Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a czy myślicie, że uda się wynegocjować HBO za free na 18 miechów? albo inaczej, za 65-70 zeta uda się wynegocjować komfortowy+ wraz z opcjami C+ i HBO? bo takie warunki chcę postawić i wynegocjować. a jak nie, to wezmę promocyjnie powitalny + C+ za ok. 25zł/mies. i N-kę z HBO za 68zł. przez czystą złośliwość. za te same pieniądze co płacę teraz będę miał to samo, + HBO i masę kanałów w HD i dobry dekoder HD z N-ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy myślicie, że uda się wynegocjować HBO za free na 18 miechów? albo inaczej, za 65-70 zeta uda się wynegocjować komfortowy+ wraz z opcjami C+ i HBO?

 

Na paczkę HBO nie dostaniesz w Cyfrze takiej promocji jak na Canal+, bo to nie są ich autorskie kanały.

pozdrawiam

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mi umowa kończy się 28 lutego, wysłałem im wypowiedzenie i parę dni temu zadzwoniła kobieta i przedstawiła mi umowę na 18miesięcy za 65zł na komfortowy+. Powiedziałem, że to za drogo i zaproponowałem cenę 55zł + orange sport, lecz nie podjeła dyskusji w tym temacie i skończyło się na tym, że mam im oddać kartę po zakończeniu umowy. Chyba będe musiał przeczekać jakoś do Wielkanocy, bo to wydaje mi się sporo za drogo. pójdę jeszcze zobaczyć, co mogą zaproponować mi lokalni dystrybutorzy, bo na kolejny telefon od nich z lepszą ofertą chyba nie mam co liczyć. Już trzy razy tak robiłem i zawsze po wypowiedzeniu otrzymywałe lepszą ofertę, jednak w tym roku lipa moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jemu pewnie chodzi o to, że tak jak i mnie za pakiet komfortowy+ z C+ mu zaproponowali 65 zł/mies. a komfortowy+ faktycznie kosztuje 63,90, ale w obecnej promocji na 18 miechów możesz go mieć za 51 zł/mies. albo 61zł/mies jeśli bierzesz też C+ (za 9,90 zł/mies w promocji). dlatego te 65 zł to kpina.

 

a czy myślicie, że uda się wynegocjować HBO za free na 18 miechów? albo inaczej, za 65-70 zeta uda się wynegocjować komfortowy+ wraz z opcjami C+ i HBO?

 

Na paczkę HBO nie dostaniesz w Cyfrze takiej promocji jak na Canal+, bo to nie są ich autorskie kanały.

pozdrawiam

marcin

w aktualnej promocji, na 18 miesięcy, C+ + HBO kosztują łącznie 34 zł/mies. w Polsacie paczka HBO kosztuje 20 zł, więc i Cyfra mogłaby na tyle spuścić. skoro w promocji dla nowego klienta dają HBO z upustem przez 9 miechów, to dla klienta z 12-letnim stażem upust mógłby być na 18 miesięcy spokojnie. a w ogóle to proponują ludziom komfortowy+ z C+ za 65/mies., a nowy klient w promocji dostaje to za 61zł/mies. to się nazywa dopiero program lojalnościowy :lol2:

podniosę górną granicę do 70 zł (komfortowy+ C+ HBO), a jak nie, to rezygnuję. trzymiesięczny okres wypowiedzenia sprawia, że dociągnę na aktualnym pakiecie do Wielkanocy, a wtedy można się spodziewać promocji u Cyfry, N-ki i CP. a z Cyfry wezmę wtedy w promocji najniższy pakiet i C+. wolę już płacić innemu operatorowi, założę się, że w CP albo N-ce klient z 12-letnim stażem miałby lepsze traktowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staz w Cyfrze niema znaczenia. Chcesz otrzymac dobre warunki to wyslij wypowiedzenie. Wtedy zaczna traktowac Cie powaznie. Ja mam komfortowy+,C+,Hbo, Orange sport płace 73,40zł. Z tym,że odrzuciłem ich dwie pierwsze propozycje bo były smieszne. Musisz tez trafic na dobrego konsultanta bo niektórzy pracownicy Cyfry mineli sie z powołaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jemu pewnie chodzi o to, że tak jak i mnie za pakiet komfortowy+ z C+ mu zaproponowali 65 zł/mies. a komfortowy+ faktycznie kosztuje 63,90, ale w obecnej promocji na 18 miechów możesz go mieć za 51 zł/mies. albo 61zł/mies jeśli bierzesz też C+ (za 9,90 zł/mies w promocji). dlatego te 65 zł to kpina.

 

a czy myślicie, że uda się wynegocjować HBO za free na 18 miechów? albo inaczej, za 65-70 zeta uda się wynegocjować komfortowy+ wraz z opcjami C+ i HBO?

 

Na paczkę HBO nie dostaniesz w Cyfrze takiej promocji jak na Canal+, bo to nie są ich autorskie kanały.

pozdrawiam

marcin

w aktualnej promocji, na 18 miesięcy, C+ + HBO kosztują łącznie 34 zł/mies. w Polsacie paczka HBO kosztuje 20 zł, więc i Cyfra mogłaby na tyle spuścić. skoro w promocji dla nowego klienta dają HBO z upustem przez 9 miechów, to dla klienta z 12-letnim stażem upust mógłby być na 18 miesięcy spokojnie. a w ogóle to proponują ludziom komfortowy+ z C+ za 65/mies., a nowy klient w promocji dostaje to za 61zł/mies. to się nazywa dopiero program lojalnościowy :lol2:

podniosę górną granicę do 70 zł (komfortowy+ C+ HBO), a jak nie, to rezygnuję. trzymiesięczny okres wypowiedzenia sprawia, że dociągnę na aktualnym pakiecie do Wielkanocy, a wtedy można się spodziewać promocji u Cyfry, N-ki i CP. a z Cyfry wezmę wtedy w promocji najniższy pakiet i C+. wolę już płacić innemu operatorowi, założę się, że w CP albo N-ce klient z 12-letnim stażem miałby lepsze traktowanie.

Kolego ma C+ z analogiem od 15 lat , obserwuje rynek / N mam tez od jej poczatku/ nikt dobrze nie traktuje starych abonamentow/mam znajomych z cp / liczą si etylko nowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kajagogoo

Jeśli komuś zależy na hd i pvr, to przedłużając umowę jest już względem lutowej promocji, 43zł do przodu (5xhd - 16,90, C+ HD - 6zł, PVR - 20zł/mies.), zresztą za dekoder nawet SD trzeba w nowej płacić. Możemy się założyć o co chcesz, bo N i CP nie mają czegoś takiego jak dział utrzymania abonenta, więc tam wysyłasz wypowiedzenie i umowa po prostu wygasa i nikt się do Ciebie nie odezwie, dlatego dziwi mnie, że niektórzy, jak do nich dzwonimy z propozycją, mają tupet jeszcze nawciskać obelg i 30min wyzywać od oszustów itd. No ale pewnie nie będzie mi dane tego zrozumieć. Ciężko obdzwonić w kilkadziesiąt osób 1,5mln abonentów informując każdego o promocjach, czego niektórzy oczekują przed zakończeniem umowy, a apogeum końców Okresów Minimalnych sięga ostatnich miesięcy roku i dwóch pierwszych. Trochę wyrozumiałości, własnej inicjatywy (jakoś niektórzy potrafili zadzwonić w grudniu/styczniu na infolinię i zostali przekierowani na antichurn albo do nich oddzwanialiśmy z ofertą) i obie strony będą zadowolone.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szubi

postaram się wywalczyć jak najwięcej, dzięki.

 

@deadprince

kolega wydaje się dobrze zorientowany, więc zapytam: na jakie warunki mogę liczyć?

oferują mi komfortowy z C+ za 65zł, a to samo w promocji mogę mieć teraz za 61zł, więc to nieporozumienie.

za 65zł zgodzę się, jeśli dorzucą w tej cenie jeszcze paczkę HBO, a za 70zł to musieliby dorzucić Orange Sport.

jest taka szansa? w HD nie chcę się obierać, bo i tak nie mam tele z hd, a do tego tuner hd jest wtedy kartą przetargową po stronie Cyfry, a mnie bardziej by zależało na HBO i ewentualnie Orangesport.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, jak mogla Ci zaproponować umowę na komfortowy za 65 jak on normalnie kosztuje 63,90. Coś chyba źle słuchałeś albo źle napisałes

Nic mi się nie przesłyszło, właśnie to mi zaproponowała i ją wyśmiałem, więc kazała mi oddać kartę po zakończeniu umowy i tyle, może okres miała albo co?. Nie wiem, może jeszcze się odezwą, a jak nie to poczekam do Wielkanocy jeśli nie uda mi się wynegocjować czegoś w rozsądnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się kończy umowa z końcem kwietnia. Napisałem, czy mają dla mnie jakieś oferty przedłużenia, to mi odpisali, że może dopiero w marcu albo w kwietniu. Myślę, że to zależy na kogo się trafi. Pewnie jest jakaś minimalna cena/promocja poniżej której nie mogą zejść. Jeżeli złapią klienta na jakiś wyższą cenę, to mają jakąś prowizję od tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kajagogoo

 

W lutym nic lepszego od tego, co dostałeś na pewno nie będzie, a niewykluczone, że pojawią się na przedłużenie takie warianty jak w punktach.

Nie ma żadnej szansy, żeby w tej cenie było HBO, bo jak napisał ktoś wcześniej, nie są to autorskie kanały C+, a prywatny dostawca. Więc postaw się na miejscu HBO - dałbyś swoje kanały za darmo?

Możesz ewentualnie upomnieć się o taki wariant: 18 miesięcy umowa, 11 - 50% pakiet, C+ - 50% całą umowę. Wychodzi średnio ok. 59,5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoniłem i po ptokach.

moja konsultantka okazała się bardzo miłym robotem i na moje argumenty odpowiadała, że mają dla mnie tylko taką promocję - 65 zł za Komfortowy z C+.

ja chciałem za 75 zeta komfortowy + C+ + HBO i podobno tak się nie da. ha ha, skoro sami dają w promocji na 18 miechów:

- HBO za niecałe 24 złote/mies.

- C+ za 9,90 zł/mies

- komfortowy+ za 51,1 zł/mies - co w sumie daje (dla nowego klienta) 85 złotych na miesiąc.

niech mi ktoś powie, że moja propozycja - 75 zł - wygląda nierozsądnie. w normalnym kraju na pewno nie.

I druga rzecz: gotowi są dać ludziom prestiżowy+ za 106 złotych i można jeszcze utargować za free opcje HD i dekoder HD, więc praktycznie rzecz biorąc za 106 zł (116 jeśli uda się stargować dekoder hd tylko na 50%) można mieć pakiet odpowiadający pakietowi prestiżowemu hd i wartemu 169 zł (189 jeśli dodać 20 zł/mies za dekoder). to ogromny upust. oni wychodzą z założenia, że jak mi spuszczą na cenie, to na tym stracą. jeśli mi nie spuszczą na cenie, to ja nie wezmę towaru i oni nie mają zysku. ale brak zysku nie oznacza wcale straty, a nie można stracić czegoś, czego się nie ma!

więc pożegnałem panienkę robot w miłej atmosferze i trudno, w poniedziałek wyślę im rezygnację.

najpewniej poczekam na nowe promocje i wezmę najtańszy pakiet z C+, a do tego coś od konkurencji (może w N będzie znośna promocja). choćby mi przyszło płacić tyle samo ce teraz, to trudno, ale tych pieniędzy już nie będę płacił Cyfrze, z wdzięczności za te 13 lat razem (w canal+ od połowy 1997r.), które nic dla nich nie znaczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ceny 160 - 180 zł to czysty marketing i nie ma co się dawać naciągać. NIKT w tych czasach za nie wiem jakie by nie były full pakiety na naszym rynku nie wyciągnie od klienta 200 zł miesięcznie. Tak było kilka lat wstecz i cyfra trochę tymi rabatami manipuluje. Jak widzę w ICA że mam rabat miesięcznie czasem 130 zł to mnie śmiech zbiera - bo kto niby płaci bez rabatu - wiec działa tu czysta nauka o sprzedawaniu towaru - coś kosztuje 50 zł i się sprzedaje - ale jak podniesiemy cenę do 120 i napiszemy ze rabat wynosi 70 to dopiero sprzedaż wzrośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoniłem i po ptokach.

moja konsultantka okazała się bardzo miłym robotem i na moje argumenty odpowiadała, że mają dla mnie tylko taką promocję - 65 zł za Komfortowy z C+.

ja chciałem za 75 zeta komfortowy + C+ + HBO i podobno tak się nie da. ha ha, skoro sami dają w promocji na 18 miechów:

- HBO za niecałe 24 złote/mies.

- C+ za 9,90 zł/mies

- komfortowy+ za 51,1 zł/mies - co w sumie daje (dla nowego klienta) 85 złotych na miesiąc.

niech mi ktoś powie, że moja propozycja - 75 zł - wygląda nierozsądnie. w normalnym kraju na pewno nie.

I druga rzecz: gotowi są dać ludziom prestiżowy+ za 106 złotych i można jeszcze utargować za free opcje HD i dekoder HD, więc praktycznie rzecz biorąc za 106 zł (116 jeśli uda się stargować dekoder hd tylko na 50%) można mieć pakiet odpowiadający pakietowi prestiżowemu hd i wartemu 169 zł (189 jeśli dodać 20 zł/mies za dekoder). to ogromny upust. oni wychodzą z założenia, że jak mi spuszczą na cenie, to na tym stracą. jeśli mi nie spuszczą na cenie, to ja nie wezmę towaru i oni nie mają zysku. ale brak zysku nie oznacza wcale straty, a nie można stracić czegoś, czego się nie ma!

więc pożegnałem panienkę robot w miłej atmosferze i trudno, w poniedziałek wyślę im rezygnację.

najpewniej poczekam na nowe promocje i wezmę najtańszy pakiet z C+, a do tego coś od konkurencji (może w N będzie znośna promocja). choćby mi przyszło płacić tyle samo ce teraz, to trudno, ale tych pieniędzy już nie będę płacił Cyfrze, z wdzięczności za te 13 lat razem (w canal+ od połowy 1997r.), które nic dla nich nie znaczą.

 

po 5 latach też wysłałem im rezygnację bo obecne promocje są dla mnie równeż nie do przyjęcia, również zostanawiam się nad n no , ale zwycięzy ta platforma która będzie oferować coś mądrego na najbliższe święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...