Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odpisałem im:

 

Witam

 

Nawiązując do dzisiejszej rozmowy z Państwa konsultantem nie jestem zainteresowany zaproponowanymi mi warunkami przedłużenia umowy na pakiet prestiżowy +:

 

- umowa na 24 miesiące - akceptuję

- stała cena 129zł/mies. za pakiet prestiżowy + z opcjami HD - nie akceptuję. Moja proponowana cena to 109zł/mies.

- Tv za 1zł - akceptuję

- Dekoder za 0zł - akceptuję

- Multiroom - nie jest mi potrzebny

 

W mojej ocenie ta oferta nie jest korzystna dla stałego klienta - gdybym był nowym klientem i podpisywała nową umowę na 24 miesiące to miałbym lepsze warunki. Pozdrawiam

 

 

Zobaczymy czy będzie jakiś odzew z ich strony. Nie ukrywam, że jestem zadowolony z ich usług, ale podchodząc do stałych klientów w ten sposób chyba z nich zrezygnuję :) . Fakt może zadzwonił do mnie "zły" konsultant, wiec czekam dalej. Nawet przez ostatnie miesiące umowy nie schodziłem na tańszy pakiet tylko płacę pełną opłatę. Mnie to nic nie kosztuję a napisanie rezygnacji i wysłanie nie jest pracochłonne ani drogie ;)

 

 

 

Daj znać po otrzymaniu odpowiedzi na Twoją korektę przedłużenia umowy.

 

 

Dostałem dzisiaj e-maila:

 

Szanowna Panie,

 

z przykrością przyjąłem informację o chęci rezygnacji z abonamentu CYFRY+. Ufam, że nie jest to Pana ostateczna decyzja.

 

Odpowiadając na e-mail, pragnę poinformować, że Okres Minimalny Pana Umowy upływa 31.01.2010 roku. W wypadku, gdy w Okresie Minimalnym nie zawiadomi Pan CYFRY+ na piśmie, listem poleconym, że nie zamierza kontynuować Umowy, zostanie ona przedłużona na Czas Nieokreślony. W przypadku chęci rezygnacji, list polecony, zgodnie z Regulaminem, proszę przesłać najpóźniej na miesiąc przed końcem obecnego okresu Umowy, czyli do 31.12.2009 roku, pod nasz adres korespondencyjny:

 

CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o.

02-100 Warszawa

skr. poczt. 8

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Z poważaniem,

 

Dział Relacji z Abonentami

 

Więc składam rezygnację i może to coś pomoże :) Nie lubię takich firm, które nie umieją zadbać o stałego klienta. Pzdr

To kolego poczytaj sobie jak dba n-ka czy CP i porównaj z tym co można uzyskać w C+.Jak uważasz,że tam jest lepiej to nic nie stoi na przeszkodzie iść do konkurencji.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie, dosłownie wszystkie programy HD w tym Canal+HD i HBO HD są za darmo do świątecznego doładowania.. koniec kropka!:P

 

Czyli umowa na 18 miesięcy , pakiet podstawowy+ canal+ filmbox + wszystkie hd (bez HBO HD) są w cenie 39,90.

 

Ale on pytał się o zestaw za 29.90. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 1-go maja w punkcie C+ naprzeciwko BGŻ, tam pierwsze zawsze dostawy dochodzą, oraz w Vobisie na Orkana w Tesco. Wczoraj byłem na 1-go maja, żeby dowiedzieć się co mi zaproponują w APS (oczywiście sam chłap proponowali, abo kazali czekać do końca umowy) i gość koło mnie brał PVR-a, telewizor miał za tydzień dostać.

 

A który PVR to był? 250 czy 500GB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze rozumiem zasady tej promocji?

W sensie: biorąc umowę na Komfortowy+ na 18 miesięcy dostajemy w sumie:

 

- Pakiet Komfortowy+ wraz ze wszystkimi kanałami Canal+ przez cały okres umowy

- Wszystkie kanały HD poza HBO HD gratis przez całą umowę

- Pakiet Filmbox gratis przez całą umowę

- Pakiet HBO gratis przez 5 miesięcy

 

I płacimy stałą stawkę 49,90 zł (a dokładniej 59,90 licząc wynajem dekodera) przez cały okres umowy tak?

I żadnych haczyków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla umów 18 miesięcznych:

1. Pakiety z opcją CANAL+ w stałych cenach przez okres minimalny umowy

● Powitalny+ w cenie 29,90 zł

● Podstawowy+ w cenie 39,90 zł

● Komfortowy+ w cenie 49,90 zł

2. Opcje HBO za darmo przez 5 miesięcy

3. Wszystkie opcje HD za 0 zł przez okres 18 miesięcy

4. Opcje FILMBOX za darmo przez okres 18 miesięcy

5. Opcje HBO DIGITAL za darmo przez okres 5 miesięcy

Mniej więcej tak. Mniej, jak masz własny dekoder, więcej, jak "pożyczony"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem następująca propozycję (pakiet podsatwowy +)

umowa na 18 miesięcy

opłata abonamentowa 29 zł (przez 18 miesięcy)

canal + w cenie (prze 18 miesięcy)

hbo- 2 miesiące gratis

dekoder PVR bez opłaty za użytkowanie

opcje HD bez dopłaty (18 miesięcy)

*Sołtys, chyba dałeś wodze fantazji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to mój pierwszy post, kilka dni temu chciałem skorzystać z promocji C+ tj. telewizor lg oraz multiroom gratis za darmo przez 2 lata, w pakiecie komfortowym. No ale niestety w sobotę miałem pecha bo pani od sprzedaży powiedziała że teraz multiroom w komfortowym jest z dopłatą co miesiąc 20 zł, a jak nie to nie dostane telewizora ani multiroomu. WIęc zrezygnowałem bo uznałem że dla mnie za drogo to by wyszło. Jednak dziś na stronie cyfry patrzę nowa promocja tj. mogę mieć ten multiroom (na którym mi najbardziej zależy) na poprzednich warunkach (nie muszę dopłacać 20 zł) ale za to nie dostanę telewizora. No ale nie wiem czy się jeszcze zdecydować, bo brat mi mówi żeby zaczekać do stycznia bo niby wtedy będą lepsze promocję. Jak myślicie czy warto czekać do stycznia czy brać teraz jak jest dobra oferta? Nie miałem wcześniej satelity i nie orientuję się. A nie chciałbym drugi raz przegapić dobrej oferty bo w sobotę spóźniłem się dosłownie dwa dni... Będę wdzięczny za dobre rady i pomoc. Pozdrawiam :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie czy warto czekać do stycznia czy brać teraz jak jest dobra oferta? Nie miałem wcześniej satelity i nie orientuję się. A nie chciałbym drugi raz przegapić dobrej oferty bo w sobotę spóźniłem się dosłownie dwa dni... Będę wdzięczny za dobre rady i pomoc. Pozdrawiam :):)

We wtorek napisałem tak:

Jakie są aktualne promocje każdy widzi. Te dzisiejsze odstają od tych z zeszłego tygodnia i listopada. Na pewno w wydaniach mailowych promocje dynamicznie będą się zmieniać aż do końca roku. Dlatego należy codziennie odwiedzać APS i tam na bieżąco się dowiadywać oraz śledzić co jest nowego. Myślę, że to chwilowa "zadyszka". Z każdym dniem może być coraz ciekawiej. Rozpoczyna się gra nerwów. Wygrają ci, co nie poddadzą się emocjom. A ostatni przedświąteczny tydzień może być najciekawszy z dotychczasowej promocji - a przynajmniej porównywalny do tej najlepszej.

Jeśli już, to trzeba się zdecydować w ostatni świąteczny tydzień lub między świętami a sylwestrem. Później już taniej nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem następująca propozycję (pakiet podsatwowy +)

umowa na 18 miesięcy

opłata abonamentowa 29 zł (przez 18 miesięcy)

canal + w cenie (prze 18 miesięcy)

hbo- 2 miesiące gratis

dekoder PVR bez opłaty za użytkowanie

opcje HD bez dopłaty (18 miesięcy)

*Sołtys, chyba dałeś wodze fantazji:)

 

Panowie, mozecie zdradzic jakim cudem dostaliscie takie warunki?

 

U mnie konsultant nie chcial sie zgodzic na nic ponad:

podstawowy+ za 29 zl / mies

canal+ w cenie

dekoder pvr hd za 10 zl / mies

opcje HD C+ za 6 zl / mies

 

Konsultant twierdzil, ze nie moze mi dac takich warunkow, jak wy podawaliscie, bo takiej oferty po prostu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o informacje kto dostał jak kupował anomament w promocji multiroom ? U mnie od 3 tygodni dystrybutor nie ma nic nowego do powiedzenia tylko "nie ma". Zamierzam wykonać telefon na infolinię i porozmawiać poważnie ponieważ umowa podpisana w listopadzie, mamy grudzień a usługi nie ma. Jeśli nie będzie to trzeba będzie poprosić o rekompensatę :read: Podobne urzązdzenie kosztuje 480 zł w wolnej sprzedaży :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o informacje kto dostał jak kupował anomament w promocji multiroom ? U mnie od 3 tygodni dystrybutor nie ma nic nowego do powiedzenia tylko "nie ma". Zamierzam wykonać telefon na infolinię i porozmawiać poważnie ponieważ umowa podpisana w listopadzie, mamy grudzień a usługi nie ma. Jeśli nie będzie to trzeba będzie poprosić o rekompensatę :read: Podobne urzązdzenie kosztuje 480 zł w wolnej sprzedaży :D

 

 

 

Kolego ja też podpisywałem umowę w listopadzie i dalej czekam na tuner PVR HD , Multirum i TV za 1 zł i do dziś niczego nie otrzymałem.

Cyfra ma obowiązek dostarczy TV do końca lutego a resztę do końca marca 2010 ( w każdym razie powinna )

Szkoda twojego dzwonienia na infolinie bo tylko sobie ciśnienie podniesiesz a i tak nic nie wskurasz.

Cyfra zasłania się umową którą się podpisało i nie zamierza się tłumaczyć bo po co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Sołtys widocznie ma głowę w chmurach i pisze co popadnie :lol:

 

Ja chciałem wynegocjować pakiet Podstawowy+ wraz z Canal+ za 44,90 przez cały okres umowy 13-sto miesięcznej, ale zamiast darmowego HBO, opcji HBO Digital i wreszcie zupełnie za darmo przez cały okres umowy Filmbox chciałem po prostu darmowy wynajem dekodera PVR HD. Niestety nie udało mi się to.

Obecnie mam warunki jakie przedstawiłem bodajże na poprzedniej stronie, albo jeszcze wcześniej. Jutro obdzwaniam wszystkie 10 punktów Cyfry+ i może trafię na PVR, bo rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, a na ten nowy 500GB nie mam co liczyć - tak mi przynajmniej powiedział konsultant, że mogę wydzierżawić za 0zł tylko Philipsa z dyskiem 250GB :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wziąłem Pakiet Podstawowy+ w promocji 50% przez 9 miesięcy z tunerem Pace DSR 2221. Do tego mam 4 miesiące gratis Canal+, HBO i Cinemax oraz 13 miesięcy gratis Filmbox Extra i Filmbox Family. Kiedy muszę najpóźniej zadzwonić, żeby wyłączyli mi Canal+, HBO i Cinemaxy, jeśli umowę podpisałem po 1 grudnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezby ładnie mi to wygląda :shock: Cyfra+ trąbiła w TV że daje w dzierżawę multiroom oraz tunery PVR za darmo w ten sposób ściągając klientów do salonów a teraz się śmieje z tego ? Ciekawe co na to by powiedział rzecznik praw konsumenta ? Rzeczywiście w umowie jest taka klauzula że dzisiaj podpisujesz umowę a za kilka miesięcy (bliżej nieokreślone) dostaniesz sprzęt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem następująca propozycję (pakiet podsatwowy +)

umowa na 18 miesięcy

opłata abonamentowa 29 zł (przez 18 miesięcy)

canal + w cenie (prze 18 miesięcy)

hbo- 2 miesiące gratis

dekoder PVR bez opłaty za użytkowanie

opcje HD bez dopłaty (18 miesięcy)

*Sołtys, chyba dałeś wodze fantazji:)

 

Panowie, mozecie zdradzic jakim cudem dostaliscie takie warunki?

 

U mnie konsultant nie chcial sie zgodzic na nic ponad:

podstawowy+ za 29 zl / mies

canal+ w cenie

dekoder pvr hd za 10 zl / mies

opcje HD C+ za 6 zl / mies

 

Konsultant twierdzil, ze nie moze mi dac takich warunkow, jak wy podawaliscie, bo takiej oferty po prostu nie ma.

 

NIe ma takiej oferty, ja wyśmiałem po prostu kolegę sołtysa!!! To co ci proponował konsultant to absolutne maksimum. Tak jak pisałem ja przedłużyłem za 29zł podstawowy plus z c+ i dekoderem sd za darmo użytkowanie. I promocyjnie w związku, że umową trwa już ponad 9mies. to dostałem na cały grudzien i styczeń HBO w prezencie. NIe ma co liczyć przy tej opcji ani na pakiet HD, ani na bezpłatne użytkowanie dekodera HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle, to nieźle Was robią na tej infolinii. Każdy dostaje umowę na 18 miesięcy i się obudzi w maju 2011, kiedy będą słabiutkie promocje dla nowych, więc Wam dadzą jakąś lipę na przedłużeniu wtedy. Lepiej wziąć teraz nową na 13 i to samo za rok na święta. No ale...każdy robi co chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...