Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czemu cyfra dzwoni z zastrzeżonego numeru

Nie odbieram takich telefonów z prostej zasady. Dzwoniący najzwyczajniej w świecie, jeszcze przed moim odebraniem telefonu, mnie lekceważy . Wszak mój numer telefonu już ma. Czemu zatem tak anonimowo? Jakby "złodziej" :?:

 

Ja także mam zasadę, że nigdy (bez wyjątku) nie odbieram telefonu gdy dzwoni numer zastrzeżony. Moim zdaniem jeśli ktoś wyłącza identyfikację własnego numeru to ma coś ewidentnie do ukrycia...

 

Witam wszystkich. Przeglądam forum od dawna, pisze po raz pierwszy.

 

Przeglądnąłem kilkanaście ostatnich stron, nie widzę odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie, więc pytam.

 

W grudniu 2009 przedłużyłem poprzednią umowę z grudnia 2008 obowiązującą do 31.01.2010. Z konsultantem uzgodniłem, że "nowa umowa" będzie obowiązywać od 1.01.2010 i będzie trwała 13 miesięcy - standardowo jak u wielu forumowiczów.

 

Wczoraj dostałem list z cyfry. Spodziewałem się aneksu do umowy, ale dostałem coś co nazywa się "Regulamin Akcji promocyjnej Zostań z Cyfrą". Zakładam, że to standard. Wszelkie zapisy regulaminu są zgodne z ustaleniami, jednak moje wątpliwości budzi fragment "... oświadczyli, że wyrażają wolę kontynuowania Umowy o Abonament przez Okres Minimalny, który rozpoczyna się od dnia złożenia powyższego oświadczenia i obowiązuje do 28.02.2011"

 

I tu moja wątpliwość. Jak dla mnie od 1.01.2010 do 28.02.2011 to 14 miesięcy. Jakie daty końcowe macie w regulaminach przedłużeniowych obowiązujących od 1.01.2010 i trwających 13 miesięcy?

 

Może po prostu nie skrócono Ci starego okresu minimalnego umowy tylko zsumowano Ci te dwa okresy. Miałem taką ofertę przedłużeniową , ale oczywiście nie wyraziłem na nią zgody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Przeglądam forum od dawna, pisze po raz pierwszy.

 

Przeglądnąłem kilkanaście ostatnich stron, nie widzę odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie, więc pytam.

 

W grudniu 2009 przedłużyłem poprzednią umowę z grudnia 2008 obowiązującą do 31.01.2010. Z konsultantem uzgodniłem, że "nowa umowa" będzie obowiązywać od 1.01.2010 i będzie trwała 13 miesięcy - standardowo jak u wielu forumowiczów.

 

Wczoraj dostałem list z cyfry. Spodziewałem się aneksu do umowy, ale dostałem coś co nazywa się "Regulamin Akcji promocyjnej Zostań z Cyfrą". Zakładam, że to standard. Wszelkie zapisy regulaminu są zgodne z ustaleniami, jednak moje wątpliwości budzi fragment "... oświadczyli, że wyrażają wolę kontynuowania Umowy o Abonament przez Okres Minimalny, który rozpoczyna się od dnia złożenia powyższego oświadczenia i obowiązuje do 28.02.2011"

 

I tu moja wątpliwość. Jak dla mnie od 1.01.2010 do 28.02.2011 to 14 miesięcy. Jakie daty końcowe macie w regulaminach przedłużeniowych obowiązujących od 1.01.2010 i trwających 13 miesięcy?

tak, to jest ewidentna pomyłka. Najlepiej, żebyś skontaktował się z Twoim przedstawicielem c+ lub infolinią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pracownicy cyfry też działają na tym forum,czysty marketing."

 

Jak tylu tu marketingowców cyfry to niech ktoś może przekaże szefostwu niezadowolenie abonentów.

I niech ktoś z tych wyższych pracowników wyda wreszcie jakieś konkretne oświadczenie.

 

"Dekodery PVR HD dla wszystkich oczekujących będą bez problemu dostępne od dnia........."

Bo cyfra jak by wcale nie robiła nic z problemem i schowała głowę do piaskownicy.

 

Ja wiem ze w Chinach ostra zima ale może da się je produkować w POLAND lub GERMANY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, to jest ewidentna pomyłka. Najlepiej, żebyś skontaktował się z Twoim przedstawicielem c+ lub infolinią.

 

Ja mam datę 31.01.2011r., więc chyba w Twoim przypadku się pomylili.

 

Dzięki wielkie za info. Chciałem się upewnić, zanim zadzwonię do nich z żalami. W takim razie uczulam innych, aby dokładnie przeczytali to co im Cyfra przyśle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Taki scenariusz.

Wybieram dziś komfortowy+

Dostaje C+ na 4mieś + canal HD na 13mieś. Jasne jest że jak wyłączę canal+ po 4 mieś to hd też należy wyłączyć.

 

Dwa pytania.

1) Jaką kwotę zapłacę jak np będę chciał włączyć za powiedzmy 3mieś paczkę Canal+? 29,90 czy 14,95?

2) Skoro mam kanały Hd za free na 13 mieś, to czy po ponownej aktywacji canal+ (pyt1) canal+ hd włączy się gratis?

 

Czy ma ktoś dostęp do tzw poradnika sprzedawcy cyfra+ dostępnego swego czasu na http://www.softelectronic.com.pl/cyfra-promocje.html

Niestety aktualnej umowy 13 miesięcznej i warunków tam nie ma.

 

Pytanko jeszcze o tuner Thomson za 79zł. Czy to jest jakaś pochodna mediasata lub pioniera z serii 1X30? Chodzi mi o możliwość wgrania edukacyjnego softu, żeby poszła na tym TNK? Chciałem tunerek który wezmę od Cyfry dać rodzicom, bo swój HD już mam.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu lecą w konia? Przecież opcje HD są gratis przez 13 miesięcy, a to że w trakcie umowy rezygnujesz z danej opcji i automatycznie rabatu to już inna kwestia. Jeśli utrzymasz przez całą umowę interesującą cię opcję HD to będziesz ją miał za darmo przez cały okres umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, jak ludzie nie czytają co podpisują to mogą mieć pretensje tylko do siebie - w umowie masz to napisane, że jeśli zrezygnujesz z opcji promocyjnej (w tym przypadku rezygnujesz z C+, czyli automatycznie też z C+HD) to tracisz zniżkę na tę opcję. Nie widzę tu żadnego robienia w konia. Jak zapytasz przed podpisaniem umowy w punkcie, lub zamawiając przez infolinię, to dostaniesz dokładnie taką samą informację, nikt Ci tu ściemniał nie będzie, że masz C+HD lub HBO HD za free na cały okres umowy ot tak. Nie akceptujesz takich warunków to po prostu nie podpisujesz umowy i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być wszystko jasne :) Do każdej promocji powinien być załączony regulamin (jak np w n na stronie, prosty i przejrzysty). Czemu każdy z nas ma się domyślać itd itp.

 

Cyfra liczy na to , że 90% ludzi nie czyta umów od deski do deski jak już siedzą w salonie c+ :) ,a potem trudno trzeba było czytać :)

 

Jednak i tak pozostaję dalej w cyfrze :), szkoda że jako "nowy abonent" a nie "stary w opcji przedłużenia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie w grudniu podpisalem umowe Świateczne Doładowanie na 18 miesiecy według umowy miałem płacic 49,90 za konfortowy z canal + plus za wynajem dekodera pace 500 10 zl czyli razem 59,90 wchodze dzis na ica a tam pisze że do zapłaty mam 69,90 wie może ktoś dlaczego tak jest???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Umowa zawarta na 13 miesięcy na pakiet PODSTAWOWY

 

Razem wszystko 36 zł przez 8 miesięcy 9 miesiąc 51 zł 10-13 miesiąc 72 zł canal+ 100% płatny (ale jestem pewny że załapie się jeszcze na jakąś znizke do końca umowy :) ) a pozatym pod konic roku jak się dożyje to znowu jakiś korzystny aneksik

świąteczny :D

 

pytam się więc czy udało mi się max wycisnąć na 13 miesięcy z pakietem PODSTAWOWYM (czy można było jeszcze film boxy dostać?albo coś lepszego :)) bo pan zapierał się ze takiej możliwości nie ma a mi zalerzało na tym aby umowa obowiązywała już od stycznia i dlatego nie sprawdzałem już tego na forum (a wszytskiego człowiek nie zapamietał co czytał) :D bo nie było na to czasu bo o aneksie przypominiałem sobie pod koniec dnia 2o minut przed 18 gdzie infolinia pracowała tylko do 18 więc się szybko załatwiło sprawe :P bo i ja sie spieszyłem na impreze i pan konsultant tak samo :D

 

jak to jest w końcu ? bo obdzwoniłem całe miasto i nigdzie nie mają zadnych PRV dostępnych ?

 

Nie robie z tego jakiegoś wielkiego HALO i nie jestem jakimś wielkim fanatykiem TV ale nie lubie czegoś takiego :/ jak się podpisuje umowe i obiecuje to i to to raczej fajnie by było się z niej wywiązać a tym bardziej taka wielka firma jak CYFRA+ więc nie rozumie tego jak można coś obiecywać czego nie można dać PRV i dawać coś do ogladania czyli kanały HD których nie można oglądać

 

.

 

50 zł srednio za podstawowy na 13 miesiecy to niestety słabe warunki. Do tego niby darmowy PVR który pesymistycznie moze być zamiast 13 znacznie mniej miesięcy z racji niedostępności narazie a darmowa niby opłata zawarta w cenie "leci" cały czas. Za dokładnie taką samą cenę (plus ew dopłata do PVR jak się pokażą) można było mieć na 18-miesięcy komfort - 5 m-cy HBO filmboxy i wszystkie pakietowe HD w cenie, multiroom . Wiem że to pół roku dłużej ale wybór przez ten czas znacznie poszerzony i cena niezmienna. Też myślalem o rocznym kontrakcie ale myślenie tylko o promocjach na święta wyłącza zdrowy rozsądek :) i aby załapać się na grudzień czasem płacimy dużo więcej - na tyle dużo ze można za to kupić kilka miesięcy dodatkowo tego samego pakietu. Podstawowy na 18 miesięcy 18*39,9 to 718 zł a w Twojej promocji 13 m-cy 288zł+51zł+288= 627 zł czyli kwota ta starczy na 16 miesięcy abo w promocji na 18 - reasumując w tym konkretnym przypadku abonament jest do 01.2011 ale zapłacony kwotą która starczyłaby do 04.2011 "bez promocji" o krótszym terminie.Będziesz miał dobre warunki za rok w grudniu ale jak widać opłacone z góry.

 

50 zł srednio za podstawowy na 13 miesiecy to niestety słabe warunki. Do tego niby darmowy PVR który pesymistycznie moze być zamiast 13 znacznie mniej miesięcy z racji niedostępności narazie a darmowa niby opłata zawarta w cenie "leci" cały czas. Za dokładnie taką samą cenę (plus ew dopłata do PVR jak się pokażą) można było mieć na 18-miesięcy komfort - 5 m-cy HBO filmboxy i wszystkie pakietowe HD w cenie, multiroom . Wiem że to pół roku dłużej ale wybór przez ten czas znacznie poszerzony i cena niezmienna. Też myślalem o rocznym kontrakcie ale myślenie tylko o promocjach na święta wyłącza zdrowy rozsądek :) i aby załapać się na grudzień czasem płacimy dużo więcej - na tyle dużo ze można za to kupić kilka miesięcy dodatkowo tego samego pakietu. Podstawowy na 18 miesięcy 18*39,9 to 718 zł a w Twojej promocji 13 m-cy 288zł+51zł+288= 627 zł czyli kwota ta starczy na 16 miesięcy abo w promocji na 18 - reasumując w tym konkretnym przypadku abonament jest do 01.2011 ale zapłacony kwotą która starczyłaby do 04.2011 "bez promocji" o krótszym terminie.Będziesz miał dobre warunki za rok w grudniu ale jak widać opłacone z góry.

 

Wydaje mi się monitor, że trochę wprowadzasz szakula w błąd.

Czy multoroom był kiedykolwiek gratis do umowy na 18 miesięcy?

HD w cenie ma, HBO ma na 2 miesiące, a gdy do komfortu doliczysz Canal+ to cena nie wyjdzie Ci taka sama.

Szakul ja myślę że więcej się nie dało wyciągnąć, a skoro chciałeś na rok to oferta jest dobra.

 

monitor może masz racje ale u mnie wchodziła w grę tylko umowa na 13 miesięcy i tak jak lexie napisała to chyba na rok dobra oferta

czyli ja do swojej umowy na 13 miesięcy wyciągnołem max, to dobrze wiedzieć a czy mogłem zakupic dekoder za 1 gr ?

 

 

Panowie wie ktoś czy w Rzeszowie są dostępne prv ? a tak ogólnie kiedy mogą być dostępne prv ? czy cyfra dała jakieś oświadczenie

 

i wie ktoś jak sprawa będzie się miała do kanałów HD które cyfra w tym roku może doda do swojej oferty ?(są jakieś plany?)przed mś w piłce nożnej fajnie by było mieć tvp HD :)) będą dołanczane do pakietu czy będzie trzeba za nie bulić kasiore ?

 

i jak się ma sprawa jak bym chciał przejść na pakiet konfortowy ? trace zniżki ? czy zostają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dołączą nowe kanały HD, to będą dodatkowo płatne. Dostałeś gratis opcje "5xHD" i "C+HD" (ewentualnie "Premium HD", nie pamiętam co tam pisałeś), więc nie wyobrażam sobie, żeby np. kanał TVP HD trafił do którejś z tych opcji. Gdyby trafił do "5xHD" to musiałby zastąpić któryś z już zawartych w tej opcji, i wtedy byłby za darmo. Żeby nowe kanały HD były gratis, to musiałbyś mieć w umowie włączoną opcję "wszystkie HD" a takiej po prostu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu moja wątpliwość. Jak dla mnie od 1.01.2010 do 28.02.2011 to 14 miesięcy. Jakie daty końcowe macie w regulaminach przedłużeniowych obowiązujących od 1.01.2010 i trwających 13 miesięcy?

W moim przypadku "pomylili" się trochę bardziej boleśnie, bo z 13 zrobiło się 17 miesięcy :>

Może trafiłeś na tego samego wesołka co ja, a może to nowa metoda Cyfry na generowanie zysków :-) Obecnie czekam na rozpatrzenie reklamacji. Jeżeli będzie dla mnie niekorzystne, zmienię pakiet na Podstawowy i doczekam do końca tak "atrakcyjnie" przedłużonej umowy, chyba że trafi się po drodze zmiana regulaminu albo cennika :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dołączą nowe kanały HD, to będą dodatkowo płatne. Dostałeś gratis opcje "5xHD" i "C+HD" (ewentualnie "Premium HD", nie pamiętam co tam pisałeś), więc nie wyobrażam sobie, żeby np. kanał TVP HD trafił do którejś z tych opcji. Gdyby trafił do "5xHD" to musiałby zastąpić któryś z już zawartych w tej opcji, i wtedy byłby za darmo. Żeby nowe kanały HD były gratis, to musiałbyś mieć w umowie włączoną opcję "wszystkie HD" a takiej po prostu nie ma.

 

dokładnie jeśli, nie ma takiego pakietu ze wszystkimi kanały HD, więc na pewno nie może być tak, że TVP HD zastąpi np. HBO HD, może zmienią się promocją w ciągu roku ale w tym momencie nie ma takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak było do przewidzenia...już niejeden się przejechał na tych promocjach...niektórzy wstydzą się przyznać że ich wyrolowano , więc machnęli ręką ,z zaciśniętymi zębami czekają końca umowy i heya do Nki lub CP :read:

 

Do CP? Chyba trzeba mieć nie po kolei w głowie żeby przejść z Cyfry do CP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak było do przewidzenia...już niejeden się przejechał na tych promocjach...niektórzy wstydzą się przyznać że ich wyrolowano , więc machnęli ręką ,z zaciśniętymi zębami czekają końca umowy i heya do Nki lub CP :read:

 

po to dostajesz do przeczytania regulamin i zasady promocji żebyś wiedział co się czeka i co akceptujesz... i w żaden sposób nie można tego nazwać wyrolowaniem... więc nie wiem po co ten żal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak było do przewidzenia...już niejeden się przejechał na tych promocjach...niektórzy wstydzą się przyznać że ich wyrolowano , więc machnęli ręką ,z zaciśniętymi zębami czekają końca umowy i heya do Nki lub CP :read:

 

Tegoroczne promocje w porównaniu w konkurencją cyfrze akurat się udały - ciężko było znaleźć mocny argument cenowy aby odejść do konkurencji a w każdym razie było sporo do zastanawiania - sporo ludzi skusiło się na lepszy sprzęt w N lub polsat w polsacie -ale oferta programowa i cena jest naprawdę konkurencyjna . Promocja jak to w cyfrze z wieloma niewiadomymi i niejasnościami ale w sumie realnie patrząc zwykle tak bywało i zwykle nie oznaczało to żadnej tragedii czy "wyrolowania" - jedna taka poważna wpadka i opinia o firmie poleci strasznie a użytkownicy i przyszli (niedoszli) uzytkownicy to doskonale zapamiętają ale sądzę że zarządzający cyfrą doskonale o tym wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...