Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zadzwonił do mnie gość z Cyfry i zaproponował mi przedłużenie umowy o 13 miesięcy. Miałbym płacić 123 zł za Komfortowy z HBO, Canalem, Cinemax + Relax. W tej chwili płacę 107.50 i mam dodatkowo Kino Polska. Odmówiłem. Muszę jeszcze obliczyć ile będę płacił jako nowy abonent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walcz o prestiż za 95. Wiem z postów że tak dają. Dodać 29 max. za Relax to wyjdzie 124. Jak bierzesz komfort za 38 to potem wszystkie opcje dodatkowe są pełnopłatne i w ten sposób się nie opłaci. Tak samo mniej się opłaci komfort -25% i opcje premium -30%. Chcą Cię naciągnąć, nie daj się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba nieedukowalne ale Philips chyba nowszy i ładniejszy. Kiepski soft oryginalny, gorszy od Strongów.

Czyszczą półki w magazynach ze staroci, abonent zapłaci co prawda 1zł ale później będzie płacił abo i dlatego to im się opłaci.

Wartościowych staroci jak Pioneery od 1430 wzwyż na razie nie ma. Poczekają aż ludzie wykupią najpierw te najmniej chodliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego czy nie za szybko bo C+ to nie buty,które niektórzy bez przerwy wymieniają na reklamację i cały czas chodzą w nowych.No zachłanność niektórych jest już śmieszna.A może będziesz sobie zrywał i kupował nowy abonament co miesiąc po co czekać tak długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to umowę można zerwać zawsze gdy jakoś kanał odchodzi z oferty, nie ważne czy to wina Cyfry czy nadawcy tego kanały, bo kończy działalność na terenie danego kraju, nie jestem pewny tej informacji, ale taką ktoś kiedyś podawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że też na to nie wpadłem. Jak zniknie kanał to JEST podstawa do zerwania umowy. Kanały są wymienione w załączniku do regulaminu, a gdy ten się zmienia to można zerwać umowę.

Skoro w Polsacie są takie zapisy (wg mnie niezgodne z prawem konsumenta) to tym bardziej świadczy o tym że to badziewiasta platforma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli kanał zakończył nadawanie- to wtedy nie ma mozliwosci rezygnacji z abonamentu powołujac sie na znikniecie bbc prime- poprostu go njie ma juz- nadawca zaprzestał produkcji tego kanału- co innego gdyby ten kanał dalej nadawał a platforma by go wyrzucila ze swojej listy- wtedy mamy prawo do zerwania umowy z winy operatora. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzilem dokladnie regulami i kazdy ma prawo do odstapienia od umowy z zachowaniem 3 miesiecznego okresu wypowiedzenia:

cytat z regulaminu: § 1. Operator CYFRY+ z ważnych przyczyn prawnych, technicznych, organizacyjnych lub ekonomicznych może wprowadzić zmiany liczby i rodzaju programów wchodzących w skład poszczególnych Pakietów wymienionych w Załącznikach do Umowy. Wyżej wymienione zmiany – wynikające z faktu zaistnienia okoliczności leżących poza kontrolą Operatora CYFRY+, uznawane za siłę wyższą, zastąpienia danego Programu Programem o porównywalnej tematyce, rezygnacji z danego Programu z uwagi na jego niską oglądalność, zaprzestania nadawania Programu z przyczyn obciążających jego nadawcę lub z przyczyn wywołanych decyzją właściwego organu władzy państwowej, orzeczeniem sądu lub innego właściwego organu - uprawniają Abonenta do rozwiązania 5

Umowy w drodze pisemnego oświadczenia w terminie 3 miesięcy kalendarzowych od daty wprowadzenia takich zmian/zmiany ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego, w którym oświadczenie to dotarło do Operatora CYFRY+, o ile takie zmiany/zmiana nie zostały wprowadzone do Regulaminu/Umowy w trybie art. 15 § 8 Regulaminu.

 

 

8. Zmiany Regulaminu/Umowy wydane w czasie trwania Umowy będą wiązały Abonenta, jeżeli ich treść zostanie mu doręczona, a Abonent nie wypowie Umowy w terminie 14 dni od daty ich doręczenia Abonentowi. W wypadku wypowiedzenia Umowy w powyższym trybie Umowa ulega rozwiązaniu z ostatnim dniem obowiązywania Regulaminu w brzmieniu przed dokonanymi zmianami. Niezależnie od doręczenia Regulaminu Abonentowi, Regulamin oraz wszelkie zmiany do Regulaminu dostępne będą w siedzibie Operatora CYFRY+ oraz u Autoryzowanych Dystrybutorów.

 

i mysle ze wszystko mamy jasne .pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam słyszałem dzis w radiu że świąteczna promocja kończy się w poniedziałek i moje pytanie z tym związane czy to już ostatnia promocja w tym roku czy może jest planowane jeszcze jakies ulepszenie oferty np. oferta sylwestrowa lub coś w podobnym stylu wie może ktoś coś więcej na ten temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...