Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To z uwagi na koniec nadawania TVN Lingua mają dać jakąś promocję? :P No bez takich, przecież to żaden powód. Wtedy to raczej nowych kanałów można się spodziewać, a nie promocji (a przynajmniej nie jakichś bardziej zachęcających do nabycia Cyfry+).

 

OT: No kilka dni przed moimi urodzinami zniknie z rynku tak fajny kanał, eh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś powie, czy w aktualnej promocji, mogę kupić dekoder za 1zł (Mediaset) - jak wygląda sprawa ich dostępności.

I czy aktualna jest jeszcze promocja przy zapłacie z góry za cały okres obowiązywania umowy skrócenie jej do 12 miesięcy?

Gdzieś kiedyś czytałem o takiej promocji.

I w zasadzie czym różni się umowa na 13 miesięcy od tej na 18?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zrezygnowałem ze wszystkich dodatkowych opcji oprócz HD. Propozycję dodatkowych czterech miesięcy na 50% też odrzuciłem, bo raz, że dzień jest coraz dłuższy, a dwa, że telewizji może być teraz mniej :wink: Moim wyzwaniem jest przebywanie, jak najwięcej, na łonie natury :wink: Przy "herbatce" i kiełbasce - naprzykład :wink:

Jedno, co mnie dziś ujęło, to przesympatyczna i nadto miła konsultantka C+ :jupi: Mając złe doświadczenia jeszcze w pamięci - jestem i pozostaję pod wielkim wrażeniem. Oby tak było już zawszę :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiles dokladnie to samo co ja,na samym poczatku kwietnia i chyba trafiles na te sama Pania.No chybaze na infolinii jest juz tak dobrze,ze maja same mile Panie i w duzej ilosci :oops: Tak mnie tamta Pani rozanielila,ze likwidujac wszystkie opcje oprocz C+ i wszelkich HD,podnioslem sie przy okazji na komfort z podstawowego.Wiadomo..trzeba jakos uatrakcyjnic zubozenie oferty,wiec dla kazdego domownika po 1 kanale+ VH1 dla wszystkich :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie sie moze czy promocja cyfry bedzie jeszcze na poczatku maja ?? Chodzi o to ze do 4 czerwca mam umowe i jutro juz wysylam polecony z informacja o rozwiazaniu wiec czerwiec bedzie jeszcze platny na starej, a jesli bym wzial w maju to abonamenty naloza sie tylko przez miesiac;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KwiateK, masz prawie 3 tys postów na forum, a piszesz głupoty i wprowadzasz niektóre osoby w błąd. Jeżeli umowa jest na czas określony to:

Regulamin, Artykuł 6 (CZAS OBOWIĄZYWANIA UMOWY), § 1:

[...]W wypadku, gdy w Okresie Minimalnym, na który została zawarta umowa, Abonent nie zawiadomi Operatora CYFRY+ na piśmie, listem poleconym, że nie zamierza kontynuować Umowy, wówczas Umowę zawartą na Okres Minimalny uważa się za zawartą na czas nieokreślony. W wypadku zawiadomienia o powyższym w ostatnim miesiącu Okresu Minimalnego - Umowa ulega rozwiązaniu na koniec miesiąca kalendarzowego następującego po ostatnim miesiącu Okresu Minimalnego.

 

Więc jakie 3 miesiące w okresie minimalnym (obowiązkowym) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra troche kreci bo podaja co bedzie jak sie wypowie umowe w ostatnim miesiacu okresu minimalnego ok, ale mam nadzieje ze skoro informuje ich ponad 30 dni przed koncem umowy (4czerwca) to rozwiaza ja maxymalnie na koniec czerwca, a nie na koniec nastepnego czyli lipca; Pytanie tylko czy zaryzykowac i wziasc nowa na poczatku maja, tylko grom wie czy promocja nadal bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podpisałeś umowę 4 czerwca to okres minimalny mija 30 czerwca ponieważ od 4 czerwca do końca miesiąca to była prorata, która nie wlicza się do okresu umowy, okres mimimalny biegnie od 1 następnęgo miesiąca przez .... naście miesięcy na które miałeś podpisaną umowę czyli rozwiążą ją z dniem 30 czerwca :D

 

Co do promocji to dostałem info, że obecna będzie wyłączona dokładnie o 22.00 dn.30 kwietnia i żebyśmy do tego czasu rejestrowali umowy bo od 1 maja już nie będzie takiej możliwości.

 

Taki jest stan na dzień dzisiejszy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...