Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pawcho fanatyku Cyfry,maksymalny pakiet Canalsat fr.Właściciel naszej Cyfry kosztuje teraz na promocji 35 Euro,tu masz link do sprawdzenia oferty kanałowej. http://www.satbeams.com/channels?position=19&pkg=110 ,a zobacz jaka oferta kanałów trzy razy tyle a cena raptem 125zł,tyle co nasz prestiżowy.Dorabiają się na głupich Polakach i tyle,ale na to nie mamy wpływu.Tak więc nie wychwalaj jaka to Cyfra cudowna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boże amaś, co ty z tym boomerangiem, podłącz se kablówkę albo załóż 'n jak ci tak bardzo go brak. prawdą to, że oferta cyfry dla dzieciaków jest raczej uboga w porównaniu z innymi operatorami, ale nie jest to priorytet. canalsat mógłby sobie nawet mieć francuską wersję polsatu gdyby taka istniała, polska to polska i tutejsze negocjacje/umowy na wyłączoność/ustalenia wewnętrzne operatorów są zależne praktycznie tylko od nich samych. kropka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście lepsza ale nie rozumiem tego Canalsat France główny odział Canal+ ma Boomerang Cyfra+ nie przecież nie ma wyłączności co za polityka wytłumaczy mi to ktoś :(

 

CanalSat to CanalSat, Cyfra to Cyfra. Dwie różne firmy na dwóch różnych rynkach. Takie pytanie jak dlaczego Canal + France ma Lige Mistrzów a polski nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to można ze wszystkim dlaczego oni mają to a inni tamto. francuski oddział jest lepszy ale w USA maja jeszcze lepiej a pewnie w Japoni też nie narzekają. Mamy to co mamy i na mój oczywiście obiektywny gust cyfra ma najlepszą ofertę programową na dzisiaj. Owszerm można powiedzieć, że z nas zdzierają i to w pewnym sensie też prawda. Tylko niestety zdzierają z nas wszędzie - benzyna cena jak na zachodzie , pensja wschodnia ,ubrania droższe-/ w USA spodnie jeans 20 dolców w u nas 300zł/ i tak mozna by wymieniać tylko co to zmieni. Jakby wszędzie były te same programy i kanały filmowe i prawa do transmisji sportowych to na [beep]ę 3 platformy czy nawet 4. Tak mamy wybór i konkurencję, a jak kogoś stać i ma czas to kupuje 2 czy 3 platformy/ i takich osób też jest sporo/ i ma wszystko. Lub mógł się uczyć jężyków i mieć SKY :smile: .

Jakoś w centrach handlowych po promocjach czy wyprzedażach nie jęczycie ,że się skończyły a wy chcecie żeby jeszcze trwały. Też bym wolał żeby promo. grudniowe dalej trwały ale niestety musiałem skorzystać z aktualnej albo zrezygnować i co dalej ?? Podpisać z CP na 3 lata jak dla mnie parodia. Poza tym 10 czy 20 zł różnicy- czy to aż taka wielka kasa. Podejrzewam, że sporo forumowiczów pali i jest to raptem 2 paczki papierosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zupełności się zgadzam,Nie po to któraś firma pcha się do Polski by pokazać charakter jak na zachodzie tylko po to by zarobić,np byłem w UK i w Tesco można było zarobić 1500Funtów.A w Polsce szkoda gadać,Kto widział Zachód powie o Polskiej polityce nie cenzuralne słowa.Ale to się nigdy nie zmieni,nawet kasę naszej Polskiej Platformy zacny Pan S ulokował na Cyprze.Co do Brytyjczyków to Polacy są wręcz dobrzy,tam ludzie nie skąpią kasy ino na samochody.O 10 penów cię zwyzywa.

 

Amaś 1990 tak Boomerang by się przydał kanał prezentuje Kreskówki Wytwórni Hanna Barbera,kanał idealny dla młodszych i starszych którzy chcą sobie przypomnieć kreskówki z dzieciństwa.

Jest w ofercie Cyfrowego Polsatu i N a co za tym idzie to Cyfra jakby chciała to by go mogła dodać ale np:kwota 0,5-1zł od abonenta jest dla niej nie opłacalna.Platforma to jest biznes a nasze zdanie to mają w czterech literach,taka prawda jest niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam o przyszłych promocjach czy ofertach, aż boję sie o czerwiec. Wtedy kończy mi się umowa. Jak tak dalej będzie szło to pewnie zrezygnuje z Cyfry na rzecz CP. No chyba że jest dość duża liczba osób - abonentów - którym w tym czasie kończy się umowa. Może się obudzą i zobaczą, że Bożym Narodzeniem człowiek ciągle nie żyje.

No ale to dopiero w czerwcu. Jeszcze tli się nadzieja na coś dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nin na nową lepszą promocje nie ma co liczyć do Listopada/Grudnia tak dystrybutor mi powiedział ,co do przedłużajacych jest szansa ale lepszej oferty niż teraz jest dla nowych to w czerwcu nie dostaniesz.Biznes i Biznes platform jak z umowami na 13 miechów byś nie rozwiązał umowy i płacił standardowo.A mogło by być 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wydaje mi się, że raczej lepszych ofert promo. nie będzie przez najbliższe miechy. czytając posty wydaje mi się, że można sporo ugrać indywidualnie w czasie rozmowy z konsultantem ale to też totolotek.Żadne płacze na forum nie pomogą i było na temat - drożej, taniej tyle setek postów,że naprawdę nie ma sensu wałkować tego dalej.

A ja Ci powtarzam, że to kwestia tygodni kiedy cyfra będzie musiała obniżyć ceny i cos z tym zrobic < pakiet eN z kanałami HD jest już za 48 zł i przestańcie mi tu pisac o extraklasie, że enka jej nie ma itd .

Nie sposób konkurować jeśli same kanały HD - 8 - ma się w tym przypadku za 26 zł . Tysiące ludzi wybiera TV nie dla sportu tylko dla Discovery, National G. i bajek tym bardziej że kupa sportu jest na Eurosport , nsport i tvpSport i innych. Liczy się cena i tyle zresztą cyfra dobrze o tym wie, dlatego na promocje eNki, cyfra zaatakowała w TV pakietem "niby za 34,90 masz cyfre " tylko szkoda że tam nie dodają że bez Discovery , NG i wielu, wielu innych programów < goły pakiet z C+ za 35 zeta > . :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież zatrzymanie "starego" klienta kosztuje zdecydowanie mniej niż pozyskanie nowego.

Zauważ, że nie wszyscy niezadowoleni klienci odchodzą. Dlatego stawia się na nowych abonentów, bo to oni niedługo będą po promocji i część z nich zostanie płacąc wyższy abonament. Prawda jest taka, że część promocji jest poniżej kosztów i normalne jest, że są na pozyskanie klientów. A zaczną być opłacalni dla spółki po okresie niższych opłat, albo po przejściu na czas nieokreślony. I po to są 3 miesiące wypowiedzenia w umowie na czas nieokreślony, aby nie można było skorzystać z promocji dla nowych abonentów i aby jak najdłużej trzymać klienta. To nic dziwnego. Normalne zachowanie inteligentnych ludzi potrafiących zarządzać. Zrozumcie, że nie można mieć najlepszych kanałów i płacić najmniej, a najlepiej mając nieustającą promocję i dekoder HD z PVR za 1zł. Z taką polityką oglądalibyście polsat z wiecznymi reklamami i Kevina przez cały rok, a nie tylko w wigilię, bo najlepsze platformy zbankrutowałyby.

 

A zamiast narzekać na Cyfrę, możecie podpisać umowę z innym operatorem. Przecież nikt Wam nie każe mieć Cyfry. Pewnie, że byłoby fajnie mieć bez opłaty dekoder HD i wszystkie kanały HD w abo, ale macie najlepsze ligi europejskie w piłkę kopaną, NBA, najlepsze filmy na C+ i wiele kanałów autorskich jak Ale kino! czy minimini. Zawsze możecie wybrać Polsat Film czy nFilm, ale mieć F1 lub wiele kanałów HD. Każda platforma jest inna i każda stara się celować w innych klientów, aby istnieć na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80 procent Polskich Facetów i 30% kobiet interesuje się piłką nożną.A liga Polska,Włoska,Angielska,Hiszpańska,jest tylko na Canal+ sport .Po za tym Bary Cyfrę dla Piłki kupują a tam nie jest ważna.A jeszcze wypowiedz prezesa ze chcą być liderem nie w ilości abonentów ale w przychodzie z jednego abonenta,byłem trzy razy abonentem Cyfry.Promocje sensowne to tylko w Grudniu.No i co z tego z N będzie miała tyle samo abonentów.Jak zysk Firmy będzie mniejszy od Cyfry,Biznes rządzi.

 

Stasio i Jasio w moim przypadku miałem stronga to Cyfra nie dopłacała ale ja słono płaciłem,nie ma czegoś takiego w platformach jak robić promocje i do niej dopłacać.Koszta są skalkulowane czy masz dostęp do kanałów HD jak i dekodera czy nie to i tak za taką promocje płacisz.Dlaczego były TV za 1zł,bo firma LG i Cyfra współpracują ze sobą.Oferta była znacznie gorsza od świątecznego doładowania z Canal+ i Filmbox,kanały HD itp .To nie Supermarket tu nie ma dumpingowych cen.

 

Jedno jest pewna był kiedyś sondaż jaką max kwotę dasz na TV Cyfrową lub kablową lub Telefon GSM itp:Polacy najczęściej wybierali około 50zł

Najlepiej na tym wyszedł Cyfrowy Polsat i Sieci GSM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajki opowiadasz pisząc, że Cyfra dopłaca w trakcie promocji. Zejdź na ziemię.

Mam rozumieć, iż teraz też tak jest ???? - stała opłata przez 18 mies. - zamiast 168,90 ---> 119,90 !

Zapewniam Cię, ze nikt do abo za 119,90 nie dopłaca. Narażanie spółki na straty jest karalne.....

Cyfra plus zarabia na takim abonencie. Ciut mniej - ale moim zdaniem przyzwoicie.

 

Zatrzymanie starego klienta jest bardzo opłacalne. Nie ma kosztów wejścia, itd.

Jest jeszcze jedna stara zasada - zadowolony przyprowadza 4 kolejnych - niezadowolony zabiera ze sobą dziesięciu. Proste i sprawdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierappos dokładnie tak jest,a uczciwi ludzie których Cyfra straszyła komornikami są od dawna w Cyfrowym Polsacie.Była swego czasu afera bo mieli bałagany w papierach,przychodziły po kilku latach papiery ze się nie zapłaciło abonamentu.A kto wyrzucił kwitki to albo zapłacił,albo sprawą się zajmował się kruk.Tacy ludzie chociaż by za 10zł dostali Cyfrę jej nie chcą,błędów przeszłości nie zmażą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mdka - dobre kanały kosztują a wyłączność na dany kanał tym bardziej. Gdzieś czytałem ze 2 miechy temu, że N na wyrwanie cyfrze wytwórni filmowych wydała 10 % swoich zasobów finansowych a to kupa kasy. Więc dlaczego ktos kto płaci więcej za dany pakiet ma mieć takie same kanały jak ktoś kto płaci mniej lub różnica ma ma być na jednym kanale. Sorry niestety wszystko kosztuje. Nawet chcąc przelecieć/ wyrwać/ panienkę musisz też w nią zainwestować-nie chodzi mi tylko o kasę/ no są wyjątki :) /. Ciekawe jakbyś miał przykładowo pakiet prestiżowy to czy krew by Cię nie zalewała,że ktoś ma podstawowy i 95% kanałów jak ty.Oczywiście jeszcze się taki nie narodził coby wszystkim dogodził.Co do zysków cyfra nawet w tej najlepszej grudniowej promocji zarabia na każdym abo. i to sporo. Muszą miec duży zapas kasy z każdego abo. Tym bardziej,że będą dołączać nowe kanały a oplat raczej nie podniosą no chyba, że zrobią osobną opłatę za dany kanał. Zresztą pożyjemy zobaczymy.

 

A tak swoją drogą - ZDROWYCH ,SPOKOJNYCH ŚWIĄT Z RODZINĄ I PRZYJACIÓŁMI DLA WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW - no i jak najmniej TV w te dni. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja życzę zdrowych wesołych świąt,a platformom życzę mniej dbania o własną kieszeń.Więcej promocji ,przynajmniej dwa razy do roku.A najlepiej konsolidacji platform,jak płacić za pełną ofertę to płacić może i więcej ale nie jak za 3 platformy.Na koniec platformą życzę uczciwości do abonentów,nie bierzcie przykładu z Kolegów z nazwy niby obywatelskich :mrgreen: .

 

By rozwiać wasze spory co skłania ludzi do kupna Cyfry,ja sądzę piłka nożna.A jak ktoś mówi ze Canal+ z Filmami,to podaje link z wynikami oglądalności kanałów filmowych http://media2.pl/badania/62983-cyfrowy- ... lmbox.html

 

Wyniki kanałów sportowych http://media2.pl/badania/62976-sport-w- ... sport.html

 

oraz ogólny http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/w- ... -dol-tvp-1

 

dane zamieszczam bo pewnie wiele osób interesuje jaka jest oglądalność stacji.

No i na koniec Cyfra się boi utraty Ekstraklasy http://media2.pl/media/62975-canalplus- ... klase.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajki opowiadasz pisząc, że Cyfra dopłaca w trakcie promocji. Zejdź na ziemię.

Mam rozumieć, iż teraz też tak jest ????

Nigdzie nie napisałem, że teraz tak jest. Teraz jest słaba promocja, bo poprzednie były znaczące i przyciągnęli do siebie część klientów. Po co mają znów schodzić z zysków? To nie miałoby żadnego uzasadnienia biznesowego. Ja zaczynałem umowę od 40. paru złotych. Teraz płacę praktycznie za to samo ponad 70 zł i kończy mi się umowa. Albo ją wypowiem i przejdę do konkurencji, albo będę czekał na grudzień czy listopad. I takich klientów z pewnością jest więcej. Najtrudniej jest złapać klienta stąd mają lepsze promocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasio i Jasio co do kosztów to taki pakiet komfortowy jest,mniej warty niż sam Canal+ Sport(Chodzi mi o wykupienie praw do lig europejskich).Cena produkcji takiego dekodera PACE 500GB w Chinach to około 400-500zł.(a propos nawet jeśli jest ze coś jest wyprodukowane w UE,to zawsze jest tak towar składany w UE ale części z Chin lub tanich krajów azjatyckich).Do tego Opłaty transportu,producenta.

I wychodzi na to ze osoby które narzekają na cenę 20zł za miecha są w błędzie,taki dekoder zwróci się Cyfrze dopiero po około 3 latach.

 

Dla tych co narzekają na N w Promocji Wielka Rewolucja za 48zł N Recorder 250gb jest za 48zł .

czyli niecałe 4zł a w Cyfrze Philips 250gb za 20zł za miesiąc.

 

Ludzie to nie oferta programowa jest aż tak droga to odbiorniki HD oraz HD PVR są drogie i tyle.

 

A i jeszcze jedno żeby mi ktoś nie wyskoczył ze podobny dekoder do Pace 500Gb kosztuje grubo ponad 1000zł.

Jak wiadomo to nie jest rasowy odbiornik satelitarny,jest okrojony z większości funkcji oraz gorsze ma wyposażenie.Sama marża sklepów nie raz sięga 100%.Sam byłem raz zaskoczony jak zobaczyłem fakturę sklepu za TV 32 cale Full HD za 899zł i to markowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By rozwiać wasze spory co skłania ludzi do kupna Cyfry,ja sądzę piłka nożna.A jak ktoś mówi ze Canal+ z Filmami,to podaje link z wynikami oglądalności kanałów filmowych http://media2.pl/badania/62983-cyfrowy- ... lmbox.html

 

Wyniki kanałów sportowych http://media2.pl/badania/62976-sport-w- ... sport.html

 

oraz ogólny http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/w- ... -dol-tvp-1

 

dane zamieszczam bo pewnie wiele osób interesuje jaka jest oglądalność stacji.

No i na koniec Cyfra się boi utraty Ekstraklasy http://media2.pl/media/62975-canalplus- ... klase.html

 

Proszę Cię, nie mów mi że Polsat Film jest lepszy niż Canal+, albo Polsat Sport od Canal+ Sport. Mają większą oglądalność bo więcej abonentów ma CP niż Cyfra i tyle. W kablówkach też w większości wypadków np. Polsat Sport jest bez dodatkowych opłat, a już za Canal+ Sport trzeba płacić dodatkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawcho fanatyku Cyfry,maksymalny pakiet Canalsat fr.Właściciel naszej Cyfry kosztuje teraz na promocji 35 Euro,tu masz link do sprawdzenia oferty kanałowej. http://www.satbeams.com/channels?position=19&pkg=110 ,a zobacz jaka oferta kanałów trzy razy tyle a cena raptem 125zł,tyle co nasz prestiżowy.Dorabiają się na głupich Polakach i tyle,ale na to nie mamy wpływu.Tak więc nie wychwalaj jaka to Cyfra cudowna.

Sprawdziłem w ich konfiguratorze i wyszło, że za pełen pakiet CanalSat (bez FOOT+) wraz z Canal+ zapłacę w promocji 54€/miesiąc przez rok + 6€ miesięcznie za wynajem dekodera (standardowa opłata za ten pakiet 76,90€ czyli wraz z dekoderem ponad 300 zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luki1680 rzeczywiście tak jest,ale niedawno była promocja.To zresztą tak ja u nas cyfra bez promocji jest droga,ale zauważ ze ceny bez promocji mają dwa razy większe.Ale trzy razy tyle kanałów,i koszty transmisji są ogromne.Oraz czterokrotnie większe zarobki.Tylko sobie pomyśl ile dostają dystrybutorzy od abonenta.

 

cyfra.tv o takich stawkach możecie sobie pomarzyć.

Trofik ja tylko pokazałem sondaże ze Canal+ Sport jest znacznie popularniejszy od Canal+ z Filmami.I to tylko chciałem pokazać,reszta dla waszej ciekawości.I cyfrowego Polsatu nie porównuje,oferta sportowa Cyfry jest najlepsza z wszystkich platform.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima z plusem nadal aktualna: potrzeba tylko dowód osobisty i umowę zamawiać trzeba przez telesprzedaż.

 

Właśnie podpisałem umowę na komfortowy z C+ za 49.90 przez 18 miesięcy, lepszej oferty chyba nie ma (jeśli komuś na kanałach HD nie zależy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...