Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@gaalo - Za jakie nic??? O czym Ty mówisz w ogóle? Dlaczego uważasz że za NIC? Powiedz mi gdzie masz lepszą ofertę sportową lub dokumentalną? Otóż nigdzie. Filmowa ostatnio trochę kuleje, ale i tak jest lepsza niż np w CP.

 

Na prawdziwe promocje poczekałbym do grudnia, na pewno będą przed świętami lepsze niż te z listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wejścia Polsatów mamy we wrześniu i październiku sprzedaż dużo większą niż w tym sammym okresie rok temu :-)

 

Tiaa... Sky by wszedł żeby rozdawać innym bo oni bogaci i będą innym coś fundować bo przecież w GB to się dziela swoim bogactwem ;-)

 

Mozecie kilometrami pisac, że Polsaty to badziewie, zero ambitnych programów itd. a wprowadzenie ich to był strzał w dziesiatke i mocno podbiło zainteresowanie C+ :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem wcześniej że na takie promo jak rok temu nie macie co liczyć :( Doszło trochę kanałów bez zwiększenia ceny pakietów, koszty licencyjne zakupu kanałów wzrosły więc rozdawnictwa PVR za 0 zł i Optimum z C+ za 50 zł to nie będzie

 

Aż trudno uwieżyć przy obecnych promocjach, że za to co mam płacę 44zł :!: przez cały aneks do końca czerwca 2011. Coś czuję, że to już będzie koniec z Cyfrą+. :(

 

Jestem w szoku, jeśli idzie o listopadową promocję Cyfry+.

 

Skoro opcja C+Sport kosztuje 24,90zł, a cały Canal+ 34,90zł, to nie dziwota, że mamy od dłuższego czasu kiepskie filmy.

 

A Segem HD, to chyba reakcja na super dekoder Sagem SD (ten co za grosz był) :lol2:

Ale podobno będzie miał aktywny port USB na dysk zewnętrzany :).

 

Aktywacja HD i PVR 99zł ??? Jeśli tak - porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No był to dobry ruch, Polsat teraz sie po głowie drapie - ale przynajmniej teraz hd wprowadzaja na całego za małą w sumie kasę 39,90 gdzie są nawet jakieś dla dzieci programy. Nie wiem czemu w kompakcie nie ma Cartoon N? to rarytas jakiś? Natomiast ten pakiet canal sport mnie wnerwił bo dalej żeby oglądać film musze bulić za sport. No nic czas na kolejny telefon, wymówienie opcji i kolejny rabat 50% i tak w kółko do znudzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw chcieliście rozdzielenia C+, teraz jak to nastąpiło, to lament, ze drogo. Czego Wy się spodziewaliście? Mysleliście, ze Pakiet C+, to będzie połowa ceny całośći? BZDURA. Wiadomo było, że będzie tak, aby bardziej opłacalny był cały pakiet C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt rok temu były lepsze promocje. Porównanie dla podobnej długości umowy

 

Rok temu:

- umowa 18 miesięcy

- wszystkie pakiety na 11 miesięcy z rabatem 50 proc.

- opcje premium CANAL+ na 9 miesięcy z rabatem 100 proc

- HBO i CINEMAX na 5 miesięcy z rabatem 100 proc

- opcje HD na 18 miesięcy z rabatem 100 proc

- HBO Digital - 5 miesięcy z rabatem 100 proc

- bezpłatne HD i PVR

- canal+ 29,90 zł

 

Dziś:

- umowa 19 miesięcy

- tylko prestiż na 11miesiący z 50% zniżką, pozostałe pakiety 7 lub 9 miesięcy zniżki

- Canal+ z rabatem 50% przez okres 8 miesięcy

- HBO dostępne z rabatem 50% przez okres 8 miesięcy( nie wiem co z Cinemaxem)

- HBO On Demand do 4 miesięcy gratis

- brak bezpłatnego HD i PVR

- canal+ 34,90 zł

 

Dodatkowo około 12 listopada ubiegłego roku, weszła promo z telewizorem. Nie chce mi się wierzyć, że w grudniu cyfra tylko wydłuży rabat na pakiety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że w grudniu coś ulepszą jeszcze.Już nie jest tak drogo ale jeszcze mogłoby być lepiej.Rabat na pierwsze miesiące fajnie,ale umowa jest na 19... i potem już nie jest tak wesoło.Zawyżone ceny sprawiają że ludzie myślą że mają jakieś super promocje.20zł za dwa kanały sportowe głównie weekendowe to drogo.Powinien być do tego Eurosport2 jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sagem HD? To chyba jednak wykupię tego Phila HD :lol2:. Dalej za 249 zł dla starych abonentów i 99+99 dla nowych?

Sport od filmu rozdzielili ale odwrotnie nie? :lol2:

 

 

andyg jezeli jestem juz w cyfrze plus to czy moge zakupic sobie philipsa hd jako drugi dekoder??? za 249? czy musiałbym oddac terazniejszy pvr i dopiero wtedy kupic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw chcieliście rozdzielenia C+, teraz jak to nastąpiło, to lament, ze drogo. Czego Wy się spodziewaliście? Mysleliście, ze Pakiet C+, to będzie połowa ceny całośći? BZDURA. Wiadomo było, że będzie tak, aby bardziej opłacalny był cały pakiet C+.

Widzisz jakieś rozdzielenie bo ja nie do końca:-). Nie widzę nadal możliwości zakupu wyłącznie oferty filmowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw chcieliście rozdzielenia C+, teraz jak to nastąpiło, to lament, ze drogo. Czego Wy się spodziewaliście? Mysleliście, ze Pakiet C+, to będzie połowa ceny całośći? BZDURA. Wiadomo było, że będzie tak, aby bardziej opłacalny był cały pakiet C+.

Pawop czy Ty jesteś pracownikiem C+? Jeżeli tak, to doskonale zdajesz sobię sprawe że cena za taką ofertę to nawet w skali europejskiej jest szokująca, a przecież żyjemy, pracujemy w Polsce. Przynajmniej ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wejścia Polsatów mamy we wrześniu i październiku sprzedaż dużo większą niż w tym sammym okresie rok temu :-)

 

Tiaa... Sky by wszedł żeby rozdawać innym bo oni bogaci i będą innym coś fundować bo przecież w GB to się dziela swoim bogactwem ;-)

 

Mozecie kilometrami pisac, że Polsaty to badziewie, zero ambitnych programów itd. a wprowadzenie ich to był strzał w dziesiatke i mocno podbiło zainteresowanie C+ :-)

 

Żartujesz z tą sprzedażą, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sagem HD będzie sparowany z kartą...

...sparowany w ten sposób, że będzie działał tylko z kartą z umowy, natomiast sama karta będzie działać na każdym dekoderze.

Taki manewr, żeby nie wyłudzali sprzętu "na słupa".

Czyli ten Sagem od początku nie będzie działał ze spliterami? A co jeśli będzie się miało jeszcze starą kartę C+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja ważna od 03 listopada 2010

Dla klientów nie zainteresowanych kanałami HD pakiety:

Start- 10zł miesięcznie do końca września 2011. Od 1 października 2011 tylko 19zł 90gr

Kompakt- 21zł 45gr do końca czerwca 2011. Od 1 lipca 42zł 90gr

Optimum- 31zł 95gr do końca sierpnia 2011. Od 1 września 63zł 90gr

Specjalna oferta na NOWĄ Opcję CANAL+ SPORT tylko 9zł 95gr do końca lipca 2011.

Dekodery CYFRY+ tylko za 1zł. HIT CENOWY !!!

 

Dla klientów zainteresowanych kanałami HD pakiety:

Kompakt HD 27zł 45 gr do końca czerwca 2011. Od 1 lipca 54zł 90gr

Optimum HD 42zł45gr do końca sierpnia 2011. Od 1 września 84zł 90gr

Specjalna oferta na CANAL+ HD- tylko 14zł95gr do końca września 2011. Od 1 maja 29zł 90gr

Wynajem dekodera Philips PVR z dyskiem 500GB 10zł/m-c przez 9 miesięcy lub:

Sprzedaż dekoderów PHILIPS HD model DSR 6201 za 99zł. HIT CENOWY !!!!

 

Multiroom w cenie 7zł 50gr do końca października 2011. Kolejne 8 miesięcy 15zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda, pisze taniej przez 19 miesięcy, a chodzi o to, że jeżeli zobowiążesz się do posiadania opcji dodatkowej przez całą umowę (czyli 19 miesięcy) to jej cena jest niższa niż bez tego zobowiązania.

Bardziej chciałem zwrócić uwagę na te 50%,co do reszty to masz rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...