mozliwosci na nowego pace pvr 500gb , opcja tylko dla nowych ... , troche to nie wporzadku wobec stalych abonentow cyfry! , info centurm cyfry wroclaw arkady wroclawskie

 

dziwne, bo ja wczoraj przedłużyłem umowę i mam w styczniu/lutym dostać pvr 500 Gb

 

Ja przedłużałem na poczatku grudnia i jeszcze w grudniu jak się tylko pojawią miałem dostac pvr 500 GB. Już wiem, że go nie dostanę :( Na twoim miejscu nie liczyłbym na ten dekoder, na infolini mówią co chcą i wciskaja kit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszlym tygodniu podpisalem umowe w promocji swiateczne doladowanie na pakiet podstawowy z wliczonym c+, filmboxami,5 x HD przez 18 miesiecy. Dodatkowo paczka HBO + HBO HD przez 5 miesiecy. Troche sie zmartwilem czytajac kilka postow ze po wylaczeniu opcji HBO traci sie dostep do C+ poniewaz w systemie jest ten pakiet zapisany lacznie. Tak rowniez jest w ICA. Pierwsza konsultantka potwierdzila moje (nasze) zle przypuszczenia jednak druga bardziej przejela sie sprawa. Zaczela rozpatrywac moja umowe i kontaktowac sie z jakims tam kierownikiem... Stwierdzono ze C+ mam ZAGWARANTOWANY przez caly okres trwania umowy i nawet po odlaczeniu paczki HBO on pozostanie. Poprostu tak to wszystko dziwnie jest zapisane w ich systemie by do tych 5ciu miesiecy trzymalo sie jakos kupy. Dowiedzialem sie rowniez ze jesli po tych 5ciu miesiacach niczego bym nie ruszal wowczas moj abonament wzroslby z 39.9 do prawie 90 zl !!! Pani rowniez sie zdziwila. Po chwili ciszy w sluchawce zagwarantowala mi jednak ze po 5ciu miesiacach wszystko bedzie tak jak nalezy i nie powinienem sie martwic poniewaz jest to tylko dziwny zapis w ich systemie... Zobaczymy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dziwne, bo ja wczoraj przedłużyłem umowę i mam w styczniu/lutym dostać pvr 500 Gb

 

Ja przedłużałem na poczatku grudnia i jeszcze w grudniu jak się tylko pojawią miałem dostac pvr 500 GB. Już wiem, że go nie dostanę :( Na twoim miejscu nie liczyłbym na ten dekoder, na infolini mówią co chcą i wciskaja kit.

 

Musze go sobie załatwić do 31 marca 2010, więc mam czas, jak nie pace 500 Gb to przynajmniej pvr 250Gb, bo po co mi te opcje HD.

 

Mam dokładnie tak samo, dostałem programy HD ale na moim dekoderze SD to sobie ich nie poglądam. Obdzwoniłem większośc punktów na śląsku. Najgorsze jest to, że nigdzie na ma starych pvr, jeżeli gdzieś są to już nowe ale oczywiście nie dla mnie. Na dodatek wszyscy dystrtybutorzy wiedzą, że dostaną napewno ale pvr 500GB. Jeżeli będą jakieś pvr250GB to pojedyńcze sztuki.

 

Jak wygląda sprawa jeżeli nie znajdę pvr przed końcem 31.03.2010? Czy jest jakiś sposób żeby udowodni c+, że te dekodery nie były nigdzie dostępne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszlym tygodniu podpisalem umowe w promocji swiateczne doladowanie na pakiet podstawowy z wliczonym c+, filmboxami,5 x HD przez 18 miesiecy. Dodatkowo paczka HBO + HBO HD przez 5 miesiecy. Troche sie zmartwilem czytajac kilka postow ze po wylaczeniu opcji HBO traci sie dostep do C+ poniewaz w systemie jest ten pakiet zapisany lacznie. Tak rowniez jest w ICA. Pierwsza konsultantka potwierdzila moje (nasze) zle przypuszczenia jednak druga bardziej przejela sie sprawa. Zaczela rozpatrywac moja umowe i kontaktowac sie z jakims tam kierownikiem... Stwierdzono ze C+ mam ZAGWARANTOWANY przez caly okres trwania umowy i nawet po odlaczeniu paczki HBO on pozostanie. Poprostu tak to wszystko dziwnie jest zapisane w ich systemie by do tych 5ciu miesiecy trzymalo sie jakos kupy. Dowiedzialem sie rowniez ze jesli po tych 5ciu miesiacach niczego bym nie ruszal wowczas moj abonament wzroslby z 39.9 do prawie 90 zl !!! Pani rowniez sie zdziwila. Po chwili ciszy w sluchawce zagwarantowala mi jednak ze po 5ciu miesiacach wszystko bedzie tak jak nalezy i nie powinienem sie martwic poniewaz jest to tylko dziwny zapis w ich systemie... Zobaczymy.

 

Pozdrawiam

 

A jak jest sprawa z HBO HD? Jeżeli odłączę po 5 miesiącach to Canal+ HD pozostanie za darmo? Czy ktoś sprawdził jeszcze ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dziwne ale jak napisal wczesniej Pawik moze chca nalapac nowych klientow a w drugiej kolejnosci dostana go abo ktorzy przedluzyli umowy , wszystko sie okaze , a dwa dzwonilem do innego centrum cyfry we wroclawiu pani mi powiedziala ze przed nowym rokiem jest szansa ale mala dostac ''starego'' philips pvr hd ale juz napewno beda po nowym roku.

To nie tak.

Problem mają nawet nowi klienci którzy np. podpisali umowę tydzień temu.

Nowe dekodery są dostępne tylko do umów, które zostaną podpisane _teraz_, z odbiorem dekodera w momencie podpisywania umowy...

Co jest według mnie szczytem bezczelności, szczególnie w sytuacji kiedy moja umowa nie precyzuje w żaden sposób jaki terminal PVR HD wynajmuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@taiszo: Dopytywałem sie szczegółowo pod tym względem w dziale utrzymania klientów i dwa razy konsultant zapewniał mnie że po wyłączeniu pakietu HBO - pozostanie mi C+ HD a nawet po ponownym włączeniu HBO wróci też Premium HD. mam nadzieję że to jest prawda a jak nie będę "apelował" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...