Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W cyfrze widzę, inaczej niż w Polsacie warunki przedłużeniowe są dobre, ale skolei obecne promocje słabe :( 20zł za PACE PVR na mies to masakra. Jeszcze 10 byłbym w stanie dać. Czekam na jakąś promocję Komfortowego w niższej cenie przez cały okres umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyli wam już dodatkowe kanały? U mnie wciąż pisze, że są zakodowane... Czy trzeba coś zrobić - np. zrestartować odbiornik... A może spokojne czekać na swoją kolej ;-)

 

U mnie do tej pory jeszcze nie włączyli. Reaktywacja karty za pośrednictwem ICA nic nie dała, jak również przesyłanie uprawnień wykonane w asyście konsultanta z Działu Obsługi Abonenta. W następnej kolejności przeprowadziłem rozmowę z pracownikiem Działu Technicznego, który poinformował mnie, że przez 24 godziny będzie przesyłał mi "mocniejsze" uprawnienia, żeby karta je zapisała. Pomimo upływu 2 godzin nic się nie zmieniło. Powiem tylko, że w przeszłości nie miałem tego rodzaju problemów z przesyłaniem uprawnień, a w przypadku zamawiania różnych opcji sygnał pojawiał się w ciągu kilku sekund. Posiadam dekoder Pace 2221.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą promocją którą cyfra wprowadziła teraz a mianowicie odkodowanie paczki TVN-ów cyfra się powtarza.. W tamtym roku o ile dobrze pamiętam cyfra też odkodowała kanały TVN-u ale bez TVN CNBC Biznes... Może teraz zrobi jakąś małą promocje dla abonentów posiadających wyższy pakiet :) Pamiętam że kiedyś była taka promocja że do każdego pakietu na okres jakiegoś okresu czasu były dodawane kanały z wyższego pakietu teraz by się coś takiego przydało... :) a zwłaszcza teraz gdy pogoda jest jaka jest czyli fatalna :/

 

@cyfer a spróbuj reaktywować kartę przez ICA może coś pomoże.. Ale w sumie jeśli już dzwoniłeś to raczej nic to nie da.. Więc pozostaje tylko jedno.. Cierpliwość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą promocją którą cyfra wprowadziła teraz a mianowicie odkodowanie paczki TVN-ów cyfra się powtarza.. W tamtym roku o ile dobrze pamiętam cyfra też odkodowała kanały TVN-u ale bez TVN CNBC Biznes... Może teraz zrobi jakąś małą promocje dla abonentów posiadających wyższy pakiet :) Pamiętam że kiedyś była taka promocja że do każdego pakietu na okres jakiegoś okresu czasu były dodawane kanały z wyższego pakietu teraz by się coś takiego przydało... :) a zwłaszcza teraz gdy pogoda jest jaka jest czyli fatalna :/

 

W ubiegłym roku, gdy korzystałem z pakietu podstawowego +, w miesiącu czerwcu miałem aktywne kanały z komfortowego +.

 

Jeśli chodzi o paczkę TVN, to w moim przypadku nadal pozostaje nieaktywna - Taiszo, Twoja metoda niestety nie przyniosła oczekiwanego rezultatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację cyfra musi coś wymyślić żeby utrzymać starych i przyciągnąć nowych abonentów... Bo już L.Angielska i National Geo nie wystarcza.. I moim zdaniem niech cyfra nie kombinuje z 3D tylko niech się skupi na poprawieniu jakości HD.. Słuchając ludzi i przeglądając fora to podobno ta wersja HD nie jest zachwycająca (to wywnioskowałem bo sam nie mam HD). No i ceny cyfra musi coś zrobić z nimi ponieważ opcje dodatkowe są drogie ;/ Za canal+ nie powinni brać aż 29,90zł/mies za tą opcje max. powinno wynosić 19,90zł/mies no i wynajem dekodera PVR HD 20zł/mies powinno spaść do 10-15zł.Rozpisałem się ale moim zdaniem cyfra już trochę odpada z gry takie wydarzenia jak Liga Mistrzów, F1 czy ważne wydarzenia sportowe nie koniecznie z polski ale i z zagranicy cyfrze przepadają a w innych stacjach (CP i n) są. Kończę bo nie o to w tym dziale chodzi a ja nie chce dostać ostrzeżenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale HBO jest niezależną wytwórnią a Canal+ jest programem Cyfry więc cyfra może bardziej elastycznie dawać go do pakietów za free albo za jakąś opłatą a z HBO wątpię... Ma ktoś z was HBO za free na okres całej umowy? Chyba nie albo jak ma to mało osób...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Robertosn

Nie wiem czy właściwie odczytuję Twoje intencje (poza tym nie widziałem tych reklam Polsatu), ale z tego co się orientuję to 56 meczów z 64 ma być emitowanych na żywo na ogólnodostępnych we wszystkich platformach kanałach tj. TVP1 i TVP2 („na żywo” w telewizji publicznej nie zostaną pokazane jedynie spotkania ostatniej kolejki fazy grupowej w każdej z 8 grup, z uwagi na ich równoczesne rozgrywanie). Chyba, że ktoś lubi studia meczowe, powtórki itp. Dla mnie osobiście to strata czasu i jakoś nie będzie mi tego brakować, ale oczywiście to kwestia gustu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę na promocyjnych warunkach podpisywałem w listopadzie 2009 (24 miesiące komfort + c+hbo , multiroom , hd , tv itd) posiadam opcję HBO Digital , na którą rabat 100% kończy się wraz z końcem maja , moje pytanie , czy mogę normalnie bez żadnych konsekwencji wyłączyć te opcje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...