Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siedzę sobie tak i myślę.Czy jak zmieniłem kalendarz na nowy (teraz bardziej kolorowy) to i w styczniu tuner SyDy tez wreszcie będę mógł wymienić na obiecany PVR HD ? Czy jest szansa ze jak już skończył się świąteczny szał to i cyfra wywietrzy magazyny z jakichś zapasów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec podpisał umowę (kod promocji18sd) 30.12 na komfort+ za 49,90 (plus multiroom,5xhd , filmboxy itd)Pierwsza sprawa to taka że na tej dodatkowej karcie którą dostał (nie tej która jest wpisana na umowie jako główna) jest pakiet prestiżowy zamiast komfortowego. Wczoraj dzwoniłem do Cyfry i powiedziała mi konsultantka zeby się nie przejmować że za to nie zapłaci a oni sami to wyłączą. Po drugie poinformowała mnie że jeżeli wyłączy ojciec w kwietniu hbo to traci darmowy multiroom( z tym że najpierw trzeba oddać multiroom a potem można dopiero wyłączyć hbo) Opcje dodatkowe na umowie to:1. Opcja dodatkowa I HD: 5xHD,FILMBOX,PREMIUM HD

2. Opcja C+HBO

Dystrybutor u którego ojciec podpisał umowę mówił całkiem co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec podpisał umowę (kod promocji18sd) 30.12 na komfort+ za 49,90 (plus multiroom,5xhd , filmboxy itd)Pierwsza sprawa to taka że na tej dodatkowej karcie którą dostał (nie tej która jest wpisana na umowie jako główna) jest pakiet prestiżowy zamiast komfortowego. Wczoraj dzwoniłem do Cyfry i powiedziała mi konsultantka zeby się nie przejmować że za to nie zapłaci a oni sami to wyłączą. Po drugie poinformowała mnie że jeżeli wyłączy ojciec w kwietniu hbo to traci darmowy multiroom( z tym że najpierw trzeba oddać multiroom a potem można dopiero wyłączyć hbo) Opcje dodatkowe na umowie to:1. Opcja dodatkowa I HD: 5xHD,FILMBOX,PREMIUM HD

2. Opcja C+HBO

Dystrybutor u którego ojciec podpisał umowę mówił całkiem co innego.

 

W grudniu miałeś wszystkie programy bo byl to niepełny okres tzn. prorata. A jezeli jesczze je masz to na pewno zgina, to kwestia czasu- zmiana uprawnien na karcie, czasami przychodza szybciej czasami wolniej.

 

Nie wiem skad biora sie informacje o stracie czegokolwiek po wylaczeniu HBO. Ja rowniez wzialem HBO w maju wylacze i nic nie strace. Do przeczytania w maju :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przed chwilą u dystrybutora u którego była podpisana umowa, twierdzi to samo co Ty stasior. Stwierdził, że szkoda że nie zapisałem sobie nazwiska konsultantki to mógłby zainterweniować. Chyba trzeba będzie poczekać do kwietnia albo namówię ojca żeby napisał maila do cyfry i będzie miał wtedy na piśmie ich stanowisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się w konfiguracje pakietów na stronie cyfry,pojawił się konfigurator zamawiania online,jest dostępna możliwość zamówienia.Tylko gorszej opcji bez Filmbox i Canal+ free przez okres umowy,Dałem komfortowy + Opcje Canal+ i Filmbox,i tu uwaga przy zaznaczeniu opcji Canal+ oraz HBO.Wbiło mi pakiet z cinemax,czyli jeśli kupujesz u dystrybutora a on zaznaczy Opcie z Cinemax masz przechlapane.Ja rok temu byłem na to bardzo uczulony,bo wyłączając tą opcje zgodnie z regulaminem tracisz Canal+.Co ciekawe do tego zestawu co wybrałem są udostępniane tylko Dekodery HD z czynszem 10zł,nie ma SD za 79zł.Sagema pomijam milczeniem znałem go z Polsatu.

 

Reasumując strona cyfry nakłania nas do wyboru nie korzystnej opcji,ale to jest dla [beep]ów co tylko klikają na klawiaturze bez czytania

 

Z tego co się dowiedziałem od dystrybutora to promocja na Komfortowy + Canal+ za 49,9zł przy umowie na 18 miesięcy raczej pozostanie,odpowiedz na Konkurencyjną ofertę platformy N

 

Promocja z TV na pewno dobiega końca,oraz nie wiadomo co z Filmboxem który się nie cieszył dużą popularnością jako płatna opcja dodatkowo,może zostanie nadal bezpłatny albo cena będzie nisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W twoim przypadku niestety dopiero w maju przez punkt sprzedaży (aps)

a na infolinii? generalnie zastanawiam się nad złożeniem reklamacji bo albo rzeczywiście można przedłużać umowy dopiero na dwa, trzy miesiące przed zakończeniem albo konsultant wprowadził mnie w błąd? przecież rozmowy są nagrywane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie brak ludzie oczekują na tunery PVR w kolejka ( zapisy) A ten nowy tuner to żadna rewelacja

wreszcie będę mógł wymienić na obiecany PVR HD
Pewnie tak.. Koledze dzień przed Sylwestrem zadzwonili po odbiór PVR z Vobis ( dystrybutor cyfry) . Ci wszyscy co mieli w umowa na PVR za darmo dostają PVR te stare .. Też takowy dostałem czekałem na niego od 6 listopada do 16 grudnia 2009 r. Jak na razie chodzi bez zarzutu.. Generalnie ten tunewr ma slaby soft do jego możliwości.. to jak by inny temat.. Tunery cyfry nie grzeszą doskonałością softu dotyczy to wszystkich tunerów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W twoim przypadku niestety dopiero w maju przez punkt sprzedaży (aps)

a na infolinii? generalnie zastanawiam się nad złożeniem reklamacji bo albo rzeczywiście można przedłużać umowy dopiero na dwa, trzy miesiące przed zakończeniem albo konsultant wprowadził mnie w błąd? przecież rozmowy są nagrywane.

Nie masz co składać reklamacji, bo oficjalnie nie ma możliwości przedłużenia umowy trwającej do kwietnia, maja czy czerwca, poczytaj wcześniejsze posty, żeby taką umowę przedłużyć w grudniu trzeba było trochę "naściemniać" na infolinii. Chociaż próba przedłużenia umowy trwającej do 07.2010 to chyba lekka przesada i będziesz musiał z tym poczekać do maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Radix temat połączenia Cinemaxu z HBO i Canal+ był wałkowany rok temu. Było nawet pismo Satkuriera w tej sprawie i odpowiedź Cyfry (poszukaj w archiwach). W regulaminie nic nie wskazuje na to, że wyłaczjąc opcje A, tracisz promocyjne zniżki do opcji B. Ja w ubiegłorocznej promocji miałem taka konfigurację i wyłączałem Cienemax, a potem HBO, nie tracąc zniżki do Canal+. Sądze, że nie byłem jedynym, który tak zrobił. Gdyby był choć jeden przypadek utraty zniżki, to by się to odbiło szerokim echem na forum satkuriera, a nic takiego nie miało miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SAT4YOU proszę bardzo http://konfigurator.cyfraplus.pl/

 

d100 może i masz racje ale mało kto miał opcje z cinemax bo był nie jasny regulamin,mi jednak dystrybutor dał radę włączyć Canal+ oraz HBO,bez tego nieszczęsnego Cinemaxa.I tak nie byłem zainteresowany tym kanałem filmy gorsze niż na Filmbox masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie: wie ktoś czy gdzieś w woj.śląskim są nowe dekodery PVR HD? Ew jeslki teraz wezmę ten stary PVR HD 250GB, to czy potem będę mógł bez problemu wymienić na nowy PVR HD w tym samym punkcie sprzedaży?

Jak na razie brak ludzie oczekują na tunery PVR w kolejka ( zapisy) A ten nowy tuner to żadna rewelacja

Wiem wiem, ale wolałbym mieć od razu 500GB i czekać na update softu niż wziąć teraz 250GB i potem dowiedzieć się, że nie mogę wymienić na nowszy.

A 250GB dostane gdzieś na Śląsku w ogóle?

 

Btw ta promocja na zasadach grudniowych obowiązuje do dziś czy do jutra? W różnych salonach różnie mówią a na infolinie nie sposób się dodzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to ze po wejsciu wyswietla sie biala strona,a na srodku logo adobe,z napisem "Get adobe flash player" mimo ze go mam. to wina pewnie komputera a na n.pl cala strona takze we flashu jest,,i jestem "uczulony" na strony we flashu-bo niedzialaja. a komputer z procesorem i7.ech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie: wie ktoś czy gdzieś w woj.śląskim są nowe dekodery PVR HD? Ew jeslki teraz wezmę ten stary PVR HD 250GB, to czy potem będę mógł bez problemu wymienić na nowy PVR HD w tym samym punkcie sprzedaży?

Jak na razie brak ludzie oczekują na tunery PVR w kolejka ( zapisy) A ten nowy tuner to żadna rewelacja

Wiem wiem, ale wolałbym mieć od razu 500GB i czekać na update softu niż wziąć teraz 250GB i potem dowiedzieć się, że nie mogę wymienić na nowszy.

A 250GB dostane gdzieś na Śląsku w ogóle?

 

Btw ta promocja na zasadach grudniowych obowiązuje do dziś czy do jutra? W różnych salonach różnie mówią a na infolinie nie sposób się dodzwonić.

Niby mówią, że promocja obowiązuje do dziś, jednak ja uważam, że przedłużą ją do końca stycznia, bo mogą pozyskać jeszcze więcej klientów. Wielu ludzi widziało promocję przed świętami, wszyscy się rzucili i dla niektórych zabrakło dekoderów, telewizorów i multiroomów. Teraz jest o wiele luźniej przy punktach c+ i totalne pustki przy punktach innych operatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...