Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie jestem niestety specjalistka w tej dziedzinie wiec prosze wybaczcie o laickie pytania.

 

Czy warto brac konwerter monoblock twin, ktory umozliwi mi odbior progamow z cyfry oraz pozostale programy niekodowane z astry i hotbirda?

Czy olac sprawe i wziasc to co daja w cyfrze czyli konwerter twin na jedna satelite?

 

Jak podlaczyc taka antenE? z pokoju na strych wyprowadzony mam jeden kabel antenowy - wystarczy na te konwertery Twin oraz monoblock twin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra nowa promocja :D:brawo:

informujemy, że od 15 grudnia uatrakcyjniamy ofertę na pakiet

Komfortowy z CANAL+ na 18 miesięcy w cenie 49,90 zł. dodając opcję

Multiroom za darmo na cały okres minimalny umowy.

 

Teraz klient chcący podpisać umowę otrzyma:

 

1. Pakiety Komfortowy+ z CANAL+ w cenie 49,90zł

2. Multiroom gratis przez 18 miesięcy

3. Opcje HBO za darmo przez 5 miesięcy

4. Wszystkie opcje HD za 0zł przez okres 18 miesięcy

5. Opcje FILMBOX za darmo przez okres 18 miesięcy

6. Opcje HBO DIGITAL za darmo przez okres 5 miesięcy

 

Od 16 grudnia dołączamy również opcję Multiroom za darmo do pakietu

Komfortowego i Prestiżowego przy umowie na 18 miesięcy w Ofercie

Świątecznej.

 

Dodatkowo wprowadzamy możliwość rezygnacji z OPCJI PREMIUM po okresie

promocji dla Pakietu Komfortowego na 24 miesiące z Multiroomem.

 

Nie wiem jak wam ale mi ta oferta pasuje i chyba już dłużej czekać nie będe tylko wybiore się po tą promocje pod warunkiem że punkt będzie miał nowego Pvr.

Jedno pytanie właśnie czy ceny wynajmu są jakieś podane do tej oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Standardowa oferta w tym sensie, że dostępna np. dla osób, które mają ubiegłoroczną promocję świąteczną. Twoja oferta jest jak najbardziej ok bo skrócona aż o 6 miesięcy. Trzeba też dodać, iż dekoder na wynajem gratis to ten z którego obecnie się korzysta więc jeżeli ktoś ma zwykły Pace to niestety PVR może wynająć ale za 20! zł :censored:

 

Nie rozumiem, przecież napisał dekoder PVR HD - wynajem za 0 zł :crazy:

Dlaczego twierdzisz, że jednak będzie musiał płacić za niego?

 

Nie napisałem, że będzie musiał płacić za dekoder PVR. Napisałem przecież, że gratis jest ten dekoder z którego obecnie się korzysta a skoro kolega posiada PVR to przy przedłużaniu umowy dostanie go za 0zł. Gorzej mają tylko ci, którzy mają obecnie zwykły budzik Pace i jeżeli chcą przedłużyć umowę to dostaną PVR ale tylko za opłatą 20zł.

 

Dodane: może nie tyle dostanie go za 0zł co bardziej pasuje tu: pozwolą mu go zatrzymać za 0zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra nowa promocja :D:brawo:

 

Dodatkowo wprowadzamy możliwość rezygnacji z OPCJI PREMIUM po okresie

promocji dla Pakietu Komfortowego na 24 miesiące z Multiroomem.

 

Tego nie rozumiem. Przecież w obecnej promocji też można po tych 5 darmowych miesiącach zrezygnować z HBO chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Maciek, zanim napiszesz to pomyśl. tomcio123 wyraźnie napisał, że dostał zniżkę na PVR'a 100% na cały okres umowy więc nie będzie za niego płacił 20 zł.

 

 

Jeżeli miał ten dekoder już teraz to oczywiste jest, że go dostał w dzierżawę za 0zł. Gorzej mają tylko ci użytkownicy, którzy chcąc przedłużyć umowę a mają malutki Pace i chcą zmienić na PVR to wtedy zapłacą za niego 20zł co miesiąc. Jeżeli stać Cię tylko na obrażanie innych (napisz gdzie napisałem nieprawdę) to lepiej nic nie pisz albo napij się czegoś na stres...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra nowa promocja :D:brawo:

 

Dodatkowo wprowadzamy możliwość rezygnacji z OPCJI PREMIUM po okresie

promocji dla Pakietu Komfortowego na 24 miesiące z Multiroomem.

 

Tego nie rozumiem. Przecież w obecnej promocji też można po tych 5 darmowych miesiącach zrezygnować z HBO chyba.

 

 

pewnie chodzi o to, ze jak wylaczysz opcje premium to multiroom i tak bedzie darmowy. Obecnie jak wylaczysz premium to multiroom kosztuje 20 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeżeli miał ten dekoder już teraz to oczywiste jest, że go dostał w dzierżawę za 0zł. Gorzej mają tylko ci użytkownicy, którzy chcąc przedłużyć umowę a mają malutki Pace i chcą zmienić na PVR to wtedy zapłacą za niego 20zł co miesiąc..

 

Nadal jesteś w błędzie. Jeśli dostał PVR gratis, a wcześniej miał np. wynajęte SD, to po prostu idzie do punktu posiadającego PVR i wymienia. Nic nie płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy na początku grudnia przedłużył umowę przez infolinie na kolejne 13 mies. Teraz musi wyjechać na kilka miesięcy za granicę i chciałby wiedzieć czy może to przedłużenie jakosu anulować lub zrezygnować z tej umowy bez konsekwencji. Orientuje się ktoś jak to wygląda.

 

Do 3 miesięcy można zawiesić płacenie abonamentu, jeśli wynajmuje dekoder za opłatą wtedy tylko płaci się za niego miesięcznie, jeśli wynajmuje się za darmo to nic nie płaci.

 

@cyfra_lbn

Zapomniałeś dodać, że zawiesić można tylko umowę na czas nieokreślony więc sytuacja jaką opisał kafi nie pasuje do tego co piszesz. Tamta umowa jest na czas określony i nikt niczego nie zawiesi...

 

@kafi

Przeczytaj ten post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie dodzwoniłem sie na infolinie abonencką w sprawie światecznego doładowania (czytaj świątecznego ładowania klienta w konia)Otóż miła pani powiedziała mi że zaznacza w systemie iz po wyłączeniu HBO, canal+ pozostaje ze zniżką 50%.Alllllle.....

Nie ma jeszcze w systemie mojej umowy i jeśli dotrze moja umowa może się to zmienic.Kiedy przeczytałem treśc artykułu 2 dla opcji C+HBO zawarty w punkcie 1 oraz punkt 2 pani potwierdziła że przepada wtedy Canal+ ze zniżką.Kurcze jak to sie ma do stałej ceny 54.90.Wtedy pozostaje tylko 39.90 za komfort plus darmowe Filmboxy i HD przypisane do kanałów SD zawartych w komfortowym.Do tego jeszcze Canal+ pełnopłatny.Ale kontynuując mam zadzwonic pod koniec tygodnia i złożyc ewentualną reklamację (kiedy w systemie będzie moja umowa).Tak sobie jeszcze pomyślałem że skoro można wywalic HBO to i Canal+ bo jest to jako jedna opcja.Wtedy za komfortowy pozostaje 39.90 bo nie ma żadnych zapisów które w umowie podwyższyłyby tę cenę.Ale Cyfra ma [beep]ołowate umowy które można tłumaczyc na różne sposoby.To zakrawa na kryminał gospodarczy.Ktos powinien ich usadzic

Wszyscy płaczą jaki to bajzel jest w CP ale w Cyfrze to dopiero jest jazda.

 

Pozdrawiam towarzyszy niedoli

Niech spokój będzie z Wami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jestem zagotowany,jak to w końcu jest z tą promocją " Świąteczne Doładowanie" a dokładnie z HBO gratis 3 miesiące ? Dystrybutor twierdzi że idzie wyłączyć,ja czytam umowę i jest zagmatwana że szok :read: .Opcja C+ jest razem z HBO,i pisze że jak wyłączę to przepadnie wszystko ,czyli na C+ tak samo .Co to za promocja jak zmuszają do płacenia za HBO i gdzie stała cena na 13 miesięcy z C+ 54,90 ? T o jest totalna ściema i oszustwo,bo tak ja wnioskuje z umowy,a dystrybutor swoje,a płacić przyjdzie mnie. Ile czasu można anulować umowę u dystrybutora 24 h ? Zabiorę bez HBO ,ale mnie w...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani powiedziała że dopiero jak umowa wejdzie w system bo teraz jej nie widzi, a więc nie zna treści.

 

 

darbo idz modyfikuj umowe u osoby u której podpisywałes umowę a nie przez konsulatanta.. mi jednak wydaje się ze te opcje da się wyłączyć ja ostatnio też byłem wprowadzony w błąd ( promocja grudzien 2008) ale potem okazało się ze da sie wyłączyć te opcje bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodziłeś się pod wpływem impulsu na przedłużenie umowy telefonicznie z operatorem masz 10 dni na rezygnacje :brawo: Zgodnie z ustawa z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, w przypadku zawarcia umowy „na odległość” tzn. bez jednoczesnej obecności obu stron, przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość, szczególnym uprawnieniem konsumenta jest odstąpienia od umowy. Prawo to przewidziano w art. 7 w/w ustawy. Przepis ten przewiduje, że

konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

Należałoby zatem listem poleconym wysłać oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Możliwe jest też przedstawienie innych dowodów świadczących o wysłaniu oświadczenia, lub przynajmniej wskazanie okoliczności, które uprawdopodobniłyby wysłanie.

Odstąpienie powoduje, że umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni. Jeżeli konsument dokonał jakichkolwiek przedpłat, należą się od nich odsetki ustawowe od daty dokonania przedpłaty

Zgodnie z art. 10 ust.1 ustawy termin dziesięciodniowy, w którym konsument może odstąpić od umowy, liczy się od dnia wydania rzeczy, a gdy umowa dotyczy świadczenia usługi - od dnia jej zawarcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha pal pal:D ;) ale nie przejmuj się bo wydaje mi się ze naprawdę nie potrzebnie się martwisz, ponieważ te opcje są rozdzielne;)

 

Rozdzielne ? U mnie jest jedna opcja C+HBO ,o taka właśnie.A w umowie jest taki punkt "...rezygnacja w okresie promocyjnym którejkolwiek z opcji utrzymanej w promocji w ramach Akcji Promocja ,oznacza utratę promocji na tę opcję " A jeszcze wyżej jest podpunkt ze opcja c+hbo jest w jednym i 3 miesiące są 15 zł następne 10 miesięcy 44,90 !!! To jak mam to rozumieć,mnie wychodzi że nie da się zrezygnować tylko z HBO !

 

Czyli te 3 miesiące by wyszły 54,90,ale potem już jest 29,90 więcej. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu miałem podobny problem,miałem opcje Canal+ z HBO,ale miałem dopisek ze zniżka na Canal+ 100% przez 12 miesięcy.Wymówiłem i było ok,Jaka teraz jest umowa i aneks to nie wiem,masz problem to skopiuj umowę.Tylko paragrafy bez twoich danych.I wyślij do rzecznika konsumenta,udzieli ci wszystkich odpowiedzi.Macie Adres strony wybierasz swoje województwo i miasto.I masz dane telefoniczne oraz E-Mail. http://www.uokik.gov.pl/pl/ochrona_kons ... rzecznicy/

To jest cała Cyfra umowy kombinowane,ale co do rozłączenia opcji bym się nie bał.Jeśli by ludzi zrobili w konia zrobił by się szum i spadła by sprzedaż,tak jak przez legendarne Kruki.

Chyba pamiętacie płaciłeś czynsz regularnie,a Cyferka po kilku latach wymyśliła jakieś zobowiązania,albo zachowałeś kwitki wpłat albo cie sądem i komornikiem straszyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...