Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Każdy dekoder C+ odbiera kanały FTA z satelity na nieaktywnej karcie, nie działają tylko kanały DVB-T w przypadku Philipsa 6201 :D Natomiast Strong 6860 jako jedyny działa i odbiera kanały FTA bez żadnej karty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie można po zakończeniu umowy korzystać z DVB-T, ponieważ dekoder nie działa bez karty, którą po zakończeniu umowy musisz bezzwłocznie oddać.

 

To wezme chyba tnk z DVBT.

 

Zalezy mi na DVBT bo mam telewizory lcd bez dvbt i myslałem że po zakończeniu umowy bedę mógł użyc tych tunerów jako tunerów dvbt.

Jekieś innej karty nie dasię uzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 27 do 31 grudnia w naszym sklepie następujące dodatkowe rabaty do obecnej promocji:

 

- przy zakupie pakietu SD antena 60 cm gratis lub przy zakupie pakietu SD bez anteny dekodery Pace SD, Thomson SD za 1 zł

 

- przy zakupie pakietu HD do wyboru jedna z opcji z rabatem -50% : aktywacja dekoderów HD i PVR - 49 zł lub antena 80 cm Twin za 49 zł

 

;-)

 

Możesz jaśniej? Każdy dystrybutor tak ma czy tylko Ty? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem zainteresowany podpisaniem umowy na pakiet Optimum z Multiroomem. W związku z tym mam kilka pytań :) Czy mogę kupić od Cyfry antenę z konwerterem twin? Czy przy podpisaniu umowy na 19 miesiący 50% abonamentu płacę przez 10 miesiąc i MR kosztuje 7,50/miesiąc (na stronie Cyfry znalazłem tylko ceny przy umowie na 25 m-cy)? Jeżeli podpisałbym umowę na 19 m-cy to po okresie jej trwanie ile kosztowałby MR?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...