Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podpisałem umowe na 13 miesięcy 2 grudnia. Mam 2 smartczeki czy moge jakoś skorzystać jeszcze z nich??

to co mi wiadomo

można zmodyfikować umowę w ciągu 72 godzin od podpisania

mi się udało wciągnąć smartczeka :brawo: ale zrobiłem to na drugi dzień po podpisaniu umowy

a z drugiej strony to co wiem można wykorzystać do danej umowy tylko jeden smartczek

 

cwancyk zadzwon albo napisz do Cyfry maila

zrób to szybko i daj znać czy Ci sie udało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie myślę że jeśli nie ma już dekoderów HD praktycznie w całej Polsce to powinna też być porządna promocja na moduły CAM- - np. za 19 PLN albo dla podpisujących umowę w promocji bez dekodera 12 miesięcy kanały HD free.

Dziś rozmawiałem z infolinią telesprzedażową i Pan z rozbrajającą szczerością powiedział że dekodery HD będą dopiero w lutym.Ale pocieszył siebie i mnie bo N też nie ma dekoderów bo ich fabryka w Tajwanie strajkuje :jupi:

A tak w ogóle jeśli nie podpiszę tej umowy do 26.12 to chętnie komuś odsprzedam mój smartczek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę ż N-ka nie pozwoli na to by TVP Sport i TVP HD znalazły się w ofercie Cyfry.W przeciwnym wypadku w ofercie N-ki będzie coraz mniej kanałów nie dostępnych w ofercie u innych.Ja liczę na to że od 01.01 będą porządne promocje dla starych abonentów np canal+hbo+cinemax za połowę ceny.No i będą dorzucać pakiety z plusem bo jak ktoś ma jakiś upust już to nie chcą dać.Co ja śmierdzę czy co że nie mogę mieć pakietu z plusem a pierwszy lepszy z ulicy dostaje -o canal + na 12 miechów free nie wspomnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja mam tego pecha ze jestem juz abonentem cyfry i umowa konczy mi sie 28.02.2009:/ teraz nie wiem co zrobic. Takiej promocji pewnie predko sie nie doczekam. Mysle czy nie wziac drugiego abonamentu i przez 2 miechy placic podwojnie. Co wy o tym sadzicie?

PS. to prawda ze na miescia przed koncem umowy powinienem wyslac do nich list z deklaracja rezygnacji?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ślij wypowiedzenie i podpisuj nową umowę.Oczywiście do starej umowy dokonaj niezbędnych korekt tak by płacić możliwie najmniej.W tym wypadku przejdź na pakiet podstawowy.Jeśli to była ich najlepsza promocja to w lutym nic lepszego nie będzie.Dadzą Ci pewnie 25 % upustu i to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja mam tego pecha ze jestem juz abonentem cyfry i umowa konczy mi sie 28.02.2009:/ teraz nie wiem co zrobic. Takiej promocji pewnie predko sie nie doczekam. Mysle czy nie wziac drugiego abonamentu i przez 2 miechy placic podwojnie. Co wy o tym sadzicie?

PS. to prawda ze na miescia przed koncem umowy powinienem wyslac do nich list z deklaracja rezygnacji?

 

pozdro

 

Ja tak zrobilem. Rowniez konczy mi sie umowa z koncem lutego 2009.

Od 16.12.2008 mam nowa umowe. Na szczescie ja mialem komu "pozyczyc" dekoder (sasiad, ktory bedzie placil do konca starej umowy za mnie ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to nie jest zly pomysl:)

a czy mozliwe jest podpisac umowe teraz, z opcja montazu pod koniec lutego? lub zamontowac drugi dekoder w ramach jednego mieszkania (np. inny pokoj) ale z wykorzystaniem jednej anteny? samo placenie podwojnie przez 2 miesiace nie jest najgorsze, nie chcialbym po prostu montowac drugiego talerza.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i sie wyjaśniło :D

 

z informacji SatKuriera:

Nowa oferta pakietowa w Cyfrze+

Od 1 stycznia 2009 platforma CYFRA+ zmienia i ujednolica ofertę pakietową. Nowe pakiety: Powitalny+, Podstawowy+, Komfortowy+, Prestiżowy+ i Prestiżowy HD+, oferowane dotychczas w ramach promocji, zostają przekształcone w stałą ofertę sprzedażową. Będą one dostępne zarówno dla nowych, jak i dotychczasowych klientów platformy.

 

wiecej informacji na stronie

https://satkurier.pl/news/44672/nowa-ofe ... yfrze.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A ja w imieniu wlasciela umowy z c+ napisalem imeila:D

 

 

 

Witam po otrzymaniu Listu o następującej treści mam kilka wątpliwości i pytań:

 

 

Od 1 stycznia 2009 CYFRA+ zmienia i ujednolica ofertę pakietową.

Nowe pakiety: Powitalny+, Podstawowy+, Komfortowy+, Prestiżowy+ i Prestiżowy HD+ oferowane dotychczas w ramach promocji zostają przekształcone w stałą ofertę sprzedażową. Będą one dostępne zarówno dla nowych, jak i dotychczasowych klientów platformy.

Abonenci pakietu Powitalnego otrzymają automatycznie poszerzony o wszystkie kanały produkowane przez CANAL+ Cyfrowy pakiet Powitalny+. Klienci korzystający z dotychczasowych pakietów Podstawowego i Komfortowego będą mieli możliwość za pośrednictwem Internetowego Centrum Abonenta lub Call Center CYFRY+ zamienić posiadane pakiety na ich wzbogacone odpowiedniki bez dodatkowych opłat. Mogą również pozostać przy niezmienionych pakietach i korzystać z wybranych poprzednio opcji.

Pakiet Powitalny+ obejmuje ofertę pakietu Powitalnego wzbogaconą o kanały tematyczne produkowane przez CANAL+ Cyfrowy (ale kino!, ZigZap/Hyper, MiniMini, PLANETE, Kuchnia.tv, i Domo) oraz kanał Religia.tv. W Pakiecie Podstawowym+ znalazły się dodatkowo kanały: AXN, National Geographic Channel, Discovery Science, Discovery Travel&Living, Religia.tv i TVN Lingua. Do Pakietu Komfortowego+ dołączyły: AXN, AXN Sci-Fi i AXN Crime, Discovery Travel&Living, Discovery World, Discovery Science, Kino Polska, Religia.tv i TVN Lingua.

 

Mianowicie Obecnie posiadam pakiet Za 19zł dodatkowo wykupiłam AXN PACK za 8zł miesięcznie i interesują mnie tylko ww kanały tak jak obecnie.W związku ze zmianą regulaminu planuje zrezygnować z waszych usług.Bo jak dobrze zrozumiałam od 1 Stycznia stracę możliwość dokupienia AXN pack.:(W związku z wątpliwościami i brakiem szans na kontakt telefoniczny z waszą infolinią na 30telefonow czas oczekiwania wyniósł ponad 10minut...Proszę uprzejmie o zaproponowanie lepszych warunków współpracy abym nie musiała rozwiązać umowy z waszą Firmą.Interesuje mnie krotka umowa 13miesięcy maxymalny abonament 58zł/60zł miesięcznie wraz z ofertą premium za darmo przez np połowę okresu umowy.Interesujące wydaje mi sie rozwiązanie umowy i podpisanie nowej własnie dzięki zmianie regulaminu usług klasyfikuje to do rozwiązania z mojej strony umowy z wami bez ponoszenia prze zemnie strat finansowych.[/code]

 

Jak sądzicie wyjaśnią sprawe:)?bo jak narazie nie uśmiecha mi sie zmiana pakietu...na drosszy;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...