Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak co roku wypowiedziałem umowę. Dzwonił do mnie "pan" z C+ i zapytał, dlaczego chcę rezygnować. Ja mu na to, że mało HD, że chcę do "N" :wink: , i takie tam. No to on przez 10-15 minut opowiadał, jaka ta "N" kiepska i w ogóle. Skończyło się na tym, że zaproponował mi rabat w wysokości 29 zł na pakiet komfortowy z C+ i HBO (czyli powiedzmy HBO gratis) przez 12 miesięcy (czyli 87 zł + 10 dekoder). Poprzednio dali rabat tylko na 6 (sześć) miesięcy. Umowa przedłużona na 12 miesięcy czyli CENY SPADAJĄ!.

Niestety, nie chce dać mi żadnego innego tunera (mam thompsona Ts4P) w wynajem, a kupno - proponował mi ..... mediasata za 99 zł :evil: , ew. philipsa (tego z AC3) za 289 zł.

Na razie się zastanawiam (do 30.03), a potem zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Mam pytanie. Do kiedy trwa ta rzekomo promocja, że cały miesiąc opcji dodatkowej gratis a kolejny już płatny???? Aha, i czy można ile się chce opcji dodatkowych wziąć i jest nadal ze wszystkimi opcjami tak, że pierwszy miesiąc darmo a kolejny płatny? Chyba tak, prawda? Czy jak na razie ona zostanie ta promocja czy jest znany bardziej szczegółowy termin zakończenia się jej?? Proszę o odpowiedź. Mam nadzieję, że zostanie ta promocja przynajmniej do maja. Pozdrawiam :wink::wink:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku wypowiedziałem umowę. Dzwonił do mnie "pan" z C+ i zapytał, dlaczego chcę rezygnować. Ja mu na to, że mało HD, że chcę do "N" :wink: , i takie tam. No to on przez 10-15 minut opowiadał, jaka ta "N" kiepska i w ogóle. Skończyło się na tym, że zaproponował mi rabat w wysokości 29 zł na pakiet komfortowy z C+ i HBO (czyli powiedzmy HBO gratis) przez 12 miesięcy (czyli 87 zł + 10 dekoder). Poprzednio dali rabat tylko na 6 (sześć) miesięcy. Umowa przedłużona na 12 miesięcy czyli CENY SPADAJĄ!.

Niestety, nie chce dać mi żadnego innego tunera (mam thompsona Ts4P) w wynajem, a kupno - proponował mi ..... mediasata za 99 zł :evil: , ew. philipsa (tego z AC3) za 289 zł.

Na razie się zastanawiam (do 30.03), a potem zobaczymy.

radzilbym ci wziasc ta oferte ale o dziwo mi nie zaproponowali zakupu dekodera chociaz nalegalem na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema wzmianki dlatego ze kazdy z takiej promocji sie smieje. Jak bralem 2 lata temu abonament to byla juz lepsza promocja niz teraz a niebylo takiej konkurencji na rynku.

 

To pewnie cisza przed burzą :D

 

Też czakam na poważniejszą promocje C+ bo mam teściom zamiar zmienić CP na C+ ale troche sie spóźnili na tuner za 1zł.

Czekają na okazje zeby sie przesiąść na cyfre ale bez kosztów tj. bez kupowania tunerów itp.

 

Zdążyłem ich już przekonać ale nieco sie spóźniłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema wzmianki dlatego ze kazdy z takiej promocji sie smieje. Jak bralem 2 lata temu abonament to byla juz lepsza promocja niz teraz a niebylo takiej konkurencji na rynku.

 

To pewnie cisza przed burzą :D

 

Też czakam na poważniejszą promocje C+ bo mam teściom zamiar zmienić CP na C+ ale troche sie spóźnili na tuner za 1zł.

Czekają na okazje zeby sie przesiąść na cyfre ale bez kosztów tj. bez kupowania tunerów itp.

 

Zdążyłem ich już przekonać ale nieco sie spóźniłem :D

Tuner jak znajdziesz sklep w ktorym pozostaly jeszcze pojedyncze Mediasaty albo Philpsy mozesz kupic je za 49zl. Niestety tych sklepow jest niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, ze jest to kwestia czasu. Kto wie, czy już w nowej promocji, niezostanie uwzględniona nowa cena - niższa :wink: .

 

coś wtym może być..........jak brałem cyfrę /pakiet startowy dla teściowej/w okresie zaraz po świętach a przed sylwesterm to za tuner philipsa srebny przy umowie 18 miesięcznej płaciłem 99 złotych dlatego teraz te aktualne ceny sa dla mnie kosmiczne.....zaskakuje mnie jeszcze mały wybór tunerów praktycznie 2 modele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...