Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej - mam takie pytanie, czy biorac pod uwage ze mam cyfre juz ponad 12 miesiecy (czyli umowe na czas nieoznaczony) gdy zacznie sie nowa promocja moge zadzwonic do boku i powiedziec ze chcialbym przedluzyc umowe na najblizsze 12 miesiecy na warunkach nowej promocji ? czy moze bede musial wypowiedziec umowe (3 miesiace) i zawrzec nowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej - mam takie pytanie, czy biorac pod uwage ze mam cyfre juz ponad 12 miesiecy (czyli umowe na czas nieoznaczony) gdy zacznie sie nowa promocja moge zadzwonic do boku i powiedziec ze chcialbym przedluzyc umowe na najblizsze 12 miesiecy na warunkach nowej promocji ? czy moze bede musial wypowiedziec umowe (3 miesiace) i zawrzec nowa?

 

Tak prosto tego załatwić chyba ci się nie uda. Napisz pismo, ze rezygnujesz. Wtedy powinni zadzwonić z jakąś ofertą specjalną. Nie musi się ona jednak pokrywać z obecnie obowiązującą i raczej nie dostaniesz nowego dekodera w promocyjnej cenie ewentualnie zniżkę na abonament. Doświadczenie kolegów z forum (i moje :wink: ) mówi, że najlepiej się wychodzi zrywając starą i podpisując nową umowę. Minusem jest tutaj cały korowód z tym związany :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej - mam takie pytanie, czy biorac pod uwage ze mam cyfre juz ponad 12 miesiecy (czyli umowe na czas nieoznaczony) gdy zacznie sie nowa promocja moge zadzwonic do boku i powiedziec ze chcialbym przedluzyc umowe na najblizsze 12 miesiecy na warunkach nowej promocji ? czy moze bede musial wypowiedziec umowe (3 miesiace) i zawrzec nowa?

Tak jak koledzy napisali najlepiej zerwac umowe i czekac na kontakt ze strony Cyfry+. Roznie z tym bywa czasami przedstawiaja lepsza oferte niz obecna dla nowych klientow. Nalezy sledzic promocje dla nowych klientow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto jak się ma przedstawiać nowa oferta C+wg SKYsunSAT :Platforma cyfrowa CYFRA+ wprowadza nowy pakiet Podstawowy, który zastąpi dotychczasowy Tematyczny. Bez zmian pozostają najczęściej wybierane przez klientów pakiety Komfortowy i Prestiżowy, zamiast Startowego zaś pojawia się oferta Powitalna. Odświeżone pakiety dostępne będą dla nowych klientów od 9 marca, a dla obecnych abonentów – od maja.

 

 

Nowy pakiet Podstawowy w cenie 38 zł miesięcznie zawiera 43 kanały telewizyjne (11 ogólnopolskich, 9 informacyjnych, 15 rozrywkowych, po 2 dokumentalne, dziecięce, sportowe i filmowe, m.in. ale kino!, Hallmark, Discovery, MiniMini i Eurosport), 13 radiowych, kanały audio, serwisy interaktywne oraz dostęp do kilkuset kanałów niekodowanych w oryginalnych wersjach językowych. Do pakietu Podstawowego można dobrać opcje dodatkowe, w tym również premium (CANAL+ i HBO). Dzięki takiej konstrukcji oferty kanały premium są dostępne w CYFRZE+ już w ramach miesięcznej opłaty abonamentowej od 67 zł (dotychczas 76 zł).

 

Najchętniej wybierane przez abonentów pakiety Komfortowy i Prestiżowy dostępne są bez zmian: Komfortowy w cenie 58 zł miesięcznie (57 kanałów telewizyjnych, 13 radiowych, kanały audio, serwisy interaktywne oraz kilkaset kanałów niekodowanych), Prestiżowy w cenie 145 zł miesięcznie, w tym oferty premium CANAL+ i HBO (74 kanały telewizyjne, 13 radiowych, kanały audio, serwisy interaktywne oraz kilkaset kanałów niekodowanych).

 

Dotychczasową ofertę Startową zastąpi oferta Powitalna o zawężonej liście programów (27 kanałów w cenie 18 zł miesięcznie) przygotowana z myślą o osobach, które dopiero zaczynają korzystać z telewizji cyfrowej i chcą poznać jej zalety za minimalną opłatą zanim zdecydują się na docelowy pakiet. Do oferty Powitalnej można dołączyć jedną opcję dodatkową, z wyłączeniem opcji premium.

 

”Przy konstruowaniu nowych pakietów wzięliśmy pod uwagę przede wszystkim to, aby nasi abonenci mogli elastycznie dokonywać wyboru oferty telewizyjnej, bardziej zróżnicowanej pod względem programowym i cenowym. Z prowadzonych przez nas badań wynika, że taka struktura pakietów lepiej odpowiada obecnym potrzebom nowych klientów, którzy dzięki modyfikacji zyskują m.in. szerszy dostęp do atrakcyjnych opcji premium” – powiedział Jacques Aymar de Roquefeuil, Dyrektor zarządzający CANAL+ Cyfrowy, operatora CYFRY+.

 

Obecni abonenci mogą korzystać nadal z dotychczasowych pakietów lub – począwszy od maja – z nowej oferty.

 

W ramach specjalnej wiosennej promocji CYFRA+ proponuje abonament Prestiżowy i Komfortowy oraz opcje dodatkowe o 20% taniej do 6 miesięcy. Klienci wybierać mogą spośród 4 modeli dekoderów, w tym również dostosowanego do odbioru transmisji High Definition.

Komentarze (0)

Autor: Tomasz Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas jest promocja BP i Cyfry+. Pakiet prestiżowy 1446 zł za 12 miesięcy z wynajmem dekodera i anteną graitis. Aktywacja gratis. Czyli komfortowy po 120,50 miesięcznie. Niestety płatny z góry. A tak przy okazji - pierwszy miesiąc (13-ty) gratis :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas jest promocja BP i Cyfry+. Pakiet prestiżowy 1446 zł za 12 miesięcy z wynajmem dekodera i anteną graitis. Aktywacja gratis. Czyli komfortowy po 120,50 miesięcznie. Niestety płatny z góry. A tak przy okazji - pierwszy miesiąc (13-ty) gratis :?:

Zawszę, właśnie z takiej promocji, przez wiele lat korzystałem.

I anten z C+ miałem kupę i jeszcze jedną orginalnie zapakowaną mam w piwnicy, tak sobie na pamiątkę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Te pakiety sa glownie dla nowych abonentow. Ogolnie sa ubozsze i jesli ktos sie na nie skusi to tylko osoby nie majace pojecia o platformach i tv-sat. Kazdy kto nieco zna rynek wezmie sobie Mini w CP zamiast tego ich powitalnego. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przecież pakiet PODSTAWOWY to jest dokładnie to samo co TEMATYCZNY :D ale kosztuje 9 zł mniej 8)

 

To już jest lepsza oferta dla tych co chą mieć np C+, przedtem musieli płacić 47 + 29 a teraz 38 + 29 :)

 

Konkurencja zmusiła do obniżki ceny pakietu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...